Skoči na vsebino

Šment


Pravokotar

Priporočene objave

Šment, zgodilo se je natanko tisto, česar sem se najbolj bal - nekdo mi je ukradel moj priljubljeni škrnicelj . Noise, ali kdorkoli je pristojen za to, imam rezervno varianto z zgodovinsko vrednostjo. Kaj naj storim?????

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unmu ta drugmu takoj škrnicelj z glave potegnit!!!!

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com/forum

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Popravil/a - drekavac dne 13/06/2002 ob 22:51:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj z tehnicno inovativnejso varianto - plasticno vrecko.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mularija! Šrnicelj Pepetu takoj nazaj!!

Ice, plastiko pa za mulce! Pepe je preveč ekološko osveščen, da bi onesnaževal naravo!

(GibanjeZaPapirnateŽaklčkePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kakšen avatar bo zdaj Pepe naštimu. Če se bo treba za škrnicel tepst, pridem koj pomagat (gledat).

LP HHV :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kakšen avatar bo zdaj Pepe naštimu. Če se bo treba za škrnicel tepst, pridem koj pomagat (gledat).

LP HHV  :wink:  :lol:  :lol:

Ni frke, Horči, sem že namignil, da imam rezervno varianto z zgodovinsko vrednostjo. Pridi kdaj pogledat, če ti bo čas dopuščal, samo ne ta teden, sem v totalnem pomanjkanju časa, ti pa tudi, če sem prav razumel. Drugače pa vedno dobrodošel.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v totalnem pomanjkanju časa, ti pa tudi, če sem prav razumel.

Jap, ampak samo do jutri popoldan, če bo imela sreča mlade. Pol pa urlalala, pivo teče v potokih!!!

:D :D

(VSredoPaDebelaGlavaPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.

Prišel je čas slovesa. Lepo mi je bilo z vami. Ker je Forum postal tehnično tako drugačen kot bi si ga želel jaz, vas zapuščam. Se vidimo še kdaj na cesti ali kje drugje. Pazite nase.

Lep pozdrav za vekomaj

Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.

Prišel je čas slovesa. Lepo mi je bilo z vami. Ker je Forum postal tehnično tako drugačen kot bi si ga želel jaz, vas zapuščam. Se vidimo še kdaj na cesti ali kje drugje. Pazite nase.

Lep pozdrav za vekomaj

Leon

Halooooooooooo :?: :idea: :arrow: :o :shock:

Kaj pa če bi ti stari forum na CD zapekli, bi bil potem srečen? V tem primeru še povezave na internet nebi več rabil.

Pepe, tvoj škrnicelj se nahaja med avatarji pod Smesne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.

Prišel je čas slovesa. Lepo mi je bilo z vami. Ker je Forum postal tehnično tako drugačen kot bi si ga želel jaz, vas zapuščam. Se vidimo še kdaj na cesti ali kje drugje. Pazite nase.

Lep pozdrav za vekomaj

Leon

Zakaj mam občutek, da mi je igračo vzel?!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.

Prišel je čas slovesa. Lepo mi je bilo z vami. Ker je Forum postal tehnično tako drugačen kot bi si ga želel jaz, vas zapuščam. Se vidimo še kdaj na cesti ali kje drugje. Pazite nase.

Zakaj mam občutek, da mi je igračo vzel?!

Mogoce pa se Leon zeli igrati kje drugje, za kar ima vso pravico. Vsekakor pa bi ga zelel se kdaj brati... ampak ce ga ne bo nazaj, potem mu lahko recem samo: naj bo tvoja pot srecna! V zivo se pa gotovo se kdaj vidimo.

Je pa drugace res malo hecno, ce menjas igrisce samo zaradi drugih igrac... konec koncev so ljudje na igriscu se vedno isti, le nova pravila igranja na novih igracah se morajo nauciti - je ze Pupa rekla nekaj podobnega... ampak ima prav. Torej, Leon, ce se bos odlocil nauciti se igrati z novimi igracami, potem bos vsekakor dobrodosel nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mam občutek, da mi je igračo vzel?!

VeRonika

nič ne štekam, ampak en post več pa le mam :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje na splosno zelo tezko prenasajo spremembe... Ampak Leon ...  :?:  :(  :?

Predvsem je to lastnost malo starejših ljudi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da ti še nisi star :D  :D  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :P  :wink:

Je rekla babica (oz. Starosta)!

Z.t.H. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.

Prišel je čas slovesa. Lepo mi je bilo z vami. Ker je Forum postal tehnično tako drugačen kot bi si ga želel jaz, vas zapuščam. Se vidimo še kdaj na cesti ali kje drugje. Pazite nase.

Lep pozdrav za vekomaj

Leon

Zakaj mam občutek, da mi je igračo vzel?!

VeRonika

Roni ne tebi.....njemu se je polomila.......zdej pa ne ve več kako naprej.Prijatelj......poizkusi s CIANKOLOM.....meni se obnese!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni ne tebi.....njemu se je polomila.......zdej pa ne ve več kako naprej.Prijatelj......poizkusi s CIANKOLOM.....meni se obnese!!! :D  :D  :D

Ti mislis ciankalij? :lol: In upam, da se ti ne obnese :wink: :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!