Skoči na vsebino

Adrenalinski parki


Gricko

Priporočene objave

Živjo!

Mam enovprašanje za adrenalinske odvisneže......torej v naslednjem tednu grem v enega izmed adrenalisnkih parkov, vendar ne vem v kerega!

Torej kam se splača po vaših izkušnjah, da dobiš največ za svoj denar, lepo okolje, razgled...največ adrenalina...

malo sem že gledal po netu in našel kar veliko teh parkov:

-ADRENALINSKI PARK MAYA

-ADRENALINSKI PARK BIOSFERA

-ADRENALINSKI PARK POHORJE

-ADRENALINSKI PARK PAC SPORT

-ADRENALINSKI PARK BOHINJ

-ADRENALINSKI PARK PODLJUBELJ

.....in še in še.....

Mariborski ma lep razgled, samo se mi zdi malo majhne, za podljubelj sem slišal da je vredu.....

torej vaši nasveti so dobrodošli!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede no to, da sem bila samo v adrenalinskem parku od Biosfere ne morem primerjati z drugimi. Je pa to zagotovo zanimiva stvar, še posebej, ko ugotoviš, da ti v bistvu višina dela malo problemov, kar ti do sedaj ni......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko časa pa traja program, kolk je vse skup grozno...... :) peljem punco tja, pa ona je čist nora ne take stvari, mene pa mal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil že pred leti v MB na "team buildingu" z bivšo firmo ampak mislim da imajo sedaj dosti večjo ponudbo kot takrat. bilo zelo zabavno, drugi so dobili kar dosti adrenalina mene pa višina 10 m ravno ne nabije z adrenalinom ampak sem se vseno fajn mel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče glih ne sodi v to temo je pa polno adrenalina

zanima me kje je možen skok s padalom iz letala v tandemu seveda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda7 jaz bi se pozanimal pri Lescah (lesce na gorenjskem), tam imajo vsega boga....

ja v ožjem izboru so:

-Pohorje

-Maya

-Podljubelj (ker je bil pač prvi v Slo, ga pa noben ne pohvali kaj dosti , torej bolj ne kot ja)

torej Maya Vs Pohorje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče glih ne sodi v to temo je pa polno adrenalina

zanima me kje je možen skok s padalom iz letala v tandemu seveda :?

na vsakem letališču, ki ima padalsko šolo ali pa vsaj občasno organizira skakanje padalcev oz. padalski boogie. za štajerski konec imam veze, za drugje ne vem lahko pa vprašam ker se itak po celi sloveniji skoraj vsaki vikend kaj dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En Adrenalinski park je na južni meji pri Kolpi in sicer v deželi Petra Klepca - OSILNICA.

a to mal med sihtam prakticirate :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam MAYA v Tolminu ker kolkor vem je edini med drevesi, ostali so umetno postavljeni.

no, narobe veš... tudi od Biosfere je postavljen na drevju......... oz. pod drevesnimi krošnjami.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mogoče glih ne sodi v to temo je pa polno adrenalina

zanima me kje je možen skok s padalom iz letala v tandemu seveda :?

Pazi da te ne zasvoji! Poznam enga, k je na koncu motor prodal, da si je lahko padalo kupil... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev je padla....včeraj sva bila na Pohorju!!

Moram reči da je bilo ....... zanimivo! :D

sicer tiste "prepreke" na višini 8mih metrov mi niso bile nevem kako adrenalinske, so bile pa zanimive in občutek delati enostavne stvari na malce večji višini ti lahko začne delati kar majhne problemčke :P ...sploh punci, saj pri nekaterih preprekah pride prav fizična moč, ki pa je njej malce manjkala

ko je prišel stebr poguma, nato gugalnica in na konci še spust z "sankami" pa sem dobil en velik nasmeh na obraz :OK:

vglavnem bilo je super, priporočam

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v ožjem izboru so:

-Pohorje

-Maya

-Podljubelj (ker je bil pač prvi v Slo, ga pa noben ne pohvali kaj dosti , torej bolj ne kot ja)

Bil na Podljubelju in odšel zelo zadovoljen. V vsakem primeru bi ti priporočal, da jih poizkusiš čimveč, čeprav se relativno hitro navadiš na določene vaje in višino.

Sem videl, da sem že prepozen. Če bo kak moderatorski uč tole uzrl, prosim, da post odstranite. Tnx

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!