Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

No pa sva končno uspela spravit motor do Bruma. Brum čuvaj ga, je kar nekam čudna garaža ko je prazna. K zakonska postla brez ... Sicer pa smo lepo poklepetal, Tanja je skuhala super kavico in minil je lep dan. Ogledali smo si tudi vse fotke motorjev na omari, le Glažarjev tanov manjka. Je pa od Janetke na vrhu, pa ne vem ali ker ga je tazadnja k njemu peljala ali je kaj drugega v ozadju.

Joma vidim, da srfaš po forumu. Darja pravi, da moram pozdravit tebe in Marijo, k se že dolgo nismo videl.

Ofsajd, ti mi pa javi novo GSM številko. Na tastaro mi javi, da ne obstajaš več.

Matjaž in Brigitka sta sigurno kaj nova, k sta se danes v Louisa zapeljala. Ampak, BMW in Louis mi nekam ne gresta skupaj. Bo treba kako mal bl nobel štacuno poiskat. Ha,. ha, ...

Kako je blo na varni vožnji v Kranju pa ni noben nč napisal. Kaj čmo dan je bil lep in mogoče jutri ko bo dež kdo kaj napiše.

Barakuda, kaj pa delaš, da ti vezi stalno pokajo? Moraš začet športe zganjat, ki so letom primerni. Glede tardečga pa z mero, če ne se kje spotakneš pa spet vez loh poč.

Pozdrav vsem,

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na varni vožnji v Kranju je bilo z eno besedo - super! Z Glažarjam sva celo malo poklepetala, Ofsajda sem videl, ko se je pripeljal v Kranj, če se ne motim je bil opažen tudi Dant3 s svojo "zebro", drugače sem se bolj sukal okrog gasilcev in reševalcev... Zanimiv prikaz reševanja motorista, ki ga je izsilil avto (ko so ga nakladali v reševalno vozilo, me je kar srh spreletel, čeprav je bila samo vaja), zelo poučen poligon (vsaka čast tekmovalcem v spretnostni vožnji - če se ne motim, so najboljši dobili nagrade - najbolšja vaja mi je bila - "da ti ne pade utež iz vrvice" ), stojnice z ustrezno tematiko (IPA, ZŠAM, AMZS, B&B,...), policisti z Octavio in "civilnim" Mondeom in seveda motoristom, reševalci z reševalnim motorjem in reševalnim vozilom, gasilci z dvema voziloma za tehnično reševanje, potem je prispela še lestev, dva vojaška policista na motorjih, pa simulator vožnje motocikla, pa...

Če kdo želi, lahko pošljem kako fotko, samo so v glavnem vse iz prikaza reševanja ponesrečenega motorista.

LP vsem

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI KEJ :naughty: :naughty:

A ni ta Tina :trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy:, mal prehuda za tvoje koleno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim je bil opažen tudi Dant3 s svojo "zebro"

Jap, bila sva jaz in moja zebra. Drugic me pocukaj za rokav, da se spoznamo.

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je druženje lastnikov KLV -jev in V-Stromov.... pridejo pa tudi razni pozerji na BMWejih :whistle:

Drugi so pa tako "zagreti" da pridejo raje kr z avtom. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da na varni vožnji v Kranju je bilo vrhunsko :worship: .

Janetka se me je izogibala ker sem jo poslal parkirat na travo :naughty: to si pa je zaslužila ker je prišla zadnja od vseh stromarjev :naughty: še Ofsajd je bil prej ,pa je moral priti iz Hrastnika ,Janetka pa je morala prevoziti dva krožna križišča.Sam mi je potem vrnila z mafini :headbang: so jih vsi dobili prej ,moja malenkost pa jo je morala iskati po celotnem prireditvenem prostoru .

Na koncu se me je usmilila in mi naklonila mafine so bili zelo dobri ,JANETKA HVALA :wub: .

V Kranju so bili opaženi Dante3,horn3t,žrebec,ofsajd,matjaž,ki se mu zahvaljujem za kavico,uroš,in še nekaj novih stromarjev.

Na poligon so se podali Dante3,matjaž,ofsajd,uroš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je druženje lastnikov KLV -jev in V-Stromov.... pridejo pa tudi razni pozerji na BMWejih :whistle: NAPISALA JANETKA

Drugi so pa tako "zagreti"IN POZERJI da pridejo raje kr z avtom. :naughty: NAPISAL IN DODAL OFSAJD IN GLAŽAR :naughty:

Tisti pozerji ki pridejo z avtom ,pa pridejo z avtom zaradi tega ker imajo radi ponoči mir jim ni treba postavljat šotore ali deliti sob in raje prespijo v AVTU.In ko se zjutraj zbudijo rabijo zraven avta stol da se spočijejo.

SO PA ZJUTRAJ ENAKO UTRUJENI KOT OSTALI

post-2458-127158324491_thumb.jpg

post-2458-127158334978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuu banda

ja, ja res sm zamudila, priznam, kriva sm, :rolleyes: , ampak muffine sm pekla

in Glažar mi jih je "napel" ob prihodu, da sm bla čist rdeča v lička

res je bilo dobro v soboto.... organizatorji so mislili na vse,

sploh za pohvalit so štantje in motoristi, ki so se kalili na poligonu.

