Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

RVT

A gre kdo na MAN letos bi mu neki naroču za na glavo

Kaj za na glavo , a tole?

post-2615-1173347123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea1:

In to resno mislim, tko, da če gre kdo letos na MAN ali mi lahko kakorkoli pomaga, da pridem do te čelade bi mu bil iz srca hvaležen in bi se kakorkoli oddolžil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P

In to resno mislim, tko, da če gre kdo letos na MAN ali mi lahko kakorkoli pomaga, da pridem do te čelade bi mu bil iz srca hvaležen in bi se kakorkoli oddolžil O:-)

To te bo pa drago prišlo :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P

To te bo pa drago prišlo :P :P :P

Če mi boš res lahko pomagal ti bom iz srca hvaležen in sledi še gala kosilo v priznanem gostišču Bakhus blizu Kranja (lastnik tudi zelo hiter motorist na Grobniku) .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi boš res lahko pomagal ti bom iz srca hvaležen in sledi še gala kosilo v priznanem gostišču Bakhus blizu Kranja (lastnik tudi zelo hiter motorist na Grobniku) .) :P

:topic: ... tolk napak na eni spletni strani pa že dolgo časa nisem videl nikjer :P ... povej mu, da dela slab glas motošportu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, jaz sem pa našel nekaj domačega.Še eden, ki je snemal na IOM razen mene :whistle:

http://partis.si/tdet.php?id=16842

Mirko Kalšek trening dvd 2004

Da malo pokomentiram in osvežim spomine...

start, po dva skupaj...iz Douglasa bolj-manj ravna cesta proti Peelu, polna moto campov ob straneh

9min40 - Ballaugh bridge - iz strani zgleda tak

IPB Slika

Zakaj zabremzajo? - zaradi tega ovinka,

IPB Slika

in če jim ne rata, majo na levi lepe žakle slame :headbang:

10min39 - speeds excednig 300kmh - ko ni dirke, je tu omejitev 30 MPH

IPB Slika

IPB Slika

10min 59 - Querry bends - obvezno stojijo policaji in tujce prijazno opozarjajo, domačine pa debelo kaznujejo za prekoračitev omejitve 30 MPH

IPB Slika

IPB Slika :wub: :wub:

13min - prihod v Ramsey - imajo tako fiiino dolgo ravnino, za preko 200 na uro, na koncu pa lepi ovinek

IPB Slika

IPB Slika

13min25 - start "Snaefell mountain course"-a - ko v nedeljo znak na levi sveti "one way traffic" pomeni da je cesta čez goro spremenjena v enosmerno. To pomeni drugače povedano GAAAAAASAAAAAA!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: ( zato pa prodajajo t-shirte I survived mad sunday)

Zelo zelo velika žalitev je baje če domačina prehiti turist s sposojenim fazerjem in to z top-caseom polnim sendvičev :naughty:

13min31 - Ramsey hairpin - najpočasnejši del proge (baje so že tudi na notranjo stran ovinka padali :lol1: :lol1: )

14min17 - Gooseneck - niti malo ni podoben gosjemu vratu - sediš dobesedno na ograji proge

IPB Slika

IPB Slika

16min50 - desno na hribu, Garhard museum

IPB Slika

IPB Slika

16min55 - prehod čez 100 let staro električno železniško progo, najvišja točka dirke, 1400 čevljev

IPB Slika

16min57 - eden od dveh delov kjer je možno med treningi in dirkami priti iz notranjega v zunanji del proge, seveda pešadija

IPB Slika

17min05 - 270 na uro (ne na video posnetku)

IPB Slika

18min32 - Creg-ny-Baa (WTF) - tu se je nekdo....eeee... zgubil, ker ni zavil levo, potem pa 2 uri z praznim tankom in brez cekina (babe, vse ti odnesejo) iskal ostalo skupino...drugič je bilo boljše

IPB Slika

in 18min 53 in 19min19 - taka fina ravnina za 150+ peljat...

