Skoči na vsebino

Kateri DVD player je primeren cena/kvaliteta?


Priporočene objave

Če tema že obstaja, zbrišite, upoabil sem iskanje in nisem našel :?

Nimam pojma o tem, ker vse filme gledam na kompu, zdaj pa bi moji starši želeli gledat kak film na TV in je treba nabavit opremo...

Torej iščem neko poceni zadevo, ki deluje in predvaja DVD/MPEG-4/DivX ®/XviD/ CD/MP3/Ogg Vorbis/CD-RW/ DVD+/-RW /JPEG

Podpira: Dolby Digital,MPEG Audio Decoding Dolby Digital/MPEG 5.1 Digital izhod

Končnice datotek pri podnapisih: .sub / .srt /.txt /

SLO znaki podprti (š,č,ž)

Firmware se more dat kaj updejtati, da ne bo nov kodek prišel ven pol pa game over..

Hvala za nasvete... :worship: :worship:

PS: Odgovorji tipa, ki so zaželjeni: Firma; Tip, Kje se dobi; Cena... izkušnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi divx playerji je en sam hudič :BUA:

Loterija je a bo delal ali ne... sem imel opevano Yamado 6700... je delala en mesec potem pa qu***, zdaj imam doma Xoro 415, ni posodobitev firmwara, podnapise mi prikazuje v 4 vrsticah (v bistvu jih sploh ne vkljapljam, če ni nujno), enega kodeka ne zna prebrat, samo je zelo malo filmov encodanih v tistem kodeku.

Tudi jaz se zdaj odločam, kater divx player naj kupim namesto pokvarjene Yamade 6700... Yamada 6800 tudi z najnovejšimi updati še ni na nivoju prejšnjega modela (600), seveda, če sploh dela.

V glavnem, kot sem rekel... loterija... lahko, da ti bo vsak player delal b.p., lahko pa je vsak za en qu***.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam najcenejšega za cca 50 eur, firme niti izgovorit ne znam, še 2 kolega imata popolnoma istega na katerem pišeta drugi 2 firmi. špila vse, za kodeke nimam pojma ampak edino par starih mpg1 mi ni hotelo igrat kar pa ni panike ker se ta kodek niti ne uporablja več. ker sem ga kupil v avstriji ga včasih edino jebejo podnapisi kjer namesto š,č,ž vrže kak čuden znak, kolegoma ki pa sta to kupila tu pa tudi to dela. vglavnem za 50 eur se nimam kaj pritoževat, špila pa tudi prepečene filme ki na kolegovem dragem sony-ju ne delajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam yamado 6800x, sm dal 12k zanjo, pa sm firmware updejtal, pa dela ko urca, ma pa skor vse kar si zdoraj napisal, uglavnem priporočam nakup.

Če boš kupil tole, mam js firmware slovenski tk da ti ga lahk pošljem, je čist enostavno za nadgradit.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam Yamado 6700, moj dragi Xoro HSD 2100 pa oba delata ok. Mojega sem sicer skoraj uničila, ko sem nek čuden firmware dala gor, ampak sem popravila zadevo in sedaj super špila...... oba sta baje po kvaliteti tam tam.... prednos ima Xoro, ker na uradni strani od Jae obstajajo pravi zastonj firmware, dočim pri Yamadi obstajajo baje tudi neke čudne verzije (no, ne baje, ker sem sama eno tako dol snela), ki ti lahko tudi uniči predvajalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PHILIPS DVP 5500s cena 28.000 sit....

Sovražim, da ko se spravim nekaj gledat pa je treba naložit to in ono in pol ni podnapisov al pa ni bogsigavedi česa......pa se pol vse podre itd. No s tem DVP nimam teh problemov in kar sem vtaknila notri DELA TAKOJ....in to do konca CD-ja. .)

Naziv izdelka: DVD/DivX predvajalnik DVP-5500S

Proizvajalec: Philips

Dobavitelj: Merkur d.d., Cesta na Okroglo 7, Naklo

DVD/DivX predvajalnik DVP-5500S podpira formate PAL&NTSC, RGB preko SCART, MPEG 1/2/4, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX 3.11/4/5/6.x, CD, MP3, CD-R, CD-RW. Podnapisi v štirinajstih različnih jezikih, med drugim tudi v slovenščini.

Tehnični opis izdelka

* podpora formatom: PAL&NTSC, RGB preko SCART, MPEG 1/2/4, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX 3.11/4/5/6.x, CD, MP3, CD-R, CD-RW

* DiVX: 3.11/4/5/6.x

* priključki: Scart, composite out, koaksial

* Dolby Digital: Dolby Prologic II, DTS

* daljinski upravljalnik

* podnapisi: 14 razližnih jezikov, med drugim tudi SLO

* garancija: 12 mesecev

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj izbor....Xoro HSD 2100....12 kSIT

Predvaja vse kar je okroglo :blush: , tako da nimam nobenih težav z kakimi čudnimi formati.

Kar se podpore tiče sta Yamada in Xoro tu nekje.....Xoro ima sicer svojo SLO stran za posodobitve(Xoro.si)

Mene je prepričal Xoro zato, ker ima tudi optični digitalni izhod

za avdio, kar pomeni, da lahko po optičnem kablu priključiš zadevo

na kak OK ojačevalec in potem zvok šiba v polni kvaliteti.

