Skoči na vsebino

Pula 24.-28.Julij (Motorhead, Rock Bitch ...)


hotschko

Priporočene objave

sem našel tale link na strani od RockBitch. http://www.bikerdays.com/Bike1_hr.htm

Vstopnina 150 HRK za vse dni, zbor bo na Puntiželi, koncerti (ali pa samo motorhead) pa na letališču pri Medulinu ...

Nikjer nisem našel na tem linku govora o letališču.

Za letališče piše na www.imotorhead.com in še nekdo mi je omenil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima vstopnina samo za en dan. Jaz bom uletel le za soboto in ne bom tam kampiral - ali tudi za mene velja cena 150 kun ali je tudi kakšna nižja dnevna cena.

se mi zdi malo neumno dati 150 kun, da bom pogledal par motorjev in spil kakšen pir... :shock: :? Če ne pa na skupinsko vožnjo in na ulico gledat kako kurijo gume in razbijajo motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, cena je enotna. Vsaj zadnjič je bilo tako. Če boš šel na koncert Motorheadov se gotovo splača, saj je to primerljivo z našimi cenami. Če pa bi rad sam zjala pasel :shock: , bo pa tole kar veliko. Bolje, da ostaneš na cesti in spremljaš razturavanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima vstopnina samo za en dan. Jaz bom uletel le za soboto in ne bom tam kampiral - ali tudi za mene velja cena 150 kun ali je tudi kakšna nižja dnevna cena.

se mi zdi malo neumno dati 150 kun, da bom pogledal par motorjev in spil kakšen pir... :shock: :? Če ne pa na skupinsko vožnjo in na ulico gledat kako kurijo gume in razbijajo motorje...

Vstopnina je po navadi enaka za tri dni al en pirček. Vožnja po zadnjem in kurjeneje gum se pa tako in tako dogaja zunaj ograje (ob gostilni pri vhodu v Šijansko šumo). Sicer pa pojdi na kak koncet v tujino al pri nas - cenejše karte od 150 Hrk ne dobiš nikjer.

Mater sem pameten! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja po zadnjem in kurjeneje gum se pa tako in tako dogaja zunaj ograje (ob gostilni pri vhodu v Šijansko šumo). Sicer pa pojdi na kak koncet v tujino al pri nas - cenejše karte od 150 Hrk ne dobiš nikjer.

Mater sem pameten! :roll:

Hmmmm ... ne vem, če se bo sploh kaj dogajalo v Šijanski šumi ... bo kar Puntižela kraj dogodka tam pa je situacija s cestami drugačna ... koncert Motorheadov pa verjetno na letališču (vir. www.imotorhead.com) ...

www.bikerdays.com

P.S. mene pa itak ne bo tam, ker mam špil z bendom v LJ... u kurac pa muska :evil: :evil: :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo za kak prevoz za dve pešakinji zmenit ? (Na Motorheade in nazaj)

Obljubim nic, ce bo situacija dovoljevala bom v petek odrinil proti Puli. Obvestilo sledi. 8)

Jaz in Jackal greva sigurno v petek okoli 12 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz drvim v petek okol 7. ure zvečer - sam najverjetneje še prej na en žur v Poreč, pol pa v soboto naprej v Pulo.

sem poslal mail v Pulo - vseskozi enotna vstopnina 150 kun (saj ne da bi bil škrtica - sam motorheadi me ne zanimajo... :? :( ). Bomo vidli... Ko bom enkrat tam bom tako plačal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam motorheadi me ne zanimajo...

Pojdi jih pogledat in poslušat, pa te bojo sigurno začel zanimat :) :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom že plačal vstopnino - pol bom tud poslušal... :shock: :lol: Nikol ne veš... morda pa se mi še dopadejo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in (mogoče) Africa štartava v petek na en izlet do Pule in Kamenjaka (Lucky si me zrajcal, veš) pol pa v soboto nazaj na ptuj na motozbor ptujskih Kurentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. mene pa itak ne bo tam, ker mam špil z bendom v LJ... u kurac pa muska

Hočko, zelo mi je žal zate, takšno je pač življenje rockerja. Vedno se je treba čemu odpovedat. Boš pa kdaj drugič slišal carje rocka, sam da ti Lemmy ne bo prej umrl.

Lp, Onim

p.s. Pa če imaš že špil, saj fajn fešto naredte! R'N'R Forever!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam namen štartat v petek, enkrat dopoldne, če se že formira kakšna skupinca, se prdružim. Cena pravte da je 150 kun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, zelo mi je žal zate, takšno je pač življenje rockerja. Vedno se je treba čemu odpovedat. Boš pa kdaj drugič slišal carje rocka, sam da ti Lemmy ne bo prej umrl.

