Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

... in pol se ti najde zmešana baba, ki sedi zunaj za sosednjo mizo in ti prbije, če lahko umakneš čik, ker se ji direkt v glavo kadi (klimatiziran lokal je pa przen) :fight1:

ha...in kaj naj bi ji odgovoru?

jest bi ji naglas reku de naj gre ke kamr spada....(u lokal) :evilgrin:

pod normalnimi (stari zakon) bi se ji opraviču pa mal popazu...

po novmu pa smo itak na dveh bregovih.....NOT!!!!

Popravljeno . Popravil sergejl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novmu pa smo itak na dveh bregovih.....NOT!!!!

Jep sem da desnem bregu Pake, pa bi raje bil na levem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem včeraj skoknil na kavico, za šankom vprašal natakarico, kako se počuti zdaj, ko dela v nezakajenem lokalu.

Njen odgovor:

"Butasto se počutim. Vsi so na terasi, jaz pa sama v lokalu. Kaj ti še kadiš? Daj greva ven na en čik..... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem včeraj skoknil na kavico, za šankom vprašal natakarico, kako se počuti zdaj, ko dela v nezakajenem lokalu.

Njen odgovor:

"Butasto se počutim. Vsi so na terasi, jaz pa sama v lokalu. Kaj ti še kadiš? Daj greva ven na en čik..... "

Pozimi se ji bo pa spet butasto zdelo, ko bodo vsi not ona bo pa vzunaj kadila... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi se ji bo pa spet butasto zdelo, ko bodo vsi not ona bo pa vzunaj kadila... :lol1:

Se motiš.

Teraso bodo nam reč pokrili in namestili grelce, tako, da bodo kadilci lahko tudi pozimi zunaj. Uboga kelnarca pa bo v minici po mrazu skakala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motiš.

Teraso bodo nam reč pokrili in namestili grelce, tako, da bodo kadilci lahko tudi pozimi zunaj. Uboga kelnarca pa bo v minici po mrazu skakala.

Se pa sprašujem :rolleyes: zakaj vraga bo pozimi hodila v službo v minici... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Čike so spravli pod streho. Zdaj je na vrsti alkohol, potem svinjina, počasi bomo na udaru motoristi,...

Psi lajajo, karavana gre naprej

pies: kam je zginu smeško s kriglom laškega? A so ga že prepovedali?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Čike so spravli pod streho. Zdaj je na vrsti alkohol, potem svinjina, počasi bomo na udaru motoristi,...

...

..., pa zdravniki, pa politiki, pa policaji, pa vojaki, ...

Trpite! Naj vam strah leze pod kožo! Jutri ste prav VI na vrsti za odstrel! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in pol se ti najde zmešana baba, ki sedi zunaj za sosednjo mizo in ti prbije, če lahko umakneš čik, ker se ji direkt v glavo kadi (klimatiziran lokal je pa przen) :fight1:

Sem za sprejetje zakona, da nekadilci nimajo kaj iskati na odprtih terasah gostinskih lokalov. Če pa se že muvajo po naših terasah, pa morajo prostor nemudoma odstopiti kadilcem, ko se ti pojavijo na terasi. :smoke: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Čike so spravli pod streho. Zdaj je na vrsti alkohol, potem svinjina, počasi bomo na udaru motoristi,...

Psi lajajo, karavana gre naprej

pies: kam je zginu smeško s kriglom laškega? A so ga že prepovedali?? :hmm:

Tako se kadi okoli tebe, da še smeškota ne najdeš.... :beer2: pa prosim brez čika... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa sprašujem :rolleyes: zakaj vraga bo pozimi hodila v službo v minici... :hmm:

To je pa najbolj bedasto vprašanje vseh časov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa sprašujem :rolleyes: zakaj vraga bo pozimi hodila v službo v minici... :hmm:

da ji lahko sol za tekilo z goleni ližejo, zakaj pa drugega?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa najbolj bedasto vprašanje vseh časov.....

da ji lahko sol za tekilo z goleni ližejo, zakaj pa drugega?!

Zdaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje dni sem se malo klatil naokoli z mopijem in šel tu in tam na pijačo.

Ugotovitev: Tale zakon je res živa beda. Vse terase so zasedene s kadilci in nekadilci. Motoristi sploh nimamo kje sedet od zunaj in igrati pozerje. Pa še mopi ti lahko sunejo medtem, ko znotraj gledaš svoj fris v špeglu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah...saj vsi vemo da kajenje ni glih zdravo.....pač stvar posameznika, ki se sam odloča o svojem življenju.

Tud jaz sem ga včasih prižgala (tud kakšna škatlica je padla na dan, zame je blo to velik)....sedaj pa ne več zato ker sem prišla na tako delovno mesto, kjer nobeden ne kadi in niti nimaš časa it na cigaret.

glede zakona o kajnenju in prepovedi..itd.....tisti ki ne kadijo njim zakon ugaja...tisti ki pa kadijo pa ne. logično.....ampak saj smo vsi le ljudje.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem 'končno' uspela v živo uživati blagodeti novega zakona. Smo šli na kosilo in ni bilo ne duha ne sluha o kakem dimu. Kak je to fajn. Da sem lahko uživala v svoji pizzi brez da bi ven prišla vsa smrdeča po dimu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mala štihproba za prihajajoče mesece: malo bolj polna in nezakajena notranjost bifeja in malo manj (malo bolj) premraženih kadilcev na odprti terasi :naughty: . Do sedaj je bilo obratno: nekadilci z otroci smo februarja prezebali ob kavi zunaj, notri, na toplem (in zakajenem) pa vsi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mala štihproba za prihajajoče mesece: malo bolj polna in nezakajena notranjost bifeja in malo manj (malo bolj) premraženih kadilcev na odprti terasi :naughty: . Do sedaj je bilo obratno: nekadilci z otroci smo februarja prezebali ob kavi zunaj, notri, na toplem (in zakajenem) pa vsi ostali.

saj zarad otrok smo rabil ta zakon :grim da jih imajo starši kam peljat in da se zgodi navadjo na zdrav način življenja in druženja. :D posedanja po lokalih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zarad otrok smo rabil ta zakon :grim da jih imajo starši kam peljat in da se zgodi navadjo na zdrav način življenja in druženja. :D posedanja po lokalih :whistle:

na, pridem sem po kar nekaj časa in spet berem tebe, kako se razburjaš, čepra te baje ta zakon sploh ne gane...... :closedeyes:

življenje ni posedanje na kavi v lokalih (pa saj to si verjetno vedela, ne?), je pa vseeno prijetno poklepetati s prijateljicam na kavi v nezakajenem lokalu - z ali brez otrok.

In ja, komaj čakam, da se začnemo dobivati 4. babe (3 že rodile, eno še čakamo) z vozički pozimi v kavarnah in lokalih na čveku in kavi. Če bom s tem kazala svoj nezdravi način življenja tebi, tudi prav, jaz bom pa še vedno uživala! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!