Skoči na vsebino

Pula 24.-28.Julij (Motorhead, Rock Bitch ...)


hotschko

Priporočene objave

Pazite, da se vam kak nori domorodec kam ne zabije (po vsej verjetnosti nezavarovan).

Še bolj pa na motor in opremo. Najbolje da imate vse skoz pri seb.

Poleg motoristov imajo tiste dneve tudi ravbarji svoj žur.

K R A D E J O ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poleg motoristov imajo tiste dneve tudi ravbarji svoj žur.

K R A D E J O ! ! !

Okej, okej! Saj te slišimo!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A razen motorhedov, datuma in kraja se kdo ve kaj o Biker Days 2002, tisti link na motosvet namrec ne funkcionira, njihovega linka tud ni, drugih podatkov ne najdem nikjer.

thnx 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prestavte to v temo o Lendavi

No da še jaz povem svoje mnenje. To je bila že moja četrti bikers weekend v organizaciji RWMC. Najboljši mi je definitivno bil prvi v Lendavi se pravi 8.

Glede letošnjega: sem bil samo v soboto. Nad dogajanjem nisem razočaran, je pa res da plakat obljublja veliko več. Zato kar se je zgodilo z odrom je nekdo odgovoren...(kar je bilo je bilo).

Vege hrana je bila... Malo se je treba sprehodit.

Strinjam se s Pupo o ceni vstopnine, vendar če se nekaj obljubi naj bi to tudi bilo.

Tako kot vsi ostali pa tudi jaz komaj čakam XI. bikers weekend.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa v Pulo ne bo. Eno tako dogajanje na leto (Lendava) je čez glavo dosti. Se bom raje mal okrog vozila.

Aja pa obilo zabve vam želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, pa sej v Puli se da tudi malo okoli voziti. Sploh pa s tvojim motorinom lahko zlezeš čist do rta Kamenjak. Pa še brez čelade, če ti paše. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, pa sej v Puli se da tudi malo okoli voziti. Sploh pa s tvojim motorinom lahko zlezeš čist do rta Kamenjak. Pa še brez čelade, če ti paše. :?

No, mogoče grem na furco z vami, se zapeljem do kamenjaka, skočim enkrat v morjem, pol pa gasa nazaj domov ali pa pač kam drugam. Sam motozborovanja mam jst za en cajt zadost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[A razen motorhedov, datuma in kraja se kdo ve kaj o Biker Days 2002, tisti link na motosvet namrec ne funkcionira, njihovega linka tud ni, drugih podatkov ne najdem nikjer.

Zato ker je pred kratkim še vse delovalo - naenkrat pa spet neke sabotaže podobne tistim lani, ki pa niso bile potrebne saj smo se itak vsi odločli da nas Šijana šuma ne vidi in da smo raje pri Twin Hornih na plaži ! ampak če so napovedani Lemy in njegovi potem je to treba obvezno potiapt in izvohat kje dogajajo !!

Mimogrede, zakaj pri večini organizatorjev srečanj prevladuje mnenje da so Motorhead prehard za baikerje ???!!!???!! Halo !!?? :?: :!: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica&ostali!

Če bo kdo hodil po Kamenjaku, naj se oglasi pri meni na piru (na začetku Kamenjaka imamo mini vikend). Če ne pa se vidimo v soboto na skupinski vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, pa sej v Puli se da tudi malo okoli voziti. Sploh pa s tvojim motorinom lahko zlezesˇ cˇist do rta Kamenjak. Pa sˇe brez cˇelade, cˇe ti pasˇe. :?

