Skoči na vsebino

MOZILLA TUNDERBIRD


Priporočene objave

Popenil že 100x........

Povejte mi znalci.......bedaku nepoučenemu, kaj naj naredim........

Ko odprem majl......mi izpiše vse mejle.......ko dam dvojni klik na izbranega, pa ga odpre.....napiše done......pa vse prazno.

Ne morem zbrisat.....nič......niti že pregledanih.....niti drugih.......za znort.

Kaj naj naredim, da mi nebi šli k vragu tudi tisti.....pomembni.....mejli, ki jih nicam.......razni certifikati...........itd.

PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Pa še to.......zelo bi bil vesel, da mi postopek lepo.......nazorno opišete.......sem bl.........brez večjega števila sivih celic........krajše.....počasn :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ORKO DIJO :( :( :( :(

Sami znalci.....pa mi noben ne zna povedat........

A če jo ponovno naložim ......zgubim vse mejle.....al to lahko na kak preprost način rešim.

Ajde.....računalničarji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami znalci ja. Jest nisem ampak. Vsa pošta se shranjuje v datotekah s končnico DBX (vsaj v outlook-u) . Torej če te datoteke poiščeš so pa tkole nekje

c:\Documents and settings\klimbra\Local settings\Aplications data\Identies in nato nekaj bl čudnega v zavitih oklepajih

in jih arhiviraš (pošlji v stisnjeno mapo nekam na disk C:) potem lahko malo potelovadiš ker pač imaš kopijo. Za kaj več pa ??

Mogoče je vzrok kak spyware ali :devil: vedi kaj.

Upam da boš rešil.

V vsakem primeru najprej kopijo podatkov naredi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem racunalnicar in mogoce prevec komplicirano.

jaz sem podobne probleme vecinoma resil tako, da sem file, kjer so zbrani mail-i, nasel, shranil drugje in po ponovni instalaciji spet kopiral v ustrezno mapo.

velja bolj za OE kot za TB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jo ponovno naložim ......zgubim vse mejle.....al to lahko na kak preprost način rešim.

predno se spraviš ponovno inštalirat stori to, kot je Ice napisal......TB pošto boš našel tu nekje .)

post-2583-1148980830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je bil to tak virus/črv... ko si odprl mail si meu prazno okno.... tak da probaj v tej smeri, če je to to, se zna zgodit da si zgubil vse maile.. tak da začni z drugim programom odpirat ali preko webmaila ..

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!