Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

V teh dneh sem si z neta tudi potegnil predogleda sezon 2007 in 2008 in kar nisem se mogel nagledati (predogled sez. 2007 traja npr. dobri dve uri in pol, tako da res precej vidiš in si ustvariš neko sliko).

Daj, če imaš torrent bi te prisil, da ga nalepiš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Tale isle of Man je res dirka v pravem pomenu besede,dirka za katero moraš res imeti znanje ter 100% obvladati motor + "biti malo nor", da lahko nekaj dosežeš oz. "da sploh dosežeš cilj".

Mislim tudi, da si zasluži več medijske pozornosti, prenose v živo na večih kanalih, itd.; saj se verjetno strinjate da so dirke tega tipa precej zanimivejše od dirk moto gp, superbike,itd.

V teh dneh sem si z neta tudi potegnil predogleda sezon 2007 in 2008 in kar nisem se mogel nagledati (predogled sez. 2007 traja npr. dobri dve uri in pol, tako da res precej vidiš in si ustvariš neko sliko).

Ja se strinjam s tabo da bi si res zaslužili več mediske pozornost ! Tisti ki dirkajo na ISOLE OF MAN so za mene pravi piloti :worship: , ki si upajo in v tem tudi uživajo pa tudi rojeni so za to :worship: res jih občudujem !!!!! Kar se pa tiče tistih na gp pa jih sploh več ne gledam od kadar sem odkril - zvedel za TT RACE

ISOLE OF MAN . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo bi bil vesel če bi mi lahko kdo povedal - svetoval po kateri poti se odpravit do ISOLE OF MAN , koliko dni prej bi mi priporočal , če je treba se prijaviti za obisk in kje če ( baje da si lahko dirko ogleda samo določeno št. ljudi ? ) , kje prespati najbol ugodno, kdaj se lahko zapelješ z svojim motorjem po zaprti cesti ,..... Sej vem da je vse na intrnetu ampak če mi lahko pove kdo kaj je dobrodošlo !!! JA PA TUDI KAKO KAJ Z CENAMI TAM GOR ČE JE TO ZLO DRAGO IN KOLOKO ? HVALA :yea1:

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zelo bi bil vesel če bi mi lahko kdo povedal - svetoval po kateri poti se odpravit do ISOLE OF MAN , koliko dni prej bi mi priporočal , če je treba se prijaviti za obisk in kje če ( baje da si lahko dirko ogleda samo določeno št. ljudi ? ) , kje prespati najbol ugodno, kdaj se lahko zapelješ z svojim motorjem po zaprti cesti ,..... Sej vem da je vse na intrnetu ampak če mi lahko pove kdo kaj je dobrodošlo !!! JA PA TUDI KAKO KAJ Z CENAMI TAM GOR ČE JE TO ZLO DRAGO IN KOLOKO ? HVALA :yea1:

Jst sem mal računal, če bi se odpravil z mopedom. 2000€ bi me prišlo vse skupaj - raj kakšen eurček več. S tem da bi bilo 8 dni samo vožnje( v obe smeri - nazaj druga trasa) - s postanki ob pomembnejših destinacijah! prenočišče za 4 dni na otoku Isle of man - 450funtov - okoli 500€ na sobo. Tako da če sta dva si to že lahko delita. Bi pa šlo samo za bencin, vinjete, cestnine, trajekte okoli 1000€. Tako da če se odpravljaš z mopedom je to daleč od tega da bi bilo pocen! Veliko ceneje te pride letalo, res pa je da nebi bilo tistega pravega občutka če bi bil na takem otoku brez mopeda...

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@vucko-grem stavit, da si ob vnosu povezave v polje kliknil in nato prilepil link. To pomeni, da ti v navedenem linku dvakrat piše http... Zdaj si se že tolikokrat zmotil v forumu, da bi bil že čas, da greš potrenirat v za to primerno temo . :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa z vejicami :o ??? s pikami dela :grim

zato ker ne vem na katerem forumu link stejejo kot marketing al neki takega ... zato sm dal vejice namesto pik.Ker pol sam kopiras/prilepis link v brskalnik in das namesto vejic pike in deluje.

