Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem!

Glede na to se nisem vozil že kaka dva tedna se grem peljat v soboto in nedeljo. V soboto je Žrebec navigator. Z Benijem peljeva naše dame na Grossa, za nedeljo bom pa videl kaj bo Glažar "skuhal" :hmm: ...aja pa Glažar, v nedeljo grem sam :evilgrin:

Fantje vedite da bo vožnje veliko saj sem tudi :evilgrin: sam (žemljica peće žemlje) in se že zelo dolgo nisem peljal saaaaaaaaaaaaaam je zmeraj za hrbtom tako da se bom dal v nedeljo duška

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vedite da bo vožnje veliko saj sem tudi :evilgrin: sam (žemljica peće žemlje) in se že zelo dolgo nisem peljal saaaaaaaaaaaaaam je zmeraj za hrbtom tako da se bom dal v nedeljo duška

Imaš že kaj v mislih? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa takole.......

V soboto 25.7. 2009 bom popeljal :krneki: na Grosa zaljubljene in samske.. :whistle: ... !!!!

Dobimo se ob 07.30 na črpalki Petrola (Log - prva in na desni) v Kranjski Gori, kjer poskrbimo da ne

zmanjka "župce", ter določimo lokal za jutranjo kavo pred naskokom. Tisti, ki boste zamujali, pokličite me,

da se dobimo..... :worship:

V nedeljo, gospodovega dne 26. 7. 2009, se bi pa moja maloobilnost pridružila Velespoštovanemu popotniku Glažarju,

zatorej povej kje in kdaj bi se dobili.

Do snidenja vsem LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se ob 07.30 na črpalki Petrola (Log - prva in na desni) v Kranjski Gori,

Beni pravi da mu je tole prezgodaj, tko da imam vtis da tudi v soboto pridem povsem sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš že kaj v mislih? :naughty:

Kdaj pa jest nimam kaj v mislih :naughty: malo pa dvorišču sem ter tja pa gor in dol se nabere 400 km.Je pa tako da iz katere točke se nekdo odloči da ima dosti je v 40 minutah v Sloveniji.

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub zgodnji uri se bosta Beni in Sanja v soboto, pripeljala z nama v Kr.Goro. No, gre še kdo zraven?

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejjjjjjj :worship: ,

če bo vse po sreči se pridruživa še midva na sobotni turi :rolleyes: .

VIDIMO SE V KRANSKI GORI :naughty: !

Crni & M :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal poročila ob 13.00 in gledal prispevek iz Avstrije in ravno v teh krajih kamor smo namenjeni so poplave po hudem deževju :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal poročila ob 13.00 in gledal prispevek iz Avstrije in ravno v teh krajih kamor smo namenjeni so poplave po hudem deževju :unsure:

to pa ni lih fajn :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo za vožnjo potem sem to jaz, samo neumno mi je iti gor gledat oblake in meglo...še vedno ostane nedelja, kaj ostali mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla telebajski :naughty:

evo mene direht iz Banovfcev :grim

jutri kaže slabo vreme in "Crni mit M " pa "jest mit Zuki" smo za nedeljo. :whistle:

čakamo nadaljna navodila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo družba..........

torej nič ne kaže, da bi se vreme v visokogorju uredilo :headbang: !!!

Happy brz.....dey..... fura bo v Nedeljo in našega vodjo Glažarja prosimo za

napotke ..... kdaj in kje se dobimo? Tradicija se nadaljuje ....... :worship:

LP Žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM JEST VEDU DA BO SLABO VREME :naughty: KER JEST NE MOREM.

Torej v nedeljo ob 8,30h v Mojstrani na kavi ,ostavite tam kjer bo moj zuki.Pot bo lepa za enkrat pa naj ostane skrivnost bo potem lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM JEST VEDU DA BO SLABO VREME :naughty: KER JEST NE MOREM.

Vzrok: vikend paket v službi, zgleda da pa do đira po balkanu v sredini avgusta, ne bo prostih vikendov :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala lepa vsem za cestitke, ob priliki pade :beer2: . Vsem k so mel prej rojstni dan (Tiger, Ofsajd, Beny, Dady) in tistim k se bodo mel (Žrebec) pa zelim veliko varnih km-jev.

Kot je ze Janetka omenla (sej veste kdo pr nas najvec govori) sem naso famiglio ta teden odpeljal s silver vagon-om na dopust v Prlekijo, kjer smo bili odrezani od inteneta, zato se tudi prej nisem zahvalil :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POT JE V GARMINU ,ČAKAM VAS OB 8,30 V MOJSTRANI IZ KATERE KOLI STRANI PRIDETE BOSTE VIDELI MOJEGA ZUKIJA PARKIRANEGA OB CESTI . ČAKAMO DO 9.15 DO TAKRAT BI MORALI VSI ŽE POPITI KAVICO IN ŠTART PRIDITE Z POHNIMI TANKI DA SE NE VSTAVLJAMO VEČ KER BOMO MORALI V ITALIJI ŠE MALO DOLITI ČE BOMO HOTELI NAREDITI KROG V CELOTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POT JE V GARMINU ,ČAKAM VAS OB 8,30 V MOJSTRANI IZ KATERE KOLI STRANI PRIDETE BOSTE VIDELI MOJEGA ZUKIJA PARKIRANEGA OB CESTI . ČAKAMO DO 9.15 DO TAKRAT BI MORALI VSI ŽE POPITI KAVICO IN ŠTART PRIDITE Z POHNIMI TANKI DA SE NE VSTAVLJAMO VEČ KER BOMO MORALI V ITALIJI ŠE MALO DOLITI ČE BOMO HOTELI NAREDITI KROG V CELOTI

Bi bil tolk dober pa bi datoteko o tej neznani poti "?.gpx" mi prilimal na PM?

LP Žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Vsem se zahvaljujem za dobre želje in čestitke in vsem ostalim ki so imeli roj. dan, tudi z moje strani veliko km in predvsem varnih. :worship:

Žal se ne morem udeležiti vaši turi, ker sem v službi in morem še stvari zmetati v kovčke za Dolomite. Lepo se imejte in uživajte v lepi nedelji.

Lep prisrčen pozdrav iz totega Maribora. :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družba s katero sem vozil po balkanu prevozili 2768km(od srede do danes),skupen strošek 570ojrov.Uživali maximalno :worship: .aja države(Albanija,Makedonija,Črna gora).l.p. pa vesele kilometre

post-16980-1248625558_thumb.jpg

post-16980-1248625644_thumb.jpg

post-16980-1248625759_thumb.jpg

post-16980-1248625871_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!