Skoči na vsebino

Športne stave


Priporočene objave

Zanima me koliko od vas, vas stavi. Koliko ste kaj zadeli in če stavete vsak dan, sploh pa zdaj ko je SP v Nemčiji. Jaz stavim vsak dan. Prej si na netu pogledam kakšne so tekme in grem na pošto in tam stavim. Zadel nisem nič kaj večjih vsot. Je pa res da ponavadi vplačam okoli 1000sit. Mam kolega ki je res nor na to, samo on vplačuje tudi po 5000sit. Največ do zdaj je dolib ven 101.200.000 sit. Pa vi? Tisti ki pa stavite vsak dan, bi lahko pokazali na kaj ste stavili, da vidimo če smo enotnega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že stavim, potem pri Betandwin.

Male zneske, bolj ali manj za hec, da si popestrim gledanje tekme.

Zanimive stave na betandwin.com so live stave, kjer lahko staviš na to, kdo bo dal naslednji gol, kdo bo dobil karton..........

Pri live stavi na tekmi Koreja - Togo pri 0:1 stavil, da bodo Korejci zmagali. Kvota 14,6!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ do zdaj je dolib ven 101.200.000 sit.

Po tem znesku se lahko kr upokoji, mu ni potrebno več staviti! :OK: :? :OK: :? :OK:

Ne stavim igram loto: Španski, Avstralski, seveda tudi našega, ..... nič dobil :OK: samo odirajo me :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da so stave v času,

ko je nogomet glavna stvar,

postale najbolj glavna postranska stvar na svetu.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ do zdaj je dolib ven 101.200.000 sit. Pa vi? Tisti ki pa stavite vsak dan, bi lahko pokazali na kaj ste stavili, da vidimo če smo enotnega mnenja.

fuck - 101 miljon???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck - 101 miljon???

Ja ce je stavu 5.000 sit je mel kvoto 22 tisoc. Kvota pri fuzbalu je (ce zaokrozim krepko navzgor za lazji izracun) 2. Se pravi je moral trofati 14 do 15 tekem (brez zaokrozevanja navzgor se kaksno temo vec.)

CARE :OK:

Se pravi je pogruntal skoraj 2 kroga npr. Italijanske lige :eek:

Imamo novega selektorja :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck - 101 miljon???

TO JE zajebu, ker je 3 nule preveč napisu, ker več kot 1.000.000 ne morš dobit ;) (preverjeno) ;)

aja drgač sm pa jst tud stavu, pa tud nekajkrat zadel (vedno dal 200 oz. 300sitov) največ je blo 3.800 :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa dal 500 pa dubu 4.800 :D stavu pa na predvidljivo taljansku ligu :yes: , na nemce ne stavm vec, k me schalke vedno sfuka :angry2:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenske stavnice so precej u qurcu kar se kvot tiče. So tuje boljše. Učasih stavim največ kakšnega jurja, parkrat sm dobu, nekega jakega zaslužka pa ni blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ta "ekonomija" stavnic ne gre v račun, vsi pravite da ste dobili oz. zaslužili.

Od česa pa potem stavnice živijo ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ta "ekonomija" stavnic ne gre v račun, vsi pravite da ste dobili oz. zaslužili.

Od česa pa potem stavnice živijo ? :?

To je tisti 1% stav, ki se res zadene, ostalih 99% pa pobašejo stavnice v žep in to ni malo.... :kva2: , stavnice imajo, imajo, imajo,...........veliko od tega :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač vplačuješ po 300-400 sit not sam ko pa enkrat zadaneš recimo 8-000 sit si pa vesel pa čeprav si ustvaril pozitivno nulo. pa tk to je hobi za mali dnar ne smeš bit preveč obseden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nihče ne prizna da je zgubil po 100.000 SIT na leto. :doze:

Jst satavim nekje v povprecju 15x letno po 500 sit. Kar nanese 7.500 sit, se pravi ne morem zgubiti vec kot toliko. Zadanem pa 3-4 x letno po 2.000/5.000 sit. Se pravi letno zasluzim za kako pivo :D

V casu svetovnega prvensta so seveda zasluzki večji :yes:

pač vplačuješ po 300-400 sit not sam ko pa enkrat zadaneš recimo 8-000 sit si pa vesel pa čeprav si ustvaril pozitivno nulo. pa tk to je hobi za mali dnar ne smeš bit preveč obseden.

Itak, stave so zame igra. Se mi ne gre za zasluzek.

Meni pa gredo te stave na bruhanje, zato ne stavim.

Edino prav. Samo tena za bruhanje ze obstaja, zato bruhaj tam, nas pa pusti da se odlocimo kako bomo stavli v nadaljevanji SP-ja .)

A LOTO ti gre tut na bruhanje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ta "ekonomija" stavnic ne gre v račun, vsi pravite da ste dobili oz. zaslužili.

Od česa pa potem stavnice živijo ? :?

Od porazov, kakršnega je da doživela Češka :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj cm zdele finale stavt :D fuzbal mislm, pomoje da bo francija zmagala sam kaj pa vi mislte o tem?

Men pa ta "ekonomija" stavnic ne gre v račun, vsi pravite da ste dobili oz. zaslužili.

Od česa pa potem stavnice živijo ? :?

ja sam glej kokrat ti stavs pa ne zadanes, pa npr. k gledam ksne k ze ne vem kok casa stav pa je najvec zadeu 2k hehe :slap:

Popravljeno . Popravil Sakic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Meni pa gredo te stave na bruhanje, zato ne stavim.

enako

stave so podn od podna, stavljajo tisti, ki so zapufani, brez ciljev v življenju, ali naivni mulci, ki mislijo da bojo čez noč obogateli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A LOTO ti gre tut na bruhanje :?

Ne loto pa ne. Dvakrat sem celo zadel štirico, enkrat 5, drugič pa 7 jurjev (SIT seveda) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako

stave so podn od podna, stavljajo tisti, ki so zapufani, brez ciljev v življenju, ali naivni mulci, ki mislijo da bojo čez noč obogateli

:eek:

jaz pa stavim včasih! eh te pa :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako

stave so podn od podna, stavljajo tisti, ki so zapufani, brez ciljev v življenju, ali naivni mulci, ki mislijo da bojo čez noč obogateli

Mislim, da je napačno dajat vse v isti koš.

Stave po eni strani niso nit tko napačna zadeva. Pač, če imaš nekaj denarja staviš al pa greš igrat loto. Na koncu si itak na istem (če pogledamo na splošno, si v zgubi), samo da pri stavah lahko večkrat dobiš kot pri lotu. Tko pač je. Pa še malo spremljaš šport, kar tudi ni nič napačnega.

Lej, jst nisem podn, nisem zapufan, nisem brez ciljev in nisem naiven mulc pa kdaj pa kdaj tud stavm. Kot sem reku, v tem ni nič takega. Če pa ti ne moreš sprejemat različnih ljudi, ja potem pa tud prav. sto ljudi, sto čudi. kaj čmo

ps:

mene je v tork milan, včeri pa real zafrknu... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!