Skoči na vsebino

Pula 24.-28.Julij (Motorhead, Rock Bitch ...)


hotschko

Priporočene objave

So pa Satani saj enkrat delali. No,saj nisem mislil tako hudo. Dobil pa sem občutek, da so se nekateri bali Hellsov. Po pripovedovanju mojih kolegov, ki so bili dol, pa niso tak bav bav. To pa si tud sama ugotovila. Še enkrat škoda ker me ni bilo. Definitivno bom danes poslušal radijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojimo se jih glih tolk kot oni Bandidosov.Vprašanje je samo če jih rabmo na naših srečanjih,ker do zdaj smo čist lepo shajal brez njih in ne spomnem se kdaj so ble na zborih kake pizdarije.Bolj verjetn je da se morjo nekje izborit za prostor pod soncem,ker v Evropi so jim že marsikje prepovedal pridet na zbore drugih klubov,ki ne marajo njihovga teroriziranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojimo se jih glih tolk kot oni Bandidosov.Vprašanje je samo če jih rabmo na naših srečanjih,ker do zdaj smo čist lepo shajal brez njih

HAMC so bili promotorji prireditve - beri organizatorji, ker so finančno pokrili pufe iz prejšnega leta in plačali za letos.

in ne spomnem se kdaj so ble na zborih kake pizdarije.

Vedno je kakšna manjša pizdarija. Organizacija je klapala...

Bolj verjetn je da se morjo nekje izborit za prostor pod soncem,ker v Evropi so jim že marsikje prepovedal pridet na zbore drugih klubov,ki ne marajo njihovga teroriziranja

Teroriziranja? Tebe še povohal ne bojo dokler se ne boš začel mešat v njihove zadeve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teroriziranja? Tebe še povohal ne bojo dokler se ne boš začel mešat v njihove zadeve...

HAMC World je "Business with a capital B" mesano z motorji in kulturo motoristov.in kot vsi,ki gledajo kje se da narediti dobicek,bodo tudi HAMC vohali tam,kjer je/bi lahko bil denar.logicno.ergo se ni nobenemu treba "mesati v njihove zadeve",mesanje se zgodi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na zboru od srede do nedele, se imel fino in užival.

Čudno, da me ni noben za rokav pocuku, k sm motosvetovo mikico nosu. Sam en stric me je pozdravu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojimo se jih glih tolk kot oni Bandidosov.Vprašanje je samo če jih rabmo na naših srečanjih,ker do zdaj smo čist lepo shajal brez njih in ne spomnem se kdaj so ble na zborih kake pizdarije.Bolj verjetn je da se morjo nekje izborit za prostor pod soncem,ker v Evropi so jim že marsikje prepovedal pridet na zbore drugih klubov,ki ne marajo njihovga teroriziranja.

Zdaj pa že kvasiš neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pripovedovanju mojih kolegov, ki so bili dol, pa niso tak bav bav. To pa si tud sama ugotovila.

Itak, da niso bavbav. Ti tipi zgledajo kot marsikateri drugi bikerji. So pa tudi navadni družinski očetje, z otroci in še kar prikupnimi ženami. Eni zgledajo tudi že v precej zrelih (beri sivih) letih. Me pa zanima, kaj hudiča pomeni AFFA? Tega v mojih bukvah ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pripovedovanju mojih kolegov, ki so bili dol, pa niso tak bav bav. To pa si tud sama ugotovila.

Itak, da niso bavbav. Ti tipi zgledajo kot marsikateri drugi bikerji. So pa tudi navadni družinski očetje, z otroci in še kar prikupnimi ženami. Eni zgledajo tudi že v precej zrelih (beri sivih) letih. Me pa zanima, kaj hudiča pomeni AFFA? Tega v mojih bukvah ni.

Angel Forever Forever Angel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam v soboto zvečer in kot po navadi utonil v alkoholu še pred nastopom Motorheadov, zaradi katerih sem tudi prišel. Jest sem en tko nesrečen primer! Kdaj in kje bodo naslednjič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam v soboto zvečer in kot po navadi utonil v alkoholu še pred nastopom Motorheadov, zaradi katerih sem tudi prišel. Jest sem en tko nesrečen primer! Kdaj in kje bodo naslednjič?

