Skoči na vsebino

Zaščitna čelada...


snoopy

ČELADA-> DA ali NE  

176 članov je glasovalo

  1. 1.

    • VEDNO!!! :grim
      157
    • Skoraj vedno :)
      14
    • Malokdaj :?
      0
    • Skoraj nikoli :BUA:
      0
    • Nikoli. :nono:
      5


Priporočene objave

Pred 23 leti sem se peljal s KTM-om z enega žura. Mera je bila tako polna, da je čelada ostala pod mizo v oštariji. Posledice: počeno lobanjsko dno, zlomljena ključnica, udrajena hrbtenica, počen levi bobnjič, zategnjen obrazni živec, da mi je levo stran ust zategovalo tja do ušesa in še en cel kup manjših poškodb. Imel sem srečo, da možgani niso zatekli, tako da se je na koncu vseh koncev še dokaj srečno vse skupaj izšlo v dani situaciji. Čelada mi danes pomeni enako kot ključ za vžig: obvezno sredstvo brez katarega moped ne pelje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa bila kar draga šola... No, tudi moja je bila uspešna. Sem jo imel na glavi (čelado), ko pa sem doma gledal čelado, sem ob misli, kaj bi bilo brez nje, dobil kar kurjo kožo.

Fantje, glave so vaše. Pomislite, koliko jih cenite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmm :blush: lani na Pokljuki pa je bila čelada na glavi. Ne jaz ne motor nisva utrpela kakšnih omembe vrednih zunanjih in notranjih poškodb, čelada pa je na zatilju počila v dolžini dva do tri cm. Očitno se en oster kamen in moja čelada nista mogla dogovorit gdo bo ob istem času na istem mestu kraljeval. Vsa sreča, da se v prepir ni bilo treba vmešati moji lobanji, ker bi sicer verjetno ona skasirala tisto razpoko ... :blush:

Glavo si lahko ornh razsuješ, tudi če po nesreči na mestu padeš z motorjem, če pri tem udariš ob kakšno neugodno oviro je tak udarec z glavo lahko tudi usoden ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavo si lahko ornh razsuješ, tudi če po nesreči na mestu padeš z motorjem, če pri tem udariš ob kakšno neugodno oviro je tak udarec z glavo lahko tudi usoden ...

Pod to se podpišem.

15 ali še več let nazaj, Ljubljana, kolesar je stal pred prehodom. Prižgala se je zelena luč, klolesarju pa se je nekako uspelo zaplesti v pedale, padel je vznak čez kolo, udaril ob rob pločnika in bil na licu mesta mrtev.

IN SPLOH SE NI PREMIKAL!

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi kot nag brez čelade..... ista zgodba je s pasom v avtu... ne morem brez.. če pa se slučajno peljem z motorjem brez čelade ziher po par metrih fašem kaki mrčes v oko... tak da brez čelade.. :grrr :nono:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada vedno glava je ena sama pravjo ane !!! Čprov vozm motorno kolo grem na vožnjo zmeraj v čeladi in va zaščitni jakni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!