Skoči na vsebino

Kateri avto?


LeYLa

Priporočene objave

Pri sosediu so imeli roverja, mislim da še celo 214. Vanj vloženega veliko denarja in servisnih ur. Pri drugem sosedu pa eno večjo varijanto Roverja in je imel velikokrat izpade, da ni hotel vžgati. Pa prodajali so ga tudi lep čas. Roverji tudi na splošno niso znani po zanesljivosti. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od lastnikov roverjev nikoli nisem slišal nič dobrega ker naj bi se ful kvarli pa še ceno imajo ful nisko in se jih težko proda! jaz bi se mu vsekakor ognil :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje!

Kako se kaj obneseje ROVER-ji

Model 214( 1.4-75konjev/ 1.4-100konjev), 216 (1.6-112konjev)

Lp Burnout

raje kupi Protona... bolj zanesljiv ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa sicer še več kot pov leta časa, sam, mal že premišlujem kater avto bi kupu, in sicer, to bo moj prvi avto, denarja kaj več kot 500k sit za avto ne mislim dat, ker bo to le prvi in se hitro zgodi da kam butneš itd.

odločam pa se med naslednjimi:

VW POLO 1.4 16V letnik 95,96,97

SEAT Ibiza 1.4 letnik 96,97,98

Peugeot 306 1.4 letnik 95,96

kaj priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMV - zakon! vozilo vseh športnih in gasilskih društev! :OK: kak je blo fajn se noter tišat, jest sendvič z pariško in pit tisti sok iz tetrapaka ko ga je blo tak težko preluknjat z slamico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ibiza gnije, Poloti so mal dragi, Peugeot je v redu.

Mogoče gnije kak star letnik (199x). Peuget je znan po nezanesljivosti . Po moje najboljša izbira Seat ali VW ki ga boš pa draže plačal pa tudi prodal bolje. Mani se francoskih jajc :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa sicer še več kot pov leta časa, sam, mal že premišlujem kater avto bi kupu, in sicer, to bo moj prvi avto, denarja kaj več kot 500k sit za avto ne mislim dat, ker bo to le prvi in se hitro zgodi da kam butneš itd.

odločam pa se med naslednjimi:

VW POLO 1.4 16V letnik 95,96,97

SEAT Ibiza 1.4 letnik 96,97,98

Peugeot 306 1.4 letnik 95,96

kaj priporočate?

Evo za 500 jurjev en oglas klik, pomoje boljša izbira od navedenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima če je že kdo videl,probal,vozil novo Škodo Roomsterja?

Men se na slikah dopade. :yea1:

men pa je lepa odspredaj, zadaj niti ne tolko njlepši odzad mi je pa napis ROOMSTER :)

post-9866-1159295063_thumb.jpg

post-9866-1159295097.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa je lepa odspredaj, zadaj niti ne tolko njlepši odzad mi je pa napis ROOMSTER :)

Danes probal,sem dobil testnega za eno uro,hudičevo dobra zadevca.Velikoseriske opreme za osnovni model.Je pa testni 1.4,16v absolutno premalo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes probal,sem dobil testnega za eno uro,hudičevo dobra zadevca.Velikoseriske opreme za osnovni model.Je pa testni 1.4,16v absolutno premalo. :OK:

ja nekateri bi radi pa prav take :) ..........zdej bi pa prašu če bi se splačalo ojačevalec dati v avto z originalnimi zvočniki al bi blo bolš kupit druge zvočnike ( mal of topik ) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugsprednji sistem s 16cm premera z ločenimi tweeterji, pa sub v prtljažnik, potem pa sprednje in sub prek ojačevalca, zadnje pa na radio. Tako se mi zdi da dobiš največ za najmanj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugsprednji sistem s 16cm premera z ločenimi tweeterji, pa sub v prtljažnik, potem pa sprednje in sub prek ojačevalca, zadnje pa na radio. Tako se mi zdi da dobiš največ za najmanj denarja.

Zato morš met že kr konkretn 4kanalski amp .) No res pa je,da odvisno kaj hočeš..

Pa zadnjih sploh nimaš, je najbolše!

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nakupu Honde Civic 1.8 (nove). :blush:

A slučajno kdo ima že kakšne izkušnje :? .

Vem da je vzdrzljiva, dobro se pelje... sam a je vredna 4,5M :doze:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zato morš met že kr konkretn 4kanalski amp .) No res pa je,da odvisno kaj hočeš..

Pa zadnjih sploh nimaš, je najbolše!

ni nujno, saj za sub itak bridge nardiš (dva kanala skupaj), dva ti pa ostaneta, za vsak prvi zvočnik po eden, taki ojačevalci pa nitit niso dragi, dobi se tudi rabljene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!