Skoči na vsebino

Proti Bohinju s polnim gasom


eMBe

Priporočene objave

Prav,prav,sej nč nism trdil!! Vse je možno,pač vozš boljš od mene-po pač tvoji jasnovidni izjavi! :grim :grim Sam ne bod pa tko vase prepričan,če sploh ne veš,komu se tle gor nekaj dokazuješ!

Jest se nč ne dokazujem, jest sm se dokazvou na dirkah, čeprou z minimalnim kapitalom in minimalno treningi pa vseen mislm da sm se kr dobr pelu na Grobniku.

Ti pa se dokazuješ tle z enimi posnetki, ki te prou nč večjega frajerja ne nardijo. Če bi meu mal u glavi, sej navsezadne si star 24 let, se nebi glih hvalu kok dirkaš in slajdaš po cesti, sploh, ko vemo, kok motoristov se vsak dan ubije.

Vse kar ti lahko rečem je le: ne PODCENJUJ drugih in ne PRECENJUJ sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se nč ne dokazujem, jest sm se dokazvou na dirkah, čeprou z minimalnim kapitalom in minimalno treningi pa vseen mislm da sm se kr dobr pelu na Grobniku.

Ti pa se dokazuješ tle z enimi posnetki, ki te prou nč večjega frajerja ne nardijo. Če bi meu mal u glavi, sej navsezadne si star 24 let, se nebi glih hvalu kok dirkaš in slajdaš po cesti, sploh, ko vemo, kok motoristov se vsak dan ubije.

Vse kar ti lahko rečem je le: ne PODCENJUJ drugih in ne PRECENJUJ sebe.

Mislm da si ravnokar tukaj ti podcenjeval prej mene,pa precenjeval sebe!! :hmm: Jst se nimam in se nism hvalu z ničemer,če pa sem en mali linkec gor prpopal,ker se pač men dopade posnetek, pa sem očitno zmotno mislu,da se bo mogoč še komu dopadel mal za pogledat. Tko da sorry tebi,če ti pač tiste 10 sek filmčka ne odgovarja,sicer pa ga ti sploh nebi rabil pogledat,ker nikol nism nobenga z ničemer silil!! :yes: OK?? :naughty: Pa fajn zate,če si pač mel v življenju možnosti za tekmovanja na ta pravih pistah, vsi pač nimamo teh možnosti in žal kdaj tud pretiravamo na cesti!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da si ravnokar tukaj ti podcenjeval prej mene,pa precenjeval sebe!! :hmm: Jst se nimam in se nism hvalu z ničemer,če pa sem en mali linkec gor prpopal,ker se pač men dopade posnetek, pa sem očitno zmotno mislu,da se bo mogoč še komu dopadel mal za pogledat. Tko da sorry tebi,če ti pač tiste 10 sek filmčka ne odgovarja,sicer pa ga ti sploh nebi rabil pogledat,ker nikol nism nobenga z ničemer silil!! :yes: OK?? :naughty: Pa fajn zate,če si pač mel v življenju možnosti za tekmovanja na ta pravih pistah, vsi pač nimamo teh možnosti in žal kdaj tud pretiravamo na cesti!!! :grrr

Pač... nisem tebe podcenjeval, sam pa se tut nikol nisem precenjeval. Pač pa ko sem bral razne poste, sem vidu, da ti podcenjuješ druge

recimo:

tukaj in tukaj in tukaj in tukaj in še in še...

Kaj pravš? Podcenjuješ ves folk tu gor al pa narobe razbiram tvoje izjave :hmm: . Sam sori dečko, na napačnem forumu. Pač smo tu gor večina tistih, ki ne odobravamo takšnih voženj po prometnih cestah, kjer je navsezadnje ogroženo tako tvoje življenje, kot življenje drugih, ki jim priletiš nasproti. Fajn je, da znaš tkole "pošrek" sam več navdušenja boš požel, ko se boš po pisti tkole "pošrek" prpelu in naredu hiter čas kroga. Zapomn pa si: eno je motor obvladovati, drugo pa ga je obvladati. Če tega drugega ni, so posledice lahko tragične. Ne rečem, da ga ne obvladaš, lahko pa se zgodi, da ga morda v neki situaciji ne boš več mogel obvladati.

Sicer maš pa prou: kaj nas briga kaj počneš ti, sam upam, da ne bomo enkrat bral da se je nekje pri Bohinju ubil mlad motorist, ki je z neprilagojeno hitrostjo pripeljal v desni ovinek... Ali pa, da je motorist priletel v nasproti vozečega kolesarja, ki je umrl na kraju nesreče. <_<

Tok od mene, ker tole je pa že res ornk :topic:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... dejte se pomirit, še preden se komu varovalka skur.

Najbolš, da se dobite na mrzli pijači in se ohladite. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si napisal, samo bojim se, da se bo, eden iz te teme, predčasno permanentno ohladil. Naj mu bo, vsako tele ma svoje vesele.

Putevima revolucije i The Doc-a, s polnim gasom, NAPREJ :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač... nisem tebe podcenjeval, sam pa se tut nikol nisem precenjeval. Pač pa ko sem bral razne poste, sem vidu, da ti podcenjuješ druge

recimo:

tukaj in tukaj in tukaj in tukaj in še in še...

Kaj pravš? Podcenjuješ ves folk tu gor al pa narobe razbiram tvoje izjave :hmm: . Sam sori dečko, na napačnem forumu. Pač smo tu gor večina tistih, ki ne odobravamo takšnih voženj po prometnih cestah, kjer je navsezadnje ogroženo tako tvoje življenje, kot življenje drugih, ki jim priletiš nasproti. Fajn je, da znaš tkole "pošrek" sam več navdušenja boš požel, ko se boš po pisti tkole "pošrek" prpelu in naredu hiter čas kroga. Zapomn pa si: eno je motor obvladovati, drugo pa ga je obvladati. Če tega drugega ni, so posledice lahko tragične. Ne rečem, da ga ne obvladaš, lahko pa se zgodi, da ga morda v neki situaciji ne boš več mogel obvladati.

Sicer maš pa prou: kaj nas briga kaj počneš ti, sam upam, da ne bomo enkrat bral da se je nekje pri Bohinju ubil mlad motorist, ki je z neprilagojeno hitrostjo pripeljal v desni ovinek... Ali pa, da je motorist priletel v nasproti vozečega kolesarja, ki je umrl na kraju nesreče. <_<

Tok od mene, ker tole je pa že res ornk :topic:

Lej,res si vse lepo pa prav napisal!Razbiraš pač moje izjave drugač, kakor so pač mišljene z moje strani,mogoč nisi od vsega začetka prebiral,kje sem jst not vskočil!Besede o obvladovanju povsem razumem in bi jih lahko tudi jest napisal,sam ne želim tle gor izgledat,k da sem vso pamet jest pojedel!Tko kot pač jst rad pogledam clipe iz npr. USA,k so ponavad dečkoti v sandalcah al pa v kratki majčki pa se furajo po zadnjem in prvem pa vse mogoč,sm pač gor prlimal še svojo zadevo,k mi pač deluje kr OK!!Nč druzga,nč hvale-si lahko pogledaš moje prve objave!!Pač če komu odgovarja za pogledat,OK,če pač ne,ne rabm biti bedak,...... in ne vem kaj še z malim .....!!!Sej drugič vidm,da pač tega ne bom več tle gor limal,ker so pač redki kot ti na tem forumu in ne žališ vsega kar povprek,ampak poveš zgolj svoje mnenje pa prmakneš še kakšen pameten nasvet!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki da še jst dodam moje :P

( po moje ) Powerslide naj bi bil brez uporabe bremze, motor pri močnem dodajanju gasa katero sprosti tistih 170konjev ali več na zadnje kolo z uporabo voznika na tačke naredi da motor gre po čez. To je čisto brez smiselno saj ni dosti profita od tega kot pa samo videz, guma se prej porabi :D

-No usi ki govorite oo kako vozimo na omejitvah bluzite!!!! jst mam za enkrat še 125cc 4Taktno in jst se peljem 100km/h ali 110km/h kjer so omejitve 90 npr izven naselja v naselju ( 50km/h ) pa 20 ali 30 več kot je omejitev, zdej vsak motorist k prileti mi za rit me prehiti z 2x večjo hitrostjo se pravi vsi lažete!

( pa niti en ni peljav za mano tistih 20 več od omejitve ! ) v mojih 16k km ki sem jih do zdej naredu.

-zame lahko divlajte kolko želite po cesti sam da bo PRAZNA!!!

-Šef ti pa se ne hvali kaj preveč ke prej ali slej z takimi boš končal kje spodaj. Poznam kolega k je super strokovnjak za take pizdarije pa je slabo končal............pa nebi želel tega še tebi!

Sicer vseno lahko z trudom delaš in nabereš tistih 10k pa kaj več za pijačo :P in pisto pa se tam nafuraš!

-Sam neki, a vi ste kao stari 25+ ??? ni za videt............take otroške ven metat :worship:

( jst mam za enkrat 19 let )

VSI STE PAMETNI IN ITD. kaj pol ko motor hudo zatrese se userete vsi po vrsti v hlače!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki da še jst dodam moje :P

( po moje ) Powerslide naj bi bil brez uporabe bremze, motor pri močnem dodajanju gasa katero sprosti tistih 170konjev ali več na zadnje kolo z uporabo voznika na tačke naredi da motor gre po čez. To je čisto brez smiselno saj ni dosti profita od tega kot pa samo videz, guma se prej porabi :D

Pri powerslidu gre v bistvu za kontrolirano zdrsavanje pogonskega kolesa pri pospeševanju iz ovinka. Tačke in šofer ma tu bolj malo veze - kontrolo nad zdrsavanjem dosežeš z gasom, važno pa je, da pustiš motorju, da dela svoje (mehke roke).

Pri pravem dirkalnem slajdu zadnjega kolesa ob vstopu v ovinek gre bolj za "bremzanje z mašino" - kar pa redki na cesti uporabljajo.

Umetnost hitrega jemanja ovinka z motorjem je pa učinkovito bremzanje v ovinku - to je najtežje. - @šef: pa da te vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠEF - A si bil ti na tistem filmu? Res hudo....... upravičil si svoj nick!

Samo čutim petardo - v ovinek si prišel z levega voznega pasu, iz ovinka si šel nazaj na levi vozni pas! Upam, da ne boš postal DEAD ŠEF!

A lahko pokomentiraš zakaj je tako? (Očitno si imel hud POWER na kolesu....)

Koliko kilometrov si prevozil v življenju z motorjem?

Koliko si star, koliko nesreč si imel, koliko si jih videl v živo..... predstavi se nam malo!!! :grim

PS: Tle na tem forumu te nihče ne razume zato si poišči novega ali piši v nam znanem jeziku!

:slap: :slap: :slap: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se nimam in se nism hvalu z ničemer,če pa sem en mali linkec gor prpopal,ker se pač men dopade posnetek, pa sem očitno zmotno mislu,da se bo mogoč še komu dopadel mal za pogledat.

Ne vem, če bi se ti ta linkec tako dopadel, če bi na drugi strani voznega pasu koga "nabasal"?

Klobuk dol šefko. Uspelo ti je, da si nas vse po vrsti sprovociral.

Da bi se od mene še kaj naučil: (veščin motorja)...ne pride v poštev. Se še učim, si nabiram izkušnje in sem potreben dobrega uka še sam. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po gorenjki se je pelu, še en nelegalen hitrostni poligon od LJ proti Gorenjski :(

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no coment.

vsem predlagam, naj se s spuščanjem v besedne dvoboje s ŠEFOM, ne spuščajo na njegov nivo, ker si (oz. nam) s tem kvarijo svoj (naš) ugled.

p.s.: pa ne se spuščat zdej v definicijo besede ugled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vse se ponavlja...Vse bi rešili z enim dirkališčem ali vsak nekaj podobnega le-temu

Dirkališče problema ne bi rešilo, po moje bi ga samo še povečalo, ker bi se mnogi počutili še bolj dobre voznike in bi potem enako kot na dirkališču vozili tudi na cesti.

Sedaj pa nazaj k temi:

Z Mačico ta vikend bila v Bohinju, se peljala tudi po tej cesti in naju ni nihče prehitel, čeprav nisva dirkala.

Je pa naju ustavila policija in sicer kar tako, po njihovih besedah samo zaradi kontrole prometa, radarja niso imeli.

Šefe, kar pa se tiče tvojega posnetka, bi se upal z mojo staro garo iti dirkat proti tebi............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šef, ti lahko nekaj položim na srce?

Ne delaj več bedaka iz sebe, ampak se raje umakni, ker si si naredil že dovolj škode. Tvoj način je pač tvoj, tebi se ne zdi nič narobe, nas moti, pa tega ne vidiš. Delaj, kakor ti paše upam le, da te ne bo potrebno prehitro pokopati. Zavedaj se pa tudi, da s takim početjem mečeš izredno slabo luč na vse motoriste, tudi na tiste, ki se vozijo normalno.

Če se ti ne sanja, kako mnenje imajo ostali udeleženci prometa na motoriste si ob kaki smrtni žrtvi (letos ti nažalost branja ne bo zmanjkalo očitno) med motoristi preberi v komentarjih na internetni strani www.vecer.si.

Pupa, pa saj ni edini. Problem s tovrstnimi osebki ima vsak slovenski kraj s primernim ovinkom in lokacijo "Biti viden". Taki osebki so prisotni povsod, samo mi smo potem tako butasti, da nas nap....jo, da hodimo na pogrebe takih osebkov, ki so full in oh in sploh obvladali in so bili fajn fantje..... :slap:Seveda se potem organizira, kaka dirka na Grobniku (amaterjev), kjer jih enostavno ni..... :BUA: Razlogi: ni za gume, je daleč, nimam prikolice, me nekaj mašina zajebava ipd. Drugače pa šef: 1.35....., ne vem no, moreš pa res obladat in s svojimi posti me ravno nisi prepričal. Ne dajaš občutka, da maš za ta rezultat glih vse pošlihtano v glavi...... :hmm: Pa uživaj v vožnji......na nož...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, pa saj ni edini. Problem s tovrstnimi osebki ima vsak slovenski kraj s primernim ovinkom in lokacijo "Biti viden". Taki osebki so prisotni povsod, samo mi smo potem tako butasti, da nas nap....jo, da hodimo na pogrebe takih osebkov, ki so full in oh in sploh obvladali in so bili fajn fantje..... :slap:Seveda se potem organizira, kaka dirka na Grobniku (amaterjev), kjer jih enostavno ni..... :BUA: Razlogi: ni za gume, je daleč, nimam prikolice, me nekaj mašina zajebava ipd. Drugače pa šef: 1.35....., ne vem no, moreš pa res obladat in s svojimi posti me ravno nisi prepričal. Ne dajaš občutka, da maš za ta rezultat glih vse pošlihtano v glavi...... :hmm: Pa uživaj v vožnji......na nož...... :BUA:

Hvala zopet za pohvale,sej mogoč si boš tud ti kdaj omislil kupit ta prav motor (vespa ipd. driver)!java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šef ti kar navij do konca in se veseli. Verjetno so vsi, ki pišejo proti tebi sami taki, ki tega niti približno ne znajo. Vsi so navadni otročiči, ki se oglašajo zaradi svoje nesposbnosti. :doze:

Pa itaq vsi vozjo skuterje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš dečko, eni smo začeli voziti motorje že pred davnimi leti, ko so nam bile raznorazne SS in RR verzije nedosegljive. In smo se in še se vedno vozimo. Kar zate (dolgoročno gledano), ne bo veljalo. Pa veliko sreče ti želim. Jo boš potreboval.......Rad pa provociraš, a ne? Kaj češ, svoje si dosegel. :whistle: :slap: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogledal tale video od ta hudega šefa,pa mam občutek da nebi šlo čez ovinek,če nebi fajn po tazadnji bremzi stopu.................... hahahahahaha(raje se skrij,da te kdo ne vidi,pa ne limaj takih bedarij gor)

Hvala zopet za pohvale,sej mogoč si boš tud ti kdaj omislil kupit ta prav motor (vespa ipd. driver)!java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:

A šef tudi leti ispod 1.35 na Grobniku,no, januarja in februarja pol pa tak ni časa več ................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogledal tale video od ta hudega šefa,pa mam občutek da nebi šlo čez ovinek,če nebi fajn po tazadnji bremzi stopu.................... hahahahahaha(raje se skrij,da te kdo ne vidi,pa ne limaj takih bedarij gor)

A šef tudi leti ispod 1.35 na Grobniku,no, januarja in februarja pol pa tak ni časa več ................

A si hudjava script:emoticon(':?', 'smid_5')

:?java script:emoticon(':?', 'smid_5')

:? Dej ne bit no!!java script:emoticon(':grrr', 'smid_24')

:grrrjava script:emoticon(':grrr', 'smid_24')

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!