Skoči na vsebino

Gilera GSM - predelave


Climber116

Priporočene objave

uuu ful je lep motor svaka cast velik bols ko prej .)

zdej pa se kak cilinder sam da bo slo fajn pa je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ja mi piše motorno kolo, sam tud da je 49ccm... Prejšnji lastnik je rekel da jo je registriral takrat ko so deval starejšim modelom, ki so šli več kot 45km/h bele tablice. Za to so pa tudi izpitu H, dopisali pod opombe A do 50km/h.

Zdej pa še mene naki zanima...Koliko bi pridobil na hitrosti in pospeških če dam gor 75kit, pa 17,5 fergazer (zdej je 12)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš dal 17.5 ne wem. vem pa za 19 dellorto da se kr pozna na pospeških pa to sploh če daš druge membrane je razlika sam more bit pa naštelan tak ko se šika .) verjetn ko maš am6 mašino boš dal gor TP 75 to je gus vzdržljiv pa to gre pa na rski z 19 dellorto pa giannelli auspuhom pa TP okol 120km/h kak je pa pr tvoji pa ne wem ene 110 bi mogu it .)

ti pa svetujem da prodaš to pa si kupiš 125ccm tak ko si mi že reku boš bolš nardil ko pa da zmečeš neke vsote v to pa boš kmal spoznal da ni to to kar hočeš .)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilinder kit DR 75, Uplinjač PHVA 17.5

Tole sm meu, oz. mam namen gor dat. Zdej pa se res ne morem odločit. Brez motorja ne gre, tak da ko tega prodam bo treba takoj novga, trenutno pa nimam ne denarja, pa še izpit je treba nardit. Ta predelava pa me pride okol 170eur...

Nevem no, ka nej nardim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Cilinder kit DR 75, Uplinjač PHVA 17.5

Tole sm meu, oz. mam namen gor dat. Zdej pa se res ne morem odločit. Brez motorja ne gre, tak da ko tega prodam bo treba takoj novga, trenutno pa nimam ne denarja, pa še izpit je treba nardit. Ta predelava pa me pride okol 170eur...

Nevem no, ka nej nardim...

sam dobro, teh 170 spet ni tak dnar velik ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi sm najdu taprav kit, ker ni am6 mašina. Te gilere letnik 2000 majo morinijeve mašine. Zdej bom pa uzel: Racing cylinder 70cc METRAKIT GILERA GSM PIAGGIO - MORINI engine.

Zdej me pa še zanima, kako je z utekanjem cilindra in bata? Se treba počas vozit od začetka, pa kak dolg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva rezervarja na izi za udelavo bo več kot preveč

ubistvu sploh ni nč treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pa z mešanco, zdej mi je sam mešal, zdej pa nevem al nej jo raj sam al ne...pa kulk %?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nej ti samo meša še naprej edino če menjaš karburo in da nima mišelatorja boš pa mogu sam si mešat in to 2% za začetek lahko še kak% več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=97589]

[attachmentid=97590]

[attachmentid=97591]

[attachmentid=97592]

[attachmentid=97593]

[attachmentid=97594]

[attachmentid=97595]

[attachmentid=97596]

post-15711-1179557883_thumb.jpg

post-15711-1179558679_thumb.jpg

post-15711-1179558992_thumb.jpg

post-15711-1179559100_thumb.jpg

post-15711-1179559215_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DamJyAn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta je tvoj fulll doro uštiman ma po mojem tudi za policijo privlačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ful dober styling :OK:

Kok je pa s tehničnim, pa to masko sprednjo? Komplicirajo kaj?

Ker mam jaz isto, pa bo treba na tehničnega kmal, zdej pa ne vem al nej dam orginal gor, al bo vredu ta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končn sm zmontiru kit, fergazer sm pa orginal pustu, ker nisn kolena mogu takoj dobit, zdej se mi pa ful greje, pa sm se čist mal vozu, pol pa nehu raj...

Je to fergaze kriv verjetn ne?

- premal bencina, preveč kisika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!