Hja .. fifty, kaj naj ti rečem ... spremljaj www.imotorhead.com tam vse piše :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn res nakladam(pa še tam me ni blo),preberte si pa na hrvaškem forumu,kaj si o telebajskih(HA) mislijo oni.Ni da bi jih imel za vzgled(hrvate)ampak tolk neumni pa spet niso,da bi spustil v svojo združenje Angelse vsaj uradni klubi ne.Sicer pa so hrvaški klubi večinoma bojkotiral srečanje,ker zanje so Twin Horni edini pravi in resni klub v Puli.Ajd bok! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole: bil od srede do torka, RockBitch nisem videl, ker sem ravno tedaj padal pred Zenom (kuril gumo s sopotnico na zadnjem zicu). Nad samo prireditvijo razocaran zaradi obnasanja Hellsinskih angelov. Morda se je res zdelo, da so samo promotorji, povem vam, da so pobrali ves profit, nobenemu od delavcev (blagajne, redarji...) nic placali in spizdl nazaj v obljubljeno dezelo (nemsko). Zadeve dost globoko poznam, ker sem se v nedeljo in ponedeljek precej gibal po Puli in se pogovarjal z mnogo ljudmi.

LUCY: Tip o katerem govoris je bil Puljcan, star 20 let. Videl sem vse od zacetka do konca, ce nebi, bi bil mali najbrz ze mrtev :!: V glavnem eden od HA ga je peljal oz. rinil izpod sotora (izza sanka), in kljub temu, da je mali ze kar sam odhajal, je sel za njim do teme, tam pa je zacel z maglight-ko tepst po njemu. Mali je sel pol proti izhodu in ker sem videl, da ful krvavi, sem cakal, kaj bodo nardil redarji pri blagajni. Ko so ga napodili (kao bejz kamor hoces) sem sel zraven. Mali je res ful krvavel iz glave, kjer je mel enih 10cm dolgo presekanino. Nekako sem dopovedal redarjem, da bo izkrvavel in da naj poklicejo resilca, ceprav so tut mene odrival, kao kaj pa tebe briga. Pol sem jim lagal, da sem zdravnik in so me pustil, da mu pomagam. Nekje so nasli vlazne robcke in sem mu kompresiral rano, da je nehal krvavet, do prihoda resilca (cca 20 min). Izgledal sem kot mesar, ker mi je kri dobesedno od komolcel kapljala. Ko je prisel resilc me je dohtarca najprej vprasala ce sem res zdravnik, pa sem ji povedal, da nisem, sem pa pjan ko krava. Pol so hotel se moje podatke, pa nisem hotel nic povedat, da neb mel se kaksnih sitnosti. Naslednji dan je bla zadeva v cajtngih (mislim da Jutranji List, mam prispevk doma) in so napisal, da je tip do bolnice pal v komo in izgubil 1 liter krvi.

Na BIKER DAYS ne grem nikdar vec! Na ostale, manj komercialne motozbore, pa z veseljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi.da, kva je zdej to? A sem jaz bil na zboru v kakšni drugi dimenziji ali kaj? Če bi vedu, da se dogajajo take pizdarije, bi z Janjo že zdavnaj spokala. Resda sem rešilca slišal ene dvakrat, ampak za prvič vem, da je šlo za prekomerno alkoholiziranost dveh modelov pred šanki, ker sem šel takrat mimo. No good, no good! :roll: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo se zavzel in opazo da je bilo polno hells angelsov kot da bi vse nadzirali

uradno je bil organizator Dragan-Biker days, HAMC Offenbach* pa promotorji prireditve...

*Hell angels motor club Offenbach

HAMC - Hells Angels Motor Corporation... brez sale. Sem bral Sonnya Bargerja.

Sam sem sicer previdno nevtralen do koncepta HAMC, ampak drzi tole:

1. So zelo verjetno najvecji klub na svetu.

2. Res je, da so tudi v Evropi, ampak to ni ravno novica. Ze kar nekaj let drzi.

3. Pomaga ce o njih clovek razmislja kot o sindikatu. Pac biznis venture. Samo da v njihovem primeru najvec profita pride od prostitucije in preprodaje drog (to spet ni nic novega - priporocam knjigo Hells Angel od sonnya Bargerja, cloveka, ki je morda najbolj zasluzen za to, da so se HAMC tako razsirili, kot so se.)

4. Mislim, da za HAMC velja isto kot za mnogo drugih klubov - Vecina je povsem skuliranih posameznikov, par pa jih je totalnih sociopatov. Torej - samo dejtvo, da si HAMC, ne pomeni prav veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvis, svaka ti čast. V Pulo na to srečanje ne grem več. Sicer sem nekaj podobnega slišal (da so enga pretepl) ampak, da je bilo tako hudo....... :evil: HA #!*Fuc*°^ˇ"˝¸#$$$%#! pizde!

lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je lepo, sam preveckrat se znajdem v taksnih situacijah.

Ne vem kaj tocno je z njim, vem pa da je OK, ker sem se pogovarjal s fanti, ki ga poznajo (domacini).