Uff...pa ne samo z njenim. Lani v casu Bikers beach Party-ja, na Kamenjak (safari bar) z lahkoto zlezla s svojim SV-jckom in kolega s popolnoma novo VTR-ko SP-1. :roll:

@Mali bik... A to pred rampo v nacionalni park?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, zakaj pri večini organizatorjev srečanj prevladuje mnenje da so Motorhead prehard za baikerje ???!!!???!! Halo !!?? :?: :!: :arrow:

Mogoče zato, ker zahtevajo ozvočenje, ki je sposobno 120Db glasnosti 30m od odra :D :D :D .... Ko Lemmy prtegne svoj bass te kar odpihne in za marsikoga jo to morda res preveč :twisted: :) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...pa ne samo z njenim. Lani v casu Bikers beach Party-ja na Kamenjak (safari bar) z lahkoto zlezla s svojim SV-jckom in kolega s popolnoma novo VTR-ko SP-1. :roll:

o zarja, a ti tud safari bar poznaš, je dobr gor, k je una odstekana familija, sam zur pa znajo nardit! :roll:

No sicer za pulo se vidm, morda si se cajt utrgam1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOO! Vidim, da vsi poznate Safari bar... :D :shock: Lastnik in familija so ful face...

Kar se motorjev in Kamenjaka tiče - videl tam vse od R1, ninje, GSXR,... (pa tud ZZR :D ) Sicer je res treba peljat 3 km/h cirka 5 km po eni najbolj "sfukanih" cest na svetu in požirati prah spredaj vozečih avtov... :x Vendar te na koncu čaka krasno morje in dobra sangrija ter gril v Safariju...

@Zarja: zadnja parcela pred nacionalnim parkom iz smeri kampa Stupice (dolina Lokve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema letoma sem se jaz Kamenjaku že po 30 metrih vožnje odpovedal, ker moj viragec 250 s sopotnico tega ne bi zdržal. Mogoče pa letos spet poskusim srečo. Če pravte, da je tam cel kup cestakov, pa ni vrag, da jaz ne bom mogel tja. In ta Safari bar moram obvezno videt. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, zakaj pri večini organizatorjev srečanj prevladuje mnenje da so Motorhead prehard za baikerje ???!!!???!! Halo !!?? :?: :!: :arrow:

Mogoče zato, ker zahtevajo ozvočenje, ki je sposobno 120Db glasnosti 30m od odra :D :D :D .... Ko Lemmy prtegne svoj bass te kar odpihne in za marsikoga jo to morda res preveč :twisted: :) :idea: :arrow:

Če se spomnim v Moškanjcih pred leti niti slučajno ni bilo preglasno ! Bolj so organizatorčki skeptični glede muske same ! Ampak če mene vprašaš bi lahko Motorheadovci in njim podobni - žal jih je prav mal- bili na prav vsakem srečanju !!

a o okusih se ne da debatirati, najprej so jo posilili po dejanju pa še slekli ! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če mene vprašaš bi lahko Motorheadovci in njim podobni - žal jih je prav mal- bili na prav vsakem srečanju !!

Sem za :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bo ne spljoh...

Jebiga... če me pa kdo vid ob cest vsega pjanga, prosim ne me (spet) našminkat pa slikat ;)

OK, resno... ni dinar... vsaj za to ne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se spomnim v Moškanjcih pred leti niti slučajno ni bilo preglasno !

30 m od odra (pri mixerju) je bilo 118 dB(A) - in mixer je duso spustu (tehnikodvilvsevarovalkepress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Hotscho in Rude Boy vidva sta naša! :lol:

Ja jaz ziher pridem in zahtevam, da mi RED RAW iz ta novga albuma zašpilajo. Komad gate trga... :twisted:

Lp, Onim

p.s. A si ga slišal Hočko, zakaj ne špilat, ha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja. Zgleda, da bom morala kar it zraven. Vsaj na Kamenjak pa v Safari bar, če že ne na zborovanje. Pa da vidimo, kaj TA res zna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja. Zgleda, da bom morala kar it zraven. Vsaj na Kamenjak pa v Safari bar, če že ne na zborovanje. Pa da vidimo, kaj TA res zna.

S tako voznico zna VSE!!! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, glej da ne boš začela iskati česa TA ne zna! :wink: Ker pol zna bit pa hudo. :twisted:

Lucky, ti si reku, da to zna. In jaz ti verjamem. Kaj si reko si reko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki boste v puli, fajn se mejte, mene nebo ker bom ravno uzival zadnje dni dopusta pa tudi finance tega ne dopuscajo (sem ravno placal 50 jurjev za vzdrzevanje bele vectre in provida sistema :evil: )!

skoda za motorheade, bi jih prav rad spet videl ampak jebi ga, saj se bojo! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!