Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Hja.. moj prvi Bmf pa sm kr navdusen.

je lazji od XX in mocnejsi (samo to itak en kle gor skoz ponavla ;) )

ni uglajen kot XX ker Honda je kot bi po putrčku vozu, kar men ni preveč vsec :)

 

Ptička so pr Hondi lepo obglavl in vrgl v kanto, skoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni pticoljubci,

 

končno sem zbral pogum in sredstva ter postal član vaše flote. Ptiček je 2006 letnik, črn in zelo lep. Poleti mu privoščim novo ketno z zobniki (ki so že naročeni  - DID 530ZVM X), olje in mogoče gume. Sedaj lepo počivava in nabirava moči za spomladansko in poletno druženje po Balkanu. 

 

P.S.: Prvi motor :)

 

LP, S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni pticoljubci,

 

končno sem zbral pogum in sredstva ter postal član vaše flote. Ptiček je 2006 letnik, črn in zelo lep. Poleti mu privoščim novo ketno z zobniki (ki so že naročeni  - DID 530ZVM X), olje in mogoče gume. Sedaj lepo počivava in nabirava moči za spomladansko in poletno druženje po Balkanu. 

 

P.S.: Prvi motor :)

 

LP, S

Dobrodošel

 

Prvi motor...pa kr ptica...zanimivo.Ker pa motor ni brutalen in super za vozit ne bo težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel

 

Prvi motor...pa kr ptica...zanimivo.Ker pa motor ni brutalen in super za vozit ne bo težav.

 

Hvala bobiboss,

 

je edini motor, ki sem ga hotel, drugo me sploh ni zanimalo (mogoče kak VFR 800). Vem, da sem se prenaglil, ampak po vseh računih in premišljanjih sem si rekel, da s kakim 600 (750) ccm lahko glih vozim 250+. Sicer moj namen ožemat motorja in kolenčkat, ampak bolj uživat. Torej ni neke bistvene razlike razen teže...ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljšega motorja kasneje nisem imel.... 85000 km preden je bil prodan nekam proti Zagorju; naslednika žal niso naredili; VFR 1200 ni naslednik, čeprav z odličnimi performansami in je zastavonoša v Hondi; prevozil sem večino Evrope z njo, predvsem skupaj z ženo zadaj in kar nekaj robe... nobenega problema nikoli, ob rednem servisu; težka za Grobnik in Mobikrog-kar sem kar nekajkrat preizkusil ampa športno potovalno je kraljica !

Še 2 spominski slikci z moje strani

post-24186-0-86381900-1419609033_thumb.jpg

post-24186-0-02565200-1419609044_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna...hmmm...sem ravno prejle študiral: zakaj pa vfr 1200 nebi bila naslednica? 175 km, sport touring segment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni pticoljubci,

 

končno sem zbral pogum in sredstva ter postal član vaše flote. Ptiček je 2006 letnik, črn in zelo lep. Poleti mu privoščim novo ketno z zobniki (ki so že naročeni  - DID 530ZVM X), olje in mogoče gume. Sedaj lepo počivava in nabirava moči za spomladansko in poletno druženje po Balkanu. 

 

P.S.: Prvi motor :)

 

LP, S

 

Lepo po pameti pa bo... :D Tole ptico sem imel prej jaz po eni sezoni sedenja na Z750... Prodal sem ker sem ugotovil da pač še nisem tolk star da bi imel turing ali pa sportturing motor in sem se presedel na 2007 R1. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

 

s tem distančnikom ste mi dali toliko mislit, da sem ga vstavil. 

Občutki,.... res je okretnejši, ne čutiš toliko teže motorja kadar pada v ovinek. Zanimivo, glede na to, da se gre samo za 6mm?!

Če bi kdo še probal, dobi pri meni distančnik (džabe, še montiram ga), imam viška.

 

lp

v čem je hec tega distančnika imam xx 2005 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo iščem nosilec givi wingsrack za xx-a mogoče ve kdo da ga ima pa ga ne potrebuje L.p. Robi

novembra sem jih kupil v trgovini BS v Ljubljani komplet 240

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isti distancnik sm dal na moj vtr. ce amortizer podlozis 6mm, ti zaradi rocicja motor dvigne okrog 12mm, in ga obesi nekolik bol na prednje kolo. na mojem motorju se to obcuti kot malenkost bolso okretnost, malo drugacno prelaganje v s ovinkih in rahlo nervozo v daljsih hitrejsih ovinkih. pred distancnikom potresavanja belance skor nisem poznal, zdaj pa vcasih pomislim tudi na sterz amortizer.

all in all, razliko se cuti, ne vem pa tocno kaksn je dobicek. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me ali obstaja možnost, da bi mi kak majstr potegnu ven eno vdrtino na originalnem auspuhu. Ne bi glih rad rora menjal. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapreš oba konca avspuha na eni strani narediš tako da lahko napumpaš not zrak in potem z brenerjem počasi greješ luknjo dokler se ne poravna

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni pticoljubci,

 

končno sem zbral pogum in sredstva ter postal član vaše flote. Ptiček je 2006 letnik, črn in zelo lep. Poleti mu privoščim novo ketno z zobniki (ki so že naročeni  - DID 530ZVM X), olje in mogoče gume. Sedaj lepo počivava in nabirava moči za spomladansko in poletno druženje po Balkanu. 

 

P.S.: Prvi motor :)

 

LP, S

Dobrodošel,

 

želim ti veliko varnih in lepih km. Se na cesti kaj vidimo :)

 

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel,

 

želim ti veliko varnih in lepih km. Se na cesti kaj vidimo :)

 

M.

Se pridružujem.Dobrodošel, in veliko uživaških uric.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vama,

 

ko se vidimo ga pa še zalijemo :)

še z moje strani ena dobrodošlica.  pa kero fotko stroja nam privošči.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!