Ni panjik, bo pa Hotschko nadomeščal, vsaj za Ace of Spades (preverjeno), za ostale komade pa najbrž tudi ne bi bil problem ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Puli na Puntaželi sem bil od četrtka opoldne do nedelje zjutraj. Na splošno mi je bilo 8) :). Petek ponoči je bil zame zakon, ker so igrale Rock Bitch (od pribljižno 23 do 1h) in nato še eni Slovenci, ki so razturali priredbe (1-3h). Motorhedi so mi bili bolj povprečni. Ozvočenje je bilo vse dni dobro. Sam prostor ob morju je zakon. Za vse dovolj prostora. Četrt površine je v senci dreves. Nisem zasledil, da bi se kaj kradlo. Bil sem z avtom in ni mi žal, prvič, ker je vse pod ključem in drugič, ker ni potrebno v vročini različne opreme »po rokah« metat. Res, da je ves rdeč od prahu, ampak se bo očistilo. Čez dan sem se hodil kopat v Banjole in okolico, pozno popoldne pa sem se vračal na zbor. Ljudi je bilo veliko. Gum se je zažgalo preveč, pokalo se je zame preveč. Vodo je bila iz plastičnih cistern. Plastičnih prenosnih WC-jev je bilo veliko. Veliko redarjev je dobro poskrbelo za red.

Največ je bilo Hrvatov in Nemcev, potem Slovenci, nato Madžari in Italijani. Sem prav presenečeno opazoval odkod Hrvatom toliko novih motorjev višjega cenovnega razreda. Res je tudi, da jih četrtina ni registranih.

The Rock Bitch so bile s svojim koncertom zame ogromno presenečenje. Mogoče, ker sem bil posvarjen, da pač slabo glasbo nadomeščajo z »atrakcijo«. Ajde, res bil sem »slučajno« v prvi vrsti. Celoten njihov nastop je zame popolna umetnost. Z glasbo, gibanjem in energijo dajo svojemu nastopu bolj celovito sliko, sporočilo, kot vsi drugi. To v bistvu ni več le koncert, to je več to je cela igra. S svojim nastopom so sporočile tisto v kar verjamejo in to so storile izjemno globoko, »barvito«. RESPECT. Mogoče, ker je bil to eden njihovih zadnjih, če ne celo zadnji nastop. V bistvu, ko se takole spomnim nazaj, sploh ne želim opisovati, kako je njihov nastop izgledal, ker bi z opisom delčkov popačil celotno njihovo podobo – glasbenic. Celo, njihov nastop bi lahko izpadel kot nekaj, kar sploh ni bil in ga tudi one kot takšnega niso izvedle. Žal pa veliko preveč »primitivcev« ni dovzetnih za sprejemanje glasbenic in njihovega prepričanja kot celote, ampak le dela, ki jim je razumljiv »i ne izdrže do kraja nastupa, pošto su morali otić na pišanje.«. Zelo krivično do glasbenic je tudi vizualno snemanje, ker služi le za atrakcijo in blatenje.

Bilo je lepo in upam, da bo še kdaj tako, čeprav brez The Rock Bitch bolj težko.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se danes ponoči vrnil iz Pule.Bil sem od srede pa do danes.Folka je bilo manj kot prejšnja leta ampak še zmeraj precej tudi takšnih nateravan z bajki pri Šijani kot prejšna leta ni bilo .Muzika ok nekaj majnših in en malo večji izgred drugače pa ludnica.Naslednji mesec pa na istem mestu Twin Horn.Ja še to cene pa dosti preveč zasoljene.V petek in soboto popoldan pa se ni smelo nosit v kamp hrano in pijačo.Moja pripomba pa je da se mi zbori v organizaciji Twin Hornov bolj dopadejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še to cene pa dosti preveč zasoljene.

hrana mogoče, drugače za pijačo tako normalne cene težko kje najdeš-pivo, vino, juice vse po 0,5l za 12Kn. To ni veliko.

Zelo krivično do glasbenic je tudi vizualno snemanje, ker služi le za atrakcijo in blatenje

:twisted: kdor plača, ta postavlja pogoje. In HAMC Offenbach so plačali tako RockBitch kot snemanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam sem se kar zadovoljen bil, ne tak z motorheadi ker se mi zdi da niso dali prav vse od sebe :( v petek so razturali crno perje ! :D

rock bitch pa spet poglavje zase s nastopom 8)

v celoti gledano kar dobro s tem, da smo imeli sreco saj so postojcanu poleg ukradli top case z celado,.. so probali tud stranske in motor saj so njemu in enem hrvatu poleg zjebali kljucavnico za krmilo ...

a je kdo se zavzel in opazo da je bilo polno hells angelsov kot da bi vse nadzirali ??? menil sem se z enim hrvatom pa je reko da je to vse pod njihovo kontrolo, pa da so baje tud v lendavi odnesli vec kot pol dobicka ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!