19min27 - omejitev 40 MPH - velja tudi ob Mad sunday-ih

čisto na koncu posnetka - levo prostor za policaje(ponavadi jih je kakih 6, trije avti), kjer kasirajo. Če imaš srečo in so zasedeni, te ne ustavijo, če jih vprašaš za pot ko se zgubiš, ne vedo kje je. "Sorry, I'm imported from England for IOMTT needs, I'll ask my colleague" :lol1:

0min27 - Prihod v Onchan in konec "Snaefell mountain course"-a ter čage v nedeljo. Vmax (moja) na tem gorskem odseku 150 v lokalni merski enoti

1min16 - ciljna ravnina

2min17 - spet omejitev 40 MPH

2min23 - policaji kasirajo - ni jim lahko, vozijo se v Imprezah :doze:

malo sem nasvinjal, nebom več :blush:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ballaugh Glen (bridge).

Tle skačejo k norci. Enem' se je grušt razklal. Vidu od bliz'! :o :o :o :yes:

Srhljivka!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaaakooonnnnn :OK: letos se mi terminsko ne izzide ............. 2008 pa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druh let nau tok gužve kt letos, ker letos bojo vsi hotl bit gor, ke je lih 100ta dirka.

Vlečmem vzporednice z Elefantntrefen, kjer je bla lani(menda-mene ni blo) gužva, ker je biu lih 50. srečanje-letos pa je blo napou prazno.

Vglavnem :OK: upam, de gremo drug let gor pa še v ACE Caffe ke bomo že lih tam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebatga-kdor hoče bit frajer ta mor plačat... Enim nam pa ni do tega(oziroma nam nemore bit do tega :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, zato sva pa mi2 lani izkoristila svoj bonus :OK: :yea1: .......mogoče še drugo leto. :grim :grim ....samo letos pa ne :grrr , čeprav naju ne bi koštalo nič več kot lani(mogoče avio karta)...

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maloprej zvedel staro novico da bo moj idol iz otroških let s številko 34 Kevin Schwantz letos sodeloval na IOM TT. Pa ne da bo dirkal? Ve kdo kaj več?

IPB SlikaIPB Slika

Damn, moram nekak dobit avtogram...gre kdo letos??? :blush:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na googlu našel tole o Schwantzu

Suzuki legend Kevin Schwantz to attend 2007 TT

Suzuki GB have confirmed the attendance of 1993 World 500cc Grand Prix Champion - Kevin Schwantz, at next years prestigious Isle of Man TT centenary races.

With a hectic week of events organised by Suzuki GB for customers and dealers, Kevin will join in on the many Suzuki themed activities across the Island throughout TT week as well as the TT Centenary Dinner on June the 7th.

http://www.gov.im/lib/news/tourism/suzukilegendkevi.xml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pogovarjal ta vikend z gospodom, ki je petkrat peljal to dirko ... in bil tudi drugi v svetovnem prvenstvu pred SBK ... ko ti tak človke pove, kako je srečen bil vsakič, ko se je s trajektom po dirki vračal domov v enem kosu :-) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, sej ni blo tko "srečen"... ampak ... recimo jaz nisem vedel, da so motorji tam narjeni za 300+ km/h in da se večina zavoje vozi v 4., 5. in 6. prestavi "do konca".

No, ja - super bo s takim veteranom it dirko pogledat, če bo priložnost :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na googlu našel tole o Schwantzu

Suzuki legend Kevin Schwantz to attend 2007 TT

Suzuki GB have confirmed the attendance of 1993 World 500cc Grand Prix Champion - Kevin Schwantz, at next years prestigious Isle of Man TT centenary races.

With a hectic week of events organised by Suzuki GB for customers and dealers, Kevin will join in on the many Suzuki themed activities across the Island throughout TT week as well as the TT Centenary Dinner on June the 7th.

http://www.gov.im/lib/news/tourism/suzukilegendkevi.xml

Poglej en post pred tvojega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se mi terminsko ne izzide ............. 2008 pa :grim

jest tud načrtujem za 2008.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem še v dilemi.z ali brez.... :unsure:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek emula sem snel del reportaže 2006, 2005 in 2004... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: . V enem prispevku je reporter dejal, da jih večina dirka sama proti sebi. Noro, norci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!