Skoči na vsebino

Malaguti F-15


GiGi_1985

Priporočene objave

Imam Malagutija F15 in mi sila čudno laufa pod štangasom ? Namreč če imam prižgane luči, mi prekinja osvetljava, in po kaki minuti,ali dveh crkne sam od sebe? In to samo ko je mrzl, če je topel pol je uredu? Pa smerokazi mi že skoz mal hitrej otripajo ?

Je možno, da elektronika kj zajeb*va? Aja, pa skutr tut ne vžge na akumulator, čeprav mi je prejt skoz lepo vžigu? Akumulator je bil zamenjan lansko jesen.

Bilo kak nasvet pride prav, tak da na plan z njimi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Malagutija F15 in mi sila čudno laufa pod štangasom ? Namreč če imam prižgane luči, mi prekinja osvetljava, in po kaki minuti,ali dveh crkne sam od sebe? In to samo ko je mrzl, če je topel pol je uredu? Pa smerokazi mi že skoz mal hitrej otripajo ?

Je možno, da elektronika kj zajeb*va? Aja, pa skutr tut ne vžge na akumulator, čeprav mi je prejt skoz lepo vžigu? Akumulator je bil zamenjan lansko jesen.

Bilo kak nasvet pride prav, tak da na plan z njimi ;)

z elektronko mislm da maš vse uredu, da ti crkne pod štantgasom je pa fergazer kriv verjetno .) . pa ne sekirej se, med vožnjo use dela ok verjetno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede luči in smerokazov je verjetno kriv akumolator. Za štangas pa vplinjač, tako kot je Maniak povedal :) . Pa mislim, da smo že meli par tem o F15 :hmm: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi žmigovci hitreje utripajo na f15. ni pene to.

za štantgas maš pa na fergazerju dva šraufka. oni s fedrom obračaj, za štandgas spreminjat. oni zlati je pa za zrak štelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!