Skoči na vsebino

Proti Bohinju s polnim gasom


eMBe

Priporočene objave

Pa ti si mi pravi biker(':grim', :grim

http://w1.bikepics.com/pics/2003%5C12%5C29...-92018-full.jpg

(':lol1:', :lol1:(':lol1:', :lol1:(':lol1:', :lol1:

Kaj se pa ti ob sliki Špila tolk režiš? Si še "šef" vseh svojih podstrešnih lajšt, ali pa jih imaš itak vse na povprek nabite? :? Sploh pa ne vem, s kakšnim namenom je to sliko v to temo limat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih težko verjamem da je bog pr enih res tolk šparal s pametjo

Ne bodi žleht! Lahko gre za nesrečo. Ko slidanje ni čisto tako zneslo kot bi moralo... Udarec na koleno, pretres... in taraaaaaaaaam evo ti šef! Ima kar pravi nadimek! :lol1:

Naši tajni arhivi hranijo slikovni dokaz...

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz spustim moj medklic v tole debato..

a je kdo mogoče pričakoval,

da debata s takim pomenljivim naslovom

ne bo privabila prepotentnežev tipa šef?

spomnite se dohtarske marija reke..

toliko..

Nea kliči vraga :devil: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti ob sliki Špila tolk režiš? Si še "šef" vseh svojih podstrešnih lajšt, ali pa jih imaš itak vse na povprek nabite? :? Sploh pa ne vem, s kakšnim namenom je to sliko v to temo limat?

čista faušija B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti ob sliki Špila tolk režiš? Si še "šef" vseh svojih podstrešnih lajšt, ali pa jih imaš itak vse na povprek nabite? :? Sploh pa ne vem, s kakšnim namenom je to sliko v to temo limat?

Ja, je dal sliko od Špila, ker šef svoje ni mogel dat, ker je sam tak velik idiot, da ne gre v noben objektiv. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole mimo grede v to bukovo temo:

Tri kratke dneve sem se prejšnji teden po Dolomitih in južni Tirolski potepal. Nekaj malega čez 1200 km sem nabral. In se kljub obilici motoristov in avtomobilistov edino enkrat po svoji lastni prepotentnosti in neumnosti v nekoliko nevarni situaciji znašel.

V dveh urah vožnje od predila do Ljubljane, pa sem vsem Slovenskim voznikom, katere sem na poti srečal preklel kompletno sorodstvo. Tudi v angleškem jeziku, kajti očitno je polovica po narodnosti Angležev!

Tako sranje od vozniške kulture in znanja, taka aroganca in nasilje kot ga srečaš pri nas, je fenomen, katerega lahko osvoji le med seboj pofukano debilno nedostopno hribovsko pleme. Tako visok procent cepcev za volani in krmili pa ne omogoča več omejevanja problema na posameznike. Zadeva je kritična in vseobsežna. In kar je najhujše, tisti kateri zganjajo najhujše gonje, so za volani in krmili popolnoma enaki tistim, katere pljuvajo. Obupno!

horjo..tole si mi z jezika vzel..se popolnoma strinjam...

midva z gogijem se greva najraje vozit v avstrijo. ker v sloveniji je totalna katastrofa.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z gogijem se greva najraje vozit v avstrijo. ker v sloveniji je totalna katastrofa.

dr.looney :devil:

:nono: v avstriji imajo preveč radarjev, SLO je čisto OK :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem stavit en pir, da Špilferderber prevoz v eni sezoni tok kokr si jih ti skor v celi karieri! :grim

Včasih zihr :yes:

zdej pa cimpra pa žal nima tolk cajta :krneki:

(stanovanje&družinapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo..tole si mi z jezika vzel..se popolnoma strinjam...

midva z gogijem se greva najraje vozit v avstrijo. ker v sloveniji je totalna katastrofa.

dr.looney :devil:

Nista edina .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: v avstriji imajo preveč radarjev, SLO je čisto OK :grim :devil:

še nikoli nobenega videla..... :eek: :P (tok,tok..) )

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa ravno v soboto videl, v okolici Wertschach-a, preden sem zavil za Windische hohe, vendar je streljal nasproti vozeče .) :D

Pozdrav od Roberta

P.S.: Ja vem, mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MODERATORJI!

V ČEM JE ŽE SMISEL PUŠČATI TOVRDTNE TEME ODPRTE ???

LP

Smisel takšnih tem je zabava ljudi. Komur se zdijo bedaste in nesmiselne, pa jih ne rabi brat. Kdor pa ima z njimi veselje, pa naj uživa v njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smisel takšnih tem je zabava ljudi. Komur se zdijo bedaste in nesmiselne, pa jih ne rabi brat. Kdor pa ima z njimi veselje, pa naj uživa v njih.

KRUHA IN IGER :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesa in solate.

Aja "slovenizmi" je bilo mišljeno malčk :lol1: , tko da ne :kva2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo..tole si mi z jezika vzel..se popolnoma strinjam...

midva z gogijem se greva najraje vozit v avstrijo. ker v sloveniji je totalna katastrofa.

dr.looney :devil:

Ja sej v tujini majo vse bols :grrr

A pol hodita tut na morje v jodlarijo, k majo take cudovite plaze :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Bohinju s polno hitrostjo

Kljub temu da smo letos na cesti med Bledom in Bohinjsko Bistrico ter naprej do jezera močno poostrili kontrolo prometa, divjanja in nesreč enostavno ne moremo preprečiti,« pravi komandir Policijskega oddelka na Bledu Damjan Veternik.

