Skoči na vsebino

blokada ATV-ja


ripper

Priporočene objave

Pred kratkim sem kupo ATV-ja 110ccm z 4-taktno mašino, in sicer me zanima če kdo ve kje bi to imelo blokado saj mi je prodajalec reko da jo ma samo ne ve ki :huh: kupljen pa je bil pri kajbicu v avstriji tako da žal ne vem kaka znamka je natančno.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred kratkim sem kupo ATV-ja 110ccm z 4-taktno mašino, in sicer me zanima če kdo ve kje bi to imelo blokado saj mi je prodajalec reko da jo ma samo ne ve ki :huh: kupljen pa je bil pri kajbicu v avstriji tako da žal ne vem kaka znamka je natančno.

Lep pozdrav

Poglej na uplinjač, če kak vijak omejuje hod lopute za plin. Enako poglej na ročico za plin, če je na ohišju kak vijak s podobno funkcijo.

V izpuhu ni nič, v menjalniku pa tudi ne, še posebej, ker je najbrž tako ali tako nožni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem kupo ATV-ja 110ccm z 4-taktno mašino, in sicer me zanima če kdo ve kje bi to imelo blokado saj mi je prodajalec reko da jo ma samo ne ve ki :huh: kupljen pa je bil pri kajbicu v avstriji tako da žal ne vem kaka znamka je natančno.

Lep pozdrav

Blokade so lahko na ročici za plin, na vplinjaču samem, na air-box (luknja za dovod zraka), na izpuhu.

Čeprav 110 ccm kitajc dvomim, da ima kje kakšno blokado. