Skoči na vsebino

Proti Bohinju s polnim gasom


eMBe

Priporočene objave

hvala šef za tvoj posnetek samo si naredil napako da si ga objavil na motosvetu ,če bi ga objavil na kakšnenu skuter forumu bi ti kopica 14 letnikov pela slavo in bi izpadel pravi car :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogledal tale video od ta hudega šefa,pa mam občutek da nebi šlo čez ovinek,če nebi fajn po tazadnji bremzi stopu..................

Tako je.

Sicer pa mislim, da je Šef malo predelal tale posnetek.

Mislim, da je izbrisal one stranske koleščke, kot jih imajo otroci na biciklih, ko se učijo.

Drugače si ne znam razlagati, zakaj ga ni bolj položil .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala zopet za pohvale,sej mogoč si boš tud ti kdaj omislil kupit ta prav motor (vespa ipd. driver)!java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:

"Piceka" v roke, pa se malo pošpilaj, (danebošskozpotastaturišpricalpress.... :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala šef za tvoj posnetek samo si naredil napako da si ga objavil na motosvetu ,če bi ga objavil na kakšnenu skuter forumu bi ti kopica 14 letnikov pela slavo in bi izpadel pravi car :OK:

Ja men je ful hudo zate!Tvoja hornet-ka gre najbrž kr skoz v powerslide!!(':grrr', 'smid_24')

:grrr(':grrr', 'smid_24')

:grrr Sej si pa sam povedal,mogoče majo 14-letniki mal več dobrega okusa kot ti!!(':lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je.

Sicer pa mislim, da je Šef malo predelal tale posnetek.

Mislim, da je izbrisal one stranske koleščke, kot jih imajo otroci na biciklih, ko se učijo.

Drugače si ne znam razlagati, zakaj ga ni bolj položil .............

fant, pol bi šlo pa prehitr, se bi lohk prevrnu,pa še fotru bi mogu motor plačat.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Piceka" v roke, pa se malo pošpilaj, (danebošskozpotastaturišpricalpress.... :kva2: )

Ti pa v garažo pa brž na svojo vespo PX strup(':grrr',:grrr(':grrr', :grrr

fant, pol bi šlo pa prehitr, se bi lohk prevrnu,pa še fotru bi mogu motor plačat.........

Ja če ga teb oči posoja,ni treba,da očitaš še drugim,k si jih sami svoje kupujemo(':slap:',:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa v garažo pa brž na svojo vespo PX strup(':grrr',:grrr(':grrr', :grrr

Ja če ga teb oči posoja,ni treba,da očitaš še drugim,k si jih sami svoje kupujemo(':slap:',:slap:

da se ti da :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole mimo grede v to bukovo temo:

Tri kratke dneve sem se prejšnji teden po Dolomitih in južni Tirolski potepal. Nekaj malega čez 1200 km sem nabral. In se kljub obilici motoristov in avtomobilistov edino enkrat po svoji lastni prepotentnosti in neumnosti v nekoliko nevarni situaciji znašel.

V dveh urah vožnje od predila do Ljubljane, pa sem vsem Slovenskim voznikom, katere sem na poti srečal preklel kompletno sorodstvo. Tudi v angleškem jeziku, kajti očitno je polovica po narodnosti Angležev!

Tako sranje od vozniške kulture in znanja, taka aroganca in nasilje kot ga srečaš pri nas, je fenomen, katerega lahko osvoji le med seboj pofukano debilno nedostopno hribovsko pleme. Tako visok procent cepcev za volani in krmili pa ne omogoča več omejevanja problema na posameznike. Zadeva je kritična in vseobsežna. In kar je najhujše, tisti kateri zganjajo najhujše gonje, so za volani in krmili popolnoma enaki tistim, katere pljuvajo. Obupno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole mimo grede v to bukovo temo:

Tri kratke dneve sem se prejšnji teden po Dolomitih in južni Tirolski potepal. Nekaj malega čez 1200 km sem nabral. In se kljub obilici motoristov in avtomobilistov edino enkrat po svoji lastni prepotentnosti in neumnosti v nekoliko nevarni situaciji znašel.

V dveh urah vožnje od predila do Ljubljane, pa sem vsem Slovenskim voznikom, katere sem na poti srečal preklel kompletno sorodstvo. Tudi v angleškem jeziku, kajti očitno je polovica po narodnosti Angležev!