Bohinjska Bistrica - Ena od cest, kjer se zadnja leta radi zbirajo motoristi, da preizkušajo sebe in svoje jeklene konjičke, je cesta med Bledom in Bohinjsko Bistrico, pa tudi naprej do Ribčevega Laza in Ukanca. Domačini iz vasi ob cesti pred dirkači opozarjajo tako na občini kot policiste, že na prvi pomladanski seji bohinjskega občinskega sveta pa je na nujnost reševanja divjanja po cestah pozval svetnik Dušan Čop. Nesreča prejšnji teden, ko je v Bohinjski Bistrici umrl mlad motorist, pa je tudi na zadnji seji spodbudila svetnike, da so govorili o objestni vožnji po bohinjskih cestah. »Imeli smo sestanek s policisti in prosili smo jih, naj čim večkrat pridejo na naš konec. Res so zaostrili kontrolo, vendar, ko odidejo, se motoristi med seboj pokličejo po mobilnih telefonih in gonja po cestah se spet začne. Največkrat je to po peti uri popoldne in ljudje nas že opozarjajo, da se počutijo ogroženi. Nomenjci se v tem času skoraj ne upajo več na cesto,« je povedala bohinjska županja Evgenija Kegl Korošec, vsi, ki smo minuli četrtek sedeli na seji občinskega sveta, pa smo se to lahko znova prepričali, saj rohnenje motorjev ni ponehalo tudi še ob temi.

Še en znak da rabmo eno pošteno pisto.

Motoristi rabmo ovinke in prot bohinu je kr neki dobrih ... tko da če druge ni je treba ke it. Fajna turca z vlik ovinki je čez zatrnik po pa skoz bohn nazaj. Nek je sicer mal makedama ampk se tm pč loh suprmoto improvizira :D (drgač pa po pamet)

Drgač ga pa z avti tut hodjo tišat skos sotesko ...

No pa še en fajn ovink na zatrniku ...

post-1103-1151396379_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol hodita tut na morje v jodlarijo, k majo take cudovite plaze :?

ugodno prodam del obale na Vrbskem jezeru ! dostop z motorjem urejen ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en znak da rabmo eno pošteno pisto.

Motoristi rabmo ovinke in prot bohinu je kr neki dobrih ... tko da če druge ni je treba ke it. Fajna turca z vlik ovinki je čez zatrnik po pa skoz bohn nazaj. Nek je sicer mal makedama ampk se tm pč loh suprmoto improvizira :D (drgač pa po pamet)

Drgač ga pa z avti tut hodjo tišat skos sotesko ...

No pa še en fajn ovink na zatrniku ...

Ej Beno, takole gre pa vsaka stara mama lahko po kolenu! Če bi ga še bl vn ruknu bi bil že v nevarnosti, da si ga izpahneš - pa še kolk ti lahko zašteka! :P

Mal zajebavam, sej vidim, da moped že skor z železjem po cesti drgne... :naughty:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, spet se bo zvrtela stokrat zjodlana popevka o dirkališču. :SS

Cesta enostavno NI dirkališčeIn dirkališča so dovolj blizu. In ti Beno to dobro veš! Zato zagovarjanje divjanja po cestah ne drži vode! Že divjanje samo ne, nikakor pa ne še zagovarjanje tega!

Za povrhu pa motorizem ni samo hitrost in polaganje ovinkov. Je še vse kaj drugega. Tako da motoristi NE potrebujemo dirkališča. Potrebujejo oz. želijo ga samo posamezni motoristi! In ti so moteči! Zelo moteči in to tudi drugim motoristom ne samo avtomobilistom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV zdaj si pa malo šovinistično v meglo brcnil. .) Zakaj so moteči motoristi, ki rabijo dirkališče? Teh ni tako malo in jih ni samo nekaj. Jasna slika se pokaže na raznih organiziranih dirkah na dirkališčih na Hrvaškem, Avstriji in na Madžarskem. Določen odstotek se teh dirk večkrat udeleži (kdo ma gnar .) ), ostali pa enkrat na leto. Veliko pa jih ostane doma zaradi različnih razlogov (dolga pot, pomanjkanje denarja...). Glede na to, da ne vem na kolkih takih srečanjih si bil, tudi težko ocenjujem tvoje poznavanje te problematike. :)

Aja, ne zagovarjam dirkanja po cestah. <_<

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, spet se bo zvrtela stokrat zjodlana popevka o dirkališču. :SS

Cesta enostavno NI dirkališčeIn dirkališča so dovolj blizu. In ti Beno to dobro veš! Zato zagovarjanje divjanja po cestah ne drži vode! Že divjanje samo ne, nikakor pa ne še zagovarjanje tega!

Za povrhu pa motorizem ni samo hitrost in polaganje ovinkov. Je še vse kaj drugega. Tako da motoristi NE potrebujemo dirkališča. Potrebujejo oz. želijo ga samo posamezni motoristi! In ti so moteči! Zelo moteči in to tudi drugim motoristom ne samo avtomobilistom!

a.k.a. število mrtvih motoristov na leto me ne preseneča....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!