Skoči na vsebino

disco/club oprema za zabave


Priporočene objave

mal me zanima če je kdo lastnik kakšne disco/club opreme, katere?, kako je zadovoljen z njo, kje je kupil, mogoče še približna cena, pa kratek opis, lahko pa tud še sliko priložite :D

pa d kar jst začnem:

kaj: lightshow

kje: conrad (BTC city)

cena: mislim da je blo okrog 18k sit

opis: delovanje preko mikrofona v ritmu basov, kontrola hitrosti in odzivnosti, 4 žarnice (modra,rdeča,rumena,zelena)

izkušnje: men se zdi tale lightshow čist uredu, še nkol me ni pustu na cedilu :D , dobr je to k lahko sam nastavljaš hitrost in občutljivost glede na base (zaradi različno močnih basov pri zvočnikih), pa ful dobr je to k ma vgrajen mikrofon, in dela po ritmu basov

uporabljam ga pa za na žurke, ponavad nesem na vsako žurko, ki jo mam al pa jo ma kakšen kolega

ko bo dnar kupim še nove zvočnike ( aktivni 2x240W RMS - dvosistemski - 88k sit ), laserski rotacijski filter (deluje v ritmu basov + umetna megla - 25k sit)

Vse to imam namen kupiti v conradu

evo kle na sliki je gor na vrh omare, spodnja žarnica se komaj vidi, kontrola je pa postavljena na radiu

post-5472-1148723629_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je to en plastik fantastik ,,stolp,,....bejž no bejž.....osnova za disco klub je dobr ferštekeraj.....edin če imate žurke z baloni in pantomimikom. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Malo off mogoče

Kaj ta stolp zlo dobro špila? Jas bi mogo neke kupit pa nevem kaj.

SHARP, 2x240 W MAX, 2x120 W RMS, 5xMP3, 3-system speaker 6 OHMS, 2x woofer 13cm, 2x tweeter 5cm, 2x pasive radiator 10cm, X-bass function

kupu sm ga v akciji za 49.990 sit, stolp pa verjemte d seka ful dobr, še posebi zarad dobrih basov pa zato k se glas lepo razporedi po prostoru in je zlo čist (3-sistemski zvočniki) bolš seka in lepš se sliš kot disco zvočniki za 50k sit + ojačevalc, čist zadostna moč za prostor velk 10x10m, mi ga mamo za žurke, pa žurke mamo v eni brunarci 7x4m (čez glavo dost moči)

ne prodam in nikakor mi ni žav d sm ga kupu

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!