Pika na i pa sta bila polcajski pasulj in kavica v družbi mojih nasmejanih štromarjev (hvala Mažiju :winkiss: )

ja in na koncu hvala še mojim trem fantom doma, da so me sploh spustl od doma

glede na to, da je bila orng akcija okol hiše :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

kavica je malenkost za dobro družbo! Lep poučen dan je bil.

No, če še ne veste, sem uspešno položil motor na TLA na poligonu, ko me maltretiral en letečman :surrender:.

Sicer na asvalt in skoraj na mestu, a uspelo mi je :OK:.

Torej sem ga krstil kot štroma (samo da je takrat še Ofsajd mal najebal, SORY prjatu, zdej vidim zakaj si ga parkiral tako daleč od mene), sam da tokrat res ni niti praske, hvala bogu!

Sicer pa bolje na poligonu, kot kje na cesti :yes:

(Igor :P !!! Ne me :l_01: ! Sem še vedno isti, kljub B pa M pa W ( Janetka je rekla, da na tej strani ne smem pisat tega skupaj press))

ŽIVJO!!

SREEEEČNOOO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gdo v sobotu zmano do Umaga k Sarinju na montažo trance_25_naughty.gif bo lepo vreme za izlet!! trance_43_wavetowel2.gif

A si to že opravu, kaji jst sm tudi zmenjen da pridem en dan zmontirat to zadevo?

lp

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem ga krstil kot štroma (samo da je takrat še Ofsajd mal najebal, SORY prjatu, zdej vidim zakaj si ga parkiral tako daleč od mene

Sploh ni panike, :smoke: se ti še ene 2 x nastavim, pol pa sam motorje zamenjava pa sva kvit :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če še ne veste, sem uspešno položil motor na TLA na poligonu, ko me maltretiral en letečman surrender.gif. Sicer na asvalt in skoraj na mestu, a uspelo mi je trance_40_thumbup.gif.

Živjo,

je*i ga, vsakmu se lahko zgodi. Sem vidu, kako je bilo. Jaz sem tudi vozil takrat (črni dl650).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če še ne veste, sem uspešno položil motor na TLA na poligonu, ko me maltretiral en letečman :surrender:.

Lej, vsak motor moras krstit, drugace ni tvoj. Bolje kontrolirano na poligonu, kot nekontrolirano sredi kaksnega ovinka.

Kater letečman te je maltretiral, mene je imel tamal (šefe), me je pozitivno presenetil, ker je sicer zgledal tečen :).

Mi je pa žal, da nobenga od vas nisem uspel spoznat, ker ste se skrival al pa pozno prihajal sad.gif.

Drugic, če vidite koga na zebri, morte opletat z rokami pa v luft skakat, da bom vedu kje ustavit :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni panike, :smoke: se ti še ene 2 x nastavim, pol pa sam motorje zamenjava pa sva kvit :beer2:

Oj,

bova raje v pivo pretvorila! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, vsak motor moras krstit, drugace ni tvoj. Bolje kontrolirano na poligonu, kot nekontrolirano sredi kaksnega ovinka.

Kater letečman te je maltretiral, mene je imel tamal (šefe), me je pozitivno presenetil, ker je sicer zgledal tečen :).

Mi je pa žal, da nobenga od vas nisem uspel spoznat, ker ste se skrival al pa pozno prihajal sad.gif.

Drugic, če vidite koga na zebri, morte opletat z rokami pa v luft skakat, da bom vedu kje ustavit :).

GUN ta velki z čali, sej je bil OK. Sam una zadeva s štrikom me je pa zjebala, k nimaš sklopke!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUN ta velki z čali, sej je bil OK. Sam una zadeva s štrikom me je pa zjebala, k nimaš sklopke!! :headbang:

HJA

jaz pa jih vse poznam .... :whistle:

LP

PS:

hvala za kavico :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to že opravu, kaji jst sm tudi zmenjen da pridem en dan zmontirat to zadevo?

lp

Andrej

Jaz bom v soboto montiral,če se boš tud ti zmenu gremo lahko skupaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom v soboto montiral,če se boš tud ti zmenu gremo lahko skupaj trance_25_naughty.gif

kO BO IMEL ZMONTIRANO ME POKLIČ, PA PRIDEM POGLEDAT KAKO IZGLEDA.

JAZ SEM V PETEK NAMONTIRAL MRA VIZIR IN SE MI ZDI, DA JE ZADEVA KAR V REDU. VETRA V ČELADO JE POLOVICO MANJ.

VIDIM PA, DA JE TVOJE KOLENO KAR V REDU, LE TAKO NAPREJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kO BO IMEL ZMONTIRANO ME POKLIČ, PA PRIDEM POGLEDAT KAKO IZGLEDA.

JAZ SEM V PETEK NAMONTIRAL MRA VIZIR IN SE MI ZDI, DA JE ZADEVA KAR V REDU. VETRA V ČELADO JE POLOVICO MANJ.

VIDIM PA, DA JE TVOJE KOLENO KAR V REDU, LE TAKO NAPREJ.

Koleno kot koleno sedaj ko je prazno :evilgrin: nima kaj bolet hahahaha,čeprav še vedno boli za p... :headbang: ampak do sobote bo!

Ni problema za ogled!Lahko se oglasiš v nedeljo bom sigurno doma,če boš pa za kakšno turco se pa zmeniva v nedeljo bo še lepo vreme :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!