Skoči na vsebino

Zvok skutera


Cilindr

Priporočene objave

to maš pa tut prov, jz ma mam sam tko za mal folirat da kako 180ccm počm dol pa mal keš piškam pa pleh pičkam mal pokazat svojo ljubico :)

zato je za usak dan 200ccm 4T runner :)

yeap... 2T je tuning, 4T pa potovanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možn da ti reče: alo gremo zdej na teh. pregled da zmermo končno

al pa da ti reče a maš homologacijo za filter, avspuh,...pol si najebu ježa

Js poznam pa dva, ko so jima policaji skuterje naložl u marico pa pelal na tehničnega! Pa sta se mogoče mal čes omeitev pelala, sam itaq se že po izgledu vidi...

No uglavnem cene so pa potem take, da je eden skuter pustil kar tam...(kazni, prevoz, tehnični, potem "parkiranje" pri policajih (na dan) itd.

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js poznam pa dva, ko so jima policaji skuterje naložl u marico pa pelal na tehničnega! Pa sta se mogoče mal čes omeitev pelala, sam itaq se že po izgledu vidi...

No uglavnem cene so pa potem take, da je eden skuter pustil kar tam...(kazni, prevoz, tehnični, potem "parkiranje" pri policajih (na dan) itd.

po izgledu ti nima kj bluzit, razen če te dobi preko omejitve, ja potem si ga definitivno nasrau... lej, če se ti lepo 45 peleš mim ti ne bodo težil, če boš pa pelu 65 potem je pa že hujš, ker tut če te ne dobijo na radar oni poznajo razliko med 45 in 65 kmh... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja polcaj te lahk komot zjebe ce hoce !!!!! :BUA: p'a najde kr ene brezvezne napake al se pa za tabo zapele par mertrou pa 100% nardis ksno neumnost pa je. Sam jst sm tut vidu ze polcaje na motorjih(energy) a oni majo kej predelan k ce nimajo je brez veze a ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja polcaj te lahk komot zjebe ce hoce !!!!! :BUA: p'a najde kr ene brezvezne napake al se pa za tabo zapele par mertrou pa 100% nardis ksno neumnost pa je. Sam jst sm tut vidu ze polcaje na motorjih(energy) a oni majo kej predelan k ce nimajo je brez veze a ne :)

ja, ti bi še res delu napake ko bi se on za teboj pelu... joj kake klatiš...

pa policaji na motorjih so čist drgač do motoristov... vsaj do skuteristov, mene je enkrt en dubu brez čelade pa sm jo meu ob ročki pa se pelu z njo in me je ustavu in mi reku da si nj dam čelado na glavo, da je to zarad mene bolš in se odpelu dalje... oni so carji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne u kopru sm prou vidu polcaje na SKUTERJIH. eh lej lahk te zafuka kao da nisi dou zmigovca pravocasno!kar kol lahk najde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teme pa sm ugotovu zakaj se mi je tok dru :D Auspuh mi je pocu cist tm k gre iz celindra pa sm ga nesu dans zasvasat pa ma spet lep zvok :OK: :OK: (kaksna pena <_< :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se je men spremenil zvok, mi je utrgalo oba šraufa ki držita auspuh na cilindru :D :kva2: Sedaj vozim z enim, drug je tk fajn utrgan, da bi blo treba prevrtat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš pa tut prov, jz ma mam sam tko za mal folirat da kako 180ccm počm dol

no poklic nejca pa bomo probal da vidm ta film :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!