Lowrenc delam na tem ... nisem vedel da obstaja tema za teste. Hvala :D

LP Vucko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mal računal, če bi se odpravil z mopedom. 2000€ bi me prišlo vse skupaj - raj kakšen eurček več. S tem da bi bilo 8 dni samo vožnje( v obe smeri - nazaj druga trasa) - s postanki ob pomembnejših destinacijah! prenočišče za 4 dni na otoku Isle of man - 450funtov - okoli 500€ na sobo. Tako da če sta dva si to že lahko delita. Bi pa šlo samo za bencin, vinjete, cestnine, trajekte okoli 1000€. Tako da če se odpravljaš z mopedom je to daleč od tega da bi bilo pocen! Veliko ceneje te pride letalo, res pa je da nebi bilo tistega pravega občutka če bi bil na takem otoku brez mopeda...

LP Rok

Pozdraw Kawl, ako sada rezerviraš karte za IOM i budeš spavao u Peelu(cca 16 km od Douglasa) možeš sve skupa proči za cca 1.600 Eur za 10 dana. Toliko sam ja potrošio prošle godine. Bitno je da ne spavaš u Douglasu u hotelu nego negdje pored, u kakvom privatnom smještaju. Konkretno mi smo našli kućicu u kojoj može spavati 4 ljudi, a cijena za cijelu kuću je cca 40 funti za noć. Evo mojih iskustava na :

http://www.ducati-croatia.hr/index.php?opt...72&Itemid=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko časa prej si moraš rezervirati karto prej ? :hmm: In če je varjanta iti motor na vlak do anglije ?

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Kdo kej ve, če bo kje prenos dirk na manu? Al pa da bi se jih dalo kje na netu gledat...

vse imaš na iomtt.com, se morš logirat al pa na itv.com, to je neka irska televizija.

Bil na Manu 2004 :naughty: , MIRKO KALŠEK :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse imaš na iomtt.com, se morš logirat al pa na itv.com, to je neka irska televizija.

Bil na Manu 2004 :naughty: , MIRKO KALŠEK :worship:

VSE INFO NA 031 704 769- rade vole dam kak ionfo.

Če nisi bil na Triglavu, nisi Slovenc, če pa nisi bil na Manu, pa itak škoda življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE INFO NA 031 704 769- rade vole dam kak ionfo.

Če nisi bil na Triglavu, nisi Slovenc, če pa nisi bil na Manu, pa itak škoda življenja.

Evo, že grem po flinto, da si skrajšam muke.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kako Rossi danes v živo doživlja TT:

An understandably excited Potter has just phoned in and said: "John McGuinness has just gone past and Valentino said 'Fack!' and was left speechless. He then turned and asked me how fast that was.

"When I said 180mph, he and Ago had a chat to work out what that was in kmh. Then there was a sharp intake of breath. Valentino was genuinely stunned."

Vir: MCN

post-427-1244462922_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godspeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem motopuls je lepo opisan izlet z motorji na dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

In to resno mislim, tko, da če gre kdo letos na MAN ali mi lahko kakorkoli pomaga, da pridem do te čelade bi mu bil iz srca hvaležen in bi se kakorkoli oddolžil

:love1: NO PA SM JO LE DOČAKU !!!!!!! :love1:

http://www.motosvet.com/limited-edition-%E2%80%98centenary-arai-rx7-corsair.html

post-8975-126701247442_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa je ena za u zbirko :photo:

Kolk so jih pa sploh naredil, a je bila serija limitirana?

Kolk funtov si pa odštel če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa je ena za u zbirko :photo:

Kolk so jih pa sploh naredil, a je bila serija limitirana?

Kolk funtov si pa odštel če ni skrivnost?

Ja za v zbirko sam ne sam za gledat :grrr

Nardil so jih 750 in od tega le 200 moje številke M (57-58)

Dal sem zanjo preračunano 1200 evrov je pa popolnoma nova :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!