Tako sranje od vozniške kulture in znanja, taka aroganca in nasilje kot ga srečaš pri nas, je fenomen, katerega lahko osvoji le med seboj pofukano debilno nedostopno hribovsko pleme. Tako visok procent cepcev za volani in krmili pa ne omogoča več omejevanja problema na posameznike. Zadeva je kritična in vseobsežna. In kar je najhujše, tisti kateri zganjajo najhujše gonje, so za volani in krmili popolnoma enaki tistim, katere pljuvajo. Obupno!

Ne vem kje si tle glih angleže najdu ampak je njihova vozniška kultura u bistvu svetlobnih let pred našo. ;)

Čeprav te katere srečaš v Slo verjetno malce daje desna stran. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa v garažo pa brž na svojo vespo PX strup(':grrr',:grrr(':grrr', :grrr

Ja če ga teb oči posoja,ni treba,da očitaš še drugim,k si jih sami svoje kupujemo(':slap:',:slap:

Bilo kuda, Vespa svuda (v letu, ko je bila v Sarajevu olimpijada)...Joke, šefek, only joke..... :kva2: Idi se vozit......... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a se sam men zdi al nivo tele teme že res ornk peša... :slap:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si tle glih angleže najdu ampak je njihova vozniška kultura u bistvu svetlobnih let pred našo. ;)

Čeprav te katere srečaš v Slo verjetno malce daje desna stran. :hmm:

Aha, vidim, da je tej "next generation" publiki Motosveta treba govoriti dobesedno in eksaktno!

Srečeval sem prebrihtne Kranjce kateri očitno znajo voziti le po nasprotnem pasu! Je sedaj bolj jasno? Narišem? :angry2: Pa da njihovih bolečin v ušesih ne omenjam. Bo treba to tudi posebeje tolmačiti? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a se sam men zdi al nivo tele teme že res ornk peša... :slap:

Če je pa zun tak vroče, pa je tak fajn v prazno nabijat......Kake konstruktivne, vsaj mislim, ni bilo za pričakovat..... :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je ful hudo zate!Tvoja hornet-ka gre najbrž kr skoz v powerslide!!(':grrr', 'smid_24')

:grrr(':grrr', 'smid_24')

:grrr Sej si pa sam povedal,mogoče majo 14-letniki mal več dobrega okusa kot ti!!(':lol1::lol1:

ne gre v nobeno drsenje ker mi ni všeč.glede okusa pa tvoj posnetek prikazuje zelo slabo motoristično znanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vidim, da je tej "next generation" publiki Motosveta treba govoriti dobesedno in eksaktno!

Srečeval sem prebrihtne Kranjce kateri očitno znajo voziti le po nasprotnem pasu! Je sedaj bolj jasno? Narišem? :angry2: Pa da njihovih bolečin v ušesih ne omenjam. Bo treba to tudi posebeje tolmačiti? :doze:

Koga bi narisal? A Krajnce? Pa sploh znaš tako grdo risat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga bi narisal? A Krajnce? Pa sploh znaš tako grdo risat?

:D No ja, malo te zeznem, če povem po pravici, da sem s Kranjci mislil tako nekako kot Prešernov Francl. Vse Slovence namreč. In še natančneje Slovenske voznike, ki sem jih srečeval na opisani trasi od Predila domov. Sicer pa dobra ta z risanjem. Bi se potrudil! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predil, bi rekel po naše Predel; toliko o zavednem slovenizmu...

:topic:

Ja, pa bo res ...

A v seeno malo za povrhu: :P

slovenizem -zma m (i) lingv. element

slovenščine v kakem drugem jeziku: slovenizmi

v furlanščini

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz spustim moj medklic v tole debato..

a je kdo mogoče pričakoval,

da debata s takim pomenljivim naslovom

ne bo privabila prepotentnežev tipa šef?

spomnite se dohtarske marija reke..

toliko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz spustim moj medklic v tole debato..

a je kdo mogoče pričakoval,

da debata s takim pomenljivim naslovom

ne bo privabila prepotentnežev tipa šef?

spomnite se dohtarske marija reke..

toliko..

Pa ti si mi pravi biker(':grim', :grim

http://w1.bikepics.com/pics/2003%5C12%5C29...-92018-full.jpg

(':lol1:', :lol1:(':lol1:', :lol1:(':lol1:', :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo mogoče pričakoval,

da debata s takim pomenljivim naslovom

ne bo privabila prepotentnežev tipa šef?

je vsaj nekaj branja za popestritev teh vročih popoldnevov :smoke:

ŠEF ... še kakšen posnetek pokaži !!! !! .. ali pa vsaj slik.. ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!