DVD Video, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG1,2,4, XviD, SVCD, VCD, CD,MP3, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD, WMA, Kodak-Picture-CD

DivX, Xvid - združljiv

Podpira DivX podnapise (sub, srt, smi)

Kino zvok z digitalnim izhodom (koaksialni in optični)

Napredno iskanje (progressive scan) video izhod za sliko brez utripanja

Podpira PAL in NTSC TV sprejemnike in diske

VGA izhod

5.1 avdio izhod

USB vtič za priklop zunanjih diskov ali USB ključev

RGB združljiv Scart izhod

Zoom funkcija

Nadgradnja strojne programske opreme preko CD nosilca

Moj izbor....Xoro HSD 2100....12 kSIT

Predvaja vse kar je okroglo :blush: , tako da nimam nobenih težav z kakimi čudnimi formati.

Kar se podpore tiče sta Yamada in Xoro tu nekje.....Xoro ima sicer svojo SLO stran za posodobitve(Xoro.si)

Mene je prepričal Xoro zato, ker ima tudi optični digitalni izhod

za avdio, kar pomeni, da lahko po optičnem kablu priključiš zadevo

na kak OK ojačevalec in potem zvok šiba v polni kvaliteti.

DVD Video, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG1,2,4, XviD, SVCD, VCD, CD,MP3, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD, WMA, Kodak-Picture-CD

DivX, Xvid - združljiv

Podpira DivX podnapise (sub, srt, smi)

Kino zvok z digitalnim izhodom (koaksialni in optični)

Napredno iskanje (progressive scan) video izhod za sliko brez utripanja

Podpira PAL in NTSC TV sprejemnike in diske

VGA izhod

5.1 avdio izhod

USB vtič za priklop zunanjih diskov ali USB ključev

RGB združljiv Scart izhod

Zoom funkcija

Nadgradnja strojne programske opreme preko CD nosilca

P.S. Sicer pa je moja draga že vse napisala.....hmmm...sploh ne vem zakaj se matram :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak hvali svojo kravo.... grim.gif

jaz sem svetoval dve, kateri sploh nimam (so pa po revijah dobro ocenjene) - mam pa panasonic S35 - ki je pa žal brez divx/xvid/itd.. in tudi regijsko zaščiten, vse drugo pa seka :alien1:

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za nasvete,.. verjetno bo padel kot testni zajec tale XORO.. al neki :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kupil bi novi DivX predvajalnik in, ker je minilo že nekaj časa od nakupa prvega divx prevajalnika trenutno nisem seznanjen z novostmi kaj je trenutno best buy.

Koliko sem bolj nahitro pregledal je eden izmed boljših KISS DP-600! Vendar mi cena ~250€ ne diši najbolj.

Iščem nekaj malo cenejšega za ceno nekje do 150€ max. Rabil bi samo prevajalnik vendar bi bilo zaželjeno, da bi imel možnost priklopa na LAN (ni potrebe po WLAN-u - škodi pa tudi ne) tako, da bi lahko prevajal filme tudi iz HDD-ja na PC-ju! :)

Prosil za vaše ideje in predloge kaj kupiti!? :?

Popravljeno . Popravil 2Bad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lp

nevem če sodi glih sm ampak vseeno.

V dvd predvajlnik dam cd ali dvd in nekaj časa load-a pol pa napise no disc čeprav je notri :headbang: Kaj bi loh blo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

nevem če sodi glih sm ampak vseeno.

V dvd predvajlnik dam cd ali dvd in nekaj časa load-a pol pa napise no disc čeprav je notri :headbang: Kaj bi loh blo narobe?

Ne registrira ga... A to dela z vsemi, ki jih vstaviš...? Prej je pa registriral te CD-je? Če jih je, so nemara mastni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno to dela cenen hišni kino. Dam noter homemade DVD, ene pol minute praska in praska, pol pa napiše no disc. Dam ven, nazaj noter, nč ne praska, po par sekundah odpre meni. Dam spet tretjič noter, spet praska in nič. Skratka pri meni deluje to da če vidim da začne praskat al pa da dolgo ne bo nč dam CD ven pa nazaj noter, pa upam da bo prebralo, drugače pa ponovim zadevo. Mimogrede iste CDje ali DVDje dražji predvalajnik ki ga imam brezhibno bere. Imam pa 2 cenejša in oba isto serjeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobaval ven in noter nč ne primepa ni važn kir cd ali dvd je :wallbash:

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil najcenejši Akai in glej ga zlomka za bogih 34,95 eur bere vse in brez problema dela, ha !

Meni še vedno nebo delal :headbang: .)

Drgač je šou loh kšn čitalec al pa kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še vedno nebo delal :headbang: .)

Potem je pa verjetno s tabo kaj narobe :)

Če imaš DVD ti DVX ne bere.

Če imaš kakšen tuj DVD ti tudi nebo delu, če nimaš odklenjene regije.

Velik faktorjev vpliva na veslje potrošnikov.

Jaz imam Yamaho za otroke imam pa yamado 6000.Naložiš Fw pa vse dela.

LP :whistle:

post-10416-1199735488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

nevem če sodi glih sm ampak vseeno.

V dvd predvajlnik dam cd ali dvd in nekaj časa load-a pol pa napise no disc čeprav je notri :headbang: Kaj bi loh blo narobe?

živjo

Pri meni je blo isto. Rezultat: šla je glava predvajalnika. Na srečo je bil še v garanciji, tko da so mi menjali. Zdaj dela OK.

Mam pa hyundai 790 SU. Predvajalnik je povprečen oz. glede podnapisov katastrofa. Ali jih ne bere ali pa mi odreže prvi dve črki.

No, doma so pa nabavli tistga k je zdaj v šparu za 50 €. Dela ko urca, podnapisi BP. Super je ker ma usb vhod spredaj, tko da ni potrebe po cd-jih, razen za dvd :).

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!