Skoči na vsebino

Vprašanje glede OLP


Priporočene objave

Živ. Glede na to, da sem novinec, me zanima če se vam lahko pridružim pri mizah v OLP, in kako naj se predstavim?

Ali naj se predstavim z svojim imenom ali z podpisom (Hitri)?

Hvala!

Hitri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si tak kot na slikci, potem v oprijeti majčki najprej do deklet in rečt "Jaz sem hitri" one pa "...me tudi" ... haha ... no resno ... prideš, poveš da si Hitri iz Motosveta in to je to. Do takrat pa še v kakšno debato uleti, da boš naredil vtis predno te vidimo v živo .

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je Hotschko povedal vse (ce ne se vec, glede na to, da se skoz neki vsaja) :))

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein,

pridn bit, pa nič težit

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitri,

pa sej sem ti povedala!

Dežnik med zobmi. To je to!

Sagurno bomo vedl kdo si!

VeRonika

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ein,

pridn bit, pa nič težit

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Potem to ne bi bil jaz, ce bi nehal tezit...

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za pojasnitev, sicer nisem čisto tak kot na sliki, mam pa nekako takšne linije v pomanjšani obliki.

Ej Roni, držim te za besedo in upam, da te spoznam. Zmenila sva se za rožico.

P.S. Imej dva čopka.

Hitri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drugače sem vas že na grobo videl pred Maxi-jem in pred OLP-jem, ampak sem sedel na drugi strani loby-ja, ker nisem vedel, če se vam lahko pridružim

Hitri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej drugače sem vas že na grobo videl pred Maxi-jem in pred OLP-jem, ampak sem sedel na drugi strani loby-ja, ker nisem vedel, če se vam lahko pridružim

Hitri

Stari vsak se lahko pridruži, sej tuki niti ne gre za to a lahko, gre samo za enostavno tehniko leve in desne noge (pomaga da prideš zraven), ... naprej pa beri "Kletarjeva" navodila (op.av. Hotschkova).

Za razbit fobijo pred prevelikimi skupinami, greš lohka pa najprej tut na kako furo k' so dnevno razpisane na forumu. no ja opcij je dovolj, samo ... no ja pa smo spet desna-leva pa premik.

Zoolo The Horrible!

P.S.: Amm originalnega imena se pa izogibaj, ker z dvojnim poimenovanjem lastne posdobe samo vneseš nepotrebno konfuzijo v deželo Motosveta.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:... nisem vedel, če se vam lahko pridružim

Hitri

kej tazga!!!

stopis zraven in si zmagal!

se vidimo.

----------------

"jest nc kriva" ... Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trzinski coni!

Zdej pa tako... v trzinski coni, na semaforju pri Piramidi zaviješ levo (v primeru da si iz Lj) oz. desno (če prihajaš iz smeri Domžale) in greš prvo ulico desno.... pelješ cca 100 m (tam nekje) in boš na levi strani videl lokal.. zunaj velik vrt.. pa ob sredah nekje po 8 uri zvečer veliko motorjev.. no tam smo mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nisem vedel, če se vam lahko pridružim  

:roll: :roll: .......ne,ne smes........MORAS :!: :shock: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.. zunaj velik vrt..

Pupa, da te ni malo zaneslo. Pet ali šest miz skoraj na pločniku, ti pa velik vrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hitri!

Ja no hmm nekak podobna sva si... jz sm tud zlu zlo dolgo odlasala na to da sm motosvetovce spoznala... (sejcenebissebojcycprpelalapolverjetnomenevsajse10letnebispoznali)

Tko da ce jih se nisi spoznal le brz so pru fajn! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, viš, Cyc, včasih morjo tud fantje pobudo prevzet, a ne? Še dobr, da je blo tko, če ne bi jaz še zmeraj mislu, da ima vrtnica trnje pa da pika. V resnic je pa taka prijetna dušca! :wink: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cez vikend ni nobenga v OLP? Sem se v soboto popoldne mal mimo iz Stajerske prpelal pa ni blo zive duse v kaficu!!! Skoda, pol sem moral pa sam na Preserca na en pir. :cry: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cez vikend ni nobenga v OLP? Sem se v soboto popoldne mal mimo iz Stajerske prpelal pa ni blo zive duse v kaficu!!! Skoda, pol sem moral pa sam na Preserca na en pir. :cry: :wink: 8)

Da se ne bos sam v Lj vozil, naslednjic svoje namene na forumu objavi :wink: . Sam grem naslednjo sredo v Lj, ce se zelis pridruzit,....pisi :D

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V resnic je pa taka prijetna dušca! :wink: :wink: :D :D

Ooo, prijetna, prijetna, heh, pa vikend bo spet kmalu tu hehehe :twisted: :wink: :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!