Skoči na vsebino

Blokade motorjev - razne


Stric Burek

Priporočene objave

Pomoje bi šel na izredni tehnični le v primeru, da je šlo za kake velike hitrosti in da si preživel s par praskami. Če ti nekdo zapre pot in je to vseeno huda nesreča, pa pač ne vidim razloga zakaj bi ti vozil na izredni tehnični, saj ni tvoja krivda...

ker zavarovalnica želi čim manj denarja dajat in če vidijo da imaš blokiran motor ga rade volje dajo na pregled da vidijo če je blokada noter in če ni dobiš blokade notri si vozil brez ispita + tega ne dobiš nič za poškodovan motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker zavarovalnica želi čim manj denarja dajat in če vidijo da imaš blokiran motor ga rade volje dajo na pregled da vidijo če je blokada noter in če ni dobiš blokade notri si vozil brez ispita + tega ne dobiš nič za poškodovan motor..

to sem že slišal 100x, sam nikol pa nisem videl da bi napisal kdo da se je to njemu zgodilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Berem in berem ta forum in mi ni jasno ali lahko sploh voziš kakšen SS motor da ni serisko blokiran oz. blokiran v tujini in homolgiran v tujini ter zopet homologiran v Slo.(baje je možno)

Domnevam da ne, tako da kateri motor bi lahko vozil z izpitom za 35 kW iz segmenta Naked bike, poleg monsterja?tam do ene 2 tisoč evrov računam?

Učasih je blo bol ko si loh imeu neomejeno izvorno moč motorja kolikor vem...

No klanjam se tistemu ki mi najde pravo rešitev iz tega za dveleti, drgač grem pa penzjonista igrt na maxiscooterja...

Lp, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam niste resni. Vržte blokado not pa mal reskirite :D. Pismo, a mate "cohones" al pa ne?

To da lahko ven vržeš blokado niti ni nič tako novega ;) človek ima problem, ker bi rad motor do 2000€ z 35kw (po možnosti SS)...za ta denar žal ni novejših letnikov, za katere bi bla blokada 35kw. Torej če jo nimaš, jo nemoreš ven vzet ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da lahko ven vržeš blokado niti ni nič tako novega ;) človek ima problem, ker bi rad motor do 2000€ z 35kw (po možnosti SS)...za ta denar žal ni novejših letnikov, za katere bi bla blokada 35kw. Torej če jo nimaš, jo nemoreš ven vzet ;):)

Ma vseeno mi je ali je SS ali Naked bike, vem da se da dobit starejše SS modele z kobikaturo 350 ccm ali nekaj podobnega.Nočem pa riskerat ker si v primeru nesreče nemor privoščiti da mi še zavarovalnica po glavi skače...

Ceprav bi mi bil bolj naked bike da ga ob prejemu vozniške za neomejeno samo odblokiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vseeno mi je ali je SS ali Naked bike, vem da se da dobit starejše SS modele z kobikaturo 350 ccm ali nekaj podobnega.Nočem pa riskerat ker si v primeru nesreče nemor privoščiti da mi še zavarovalnica po glavi skače...

Ceprav bi mi bil bolj naked bike da ga ob prejemu vozniške za neomejeno samo odblokiram...

Tut če boš kupil karkoli drugega, ga meni vrjemi ne boš mel več kot 2 leti. Smo vsi tako mislil. Pa kaj za 2 leti kupiš nekej poceni. 2 leti šparaš, ko dobiš izpit za neomejeno pa kupiš bolj oreng pa je.

LP

http://www.avtoo.net/_MOTO/ad.asp?ID=5301115 (primer) al pa kakšni er-5, er-6 pa še kaj bi se našlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja sej razmišlam v te smeri, mogoče bom pa kr 125ko obdržu.Drugače sem pa danes naletel na nek seznam motorjev katere je mogoče voziti z a2 kategorijo.

Hvala vsem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

a mogoc ker ve recimo lahk vozis 35kw to pomeni na 0.2kw/kg 175kg težak motor

zdj pa a je to s pounemo rezervarju al ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem vozil Cagivo Raptor 125, sedaj me pa mika, da bi naredil izpit za do 35kw. Sedaj pa me zanima, kaj sploh dobim, oz. kateri motorji so "fajn" za 35kw. Razmišljal sem o naked(nekaj takega kot je Cagiva, ali pa kakšen SS :) ) Že vnparej hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala, nisem opazil teme. Se globoko opravičujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi je opisano nekaj motociklov...

Imaš pa tudi link v excelu, celoten seznam, ki ga je naredil en uporabnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoc ker ve recimo lahk vozis 35kw to pomeni na 0.2kw/kg 175kg težak motor

zdj pa a je to s pounemo rezervarju al ne ?

šteje se tista masa, ki je napisana v prometnem oz. homologaciji, pa če je to pol tank ali ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Seprau lahko Hornetko 600 l.99, ki ima 94,69hp, lahko zablokiram na 35kw, in jo vozim normalno?

Blokirano na 35kW lahko, če le ta blokada obstaja.

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če obstaja bi me zanimala cena in kje se to izvede. Klical sem par serviserjev pa nimajo pojma. Hvala že vnaprej. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 99 letnik najverjetneje ne boš dobil blokade na 35 kw. Lahko pa vprašaš pri šternu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, recimo da imam v homologaciji napisan 35kw, in se peljem, me ustavi policaj zaradi preventivnega pregleda, mi lahko ugotovi da motor nima samo 35kw in me pelje na izredni tehnični?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policist ne more ugotovit nič, lahko pa samo posumi. Načeloma ja lahko, koliko je pa to verjetno je pa drugo vprašanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, recimo da imam v homologaciji napisan 35kw, in se peljem, me ustavi policaj zaradi preventivnega pregleda, mi lahko ugotovi da motor nima samo 35kw in me pelje na izredni tehnični?

Mene so ustavili s 25 kW v prometnem. Ni blo niti govora o tem ali je blokada! Tudi na tehničnem doslej nobenih vprašanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ustavili s 25 kW v prometnem. Ni blo niti govora o tem ali je blokada! Tudi na tehničnem doslej nobenih vprašanj.

ja 25kw blokado na kerem motorju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem ne na ybrjki xD Sicer pa, če ti v prometnem piše 25kw je 25kw pa čeprav imaš lahko pod tankom 232523523kw. Lahko te pelje na izredni tehnični, kjer preverijo vse, tudi moč motorja. Takrat si ga pa na j....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 25kw blokado na kerem motorju???

Gre se za XT660, kar pa v tem primeru sploh ni pomembno. Važno je, da ni niti pomislil na kakšno nepravilnost (ali pa ni nič rekel). BTW tudi o LeoVicne-tih ni bilo nič govora ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!