Glede HAMC - nic nimam proti nobenem klubu, sam ce ne znajo (nocejo) brzdat svojih clanov, je najbrz z njimi nekaj narobe, ne pa z nami, ki pridemo na motozbor festat, debatirat o motorjih, kaksno muco lepo pogledat in (glavno) nalivat pivo.

Na kratko naj se povem, da mi je eden od njih spulu kljuce iz motorja (ker sem pokal) in mi jih vrgel pod sank - kljub temu, da so se sami vozili mimo sanka.

Zal mi vzdusje ni bilo vsec, pa vem kako bi moralo biti, ker nisem bil prvic na motozboru. Lani na Twin Hornih je blo vse velik bol skulirano, konc koncev so me ob 5h zjutraj varnostniki pobiral, ko sem prbit padal po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naštetoso razlogi več, da grem konec avgusta na Twin Horne in na lastne živce pretehtam, kaj se bolj splača. Drugo leto pa na najboljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so pobrali ves profit, nobenemu od delavcev (blagajne, redarji...) nic placali in spizdl nazaj v obljubljeno dezelo (nemsko).

Redarji so dobili denar že v soboto, drugače bi spakirali in odšli... ostali pa dobivajo denar sedaj.

Zanimivo je predvsem to, da nekateri že v osnovi zavračate prireditev kot tako (čeprav ste bili tam) zaradi tega "ker je bilo preveč Hellsov"...

Vsi imate polno informacij "iz prve roke"... A ste mogoče delali na prireditvi? Ste nastopali? Vas je ker pretepel? Edini ki so se kurčili so bili smetarji-Satan Brothers (ne mislim poniževalno, ampak to je bila njihova glavna naloga - s tem so si zagotovili prost vstop)...

Jst namreč sem delal. Kot sem že omenil, je bila rahla zmeda zaradi večbarvnih trakov in navodil organizatorja. Na koncertni prostor mimo ograje me npr. redarji niso spustili (zaradi blesavih navodil), zato sem vstopal preko backstage-a.

Ko so pripeljal v petek Hells-i svoje Go-go dancerke (prvič sem na moto zboru videl dejansko dobre striperke) sem se zrinil na oder preko Hells-ov in me noben ni zato "nabil" (sicer so me vlekli nazaj, ampak bolj normalno kot ponavadi v večini primerov redarji), dokler nismo razčistili da imam dostop do odra.

Ko sem pred šankom debatiral s kolegom bi me skoraj podrl en totalno nabit model, če ga redar ne bi porinil stran od mene (seveda je padel).

da skrajšam - prireditev je bila na organizacijsko solidnem nivoju, ljudi med 7 in 8k, skupine zakon (Crno perje, RB in Motorhead-i (škoda je sam za Atomsko Sklonište)), prostor idealen, vreme odlično in če vzameš HAMC kot je napisal Dave oz. kot kakšen drug MC je bilo super.

Tako močni prireditvi so v celem letu samo dve - Lendava in Pula. Uživajte in se ne obremenjujte z klubi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko naj se povem, da mi je eden od njih spulu kljuce iz motorja (ker sem pokal) in mi jih vrgel pod sank - kljub temu, da so se sami vozili mimo sank.

Pri nas ti glih ključev nebi spulil, bi te pa opozoril, da se odstraniš in pokaš na svojem dvorišču. Moto zbori niso glih zato, da pokažeš kako ti mašino raznese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn res nakladam(pa še tam me ni blo),preberte si pa na hrvaškem forumu,kaj si o telebajskih(HA) mislijo oni.Ni da bi jih imel za vzgled(hrvate)ampak tolk neumni pa spet niso,da bi spustil v svojo združenje  Angelse vsaj uradni klubi ne.Sicer pa so hrvaški klubi večinoma bojkotiral srečanje,ker zanje so Twin Horni edini pravi in resni klub v Puli.Ajd bok! :)

Ja billy ne zameri za prej,ampak to če jih bodo klubi pustili ali ne sploh ni vprašanje.Ampak vse kaže na to da si bodo HA enostavno( hočeš nočeš) pokorili slovensko in hrvaško bajkersko sceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ak: Zadeve glede plačil mi je povedala ena gospodična (Slovenka), ki je tut delala. Jst nobenga ne obtožujem, si pa vzamem svobodo povedat kako sem zadevo videl sam in kaj si o tem mislim. Prav tako spoštujem tudi vsa mnenja, ki so drugačna od mojega. Konc koncev je to forum, al ne?

Marja: Na opozorilo bi se odzval tako, da bi motor ugasnu (itak pa je šlo za 4 (štiri) poke) in šel z vami na pir. O tem, da se na motozborih ne poka pa tole: ...

Kje je ICE??? Če se prav spomnim sta v nemilo situacijo padla tudi dva od RW!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!