Skoči na vsebino

Pula 24.-28.Julij (Motorhead, Rock Bitch ...)


hotschko

Priporočene objave

Verjetn res nakladam(pa še tam me ni blo),preberte si pa na hrvaškem forumu,kaj si o telebajskih(HA) mislijo oni.Ni da bi jih imel za vzgled(hrvate)ampak tolk neumni pa spet niso,da bi spustil v svojo združenje Angelse vsaj uradni klubi ne.Sicer pa so hrvaški klubi večinoma bojkotiral srečanje,ker zanje so Twin Horni edini pravi in resni klub v Puli.Ajd bok! :)

Ja billy ne zameri za prej,ampak to če jih bodo klubi pustili ali ne sploh ni vprašanje.Ampak vse kaže na to da si bodo HA enostavno( hočeš nočeš) pokorili slovensko in hrvaško bajkersko sceno.

Hrvatje na žalost vidijo precej dlje od prstov ene roke kot je to navada pri slovenskih nastopačih, ki se vedno zgovarjajo v slogu "Mene boli kurac, jest sm se šel sam zabavat dol" HAMC so vas dobesedno kupili z nekimi rokkurvami in podobno navlako. Še naprej jih podpirajte v njihovih prizadevanjih da bi se tu ustalili in jim veselo nosite svoj denar. Zakaj se pa potem vsi pizdite, ko se je en Šoki iz Postojne odločil, da bo pobiral vstopnino? So njegovi bendi kaj slabši od teh v Puli? Bo treba mal pospravit po glavah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je to moja 5 Pula v življenju.Pa tako slabo se nisem mel tisto leto ko so mi dol motor ukral!!!!

Mislem H.A. bajkerji ki tapajo gor pa dol v trenirkah.Kot kaki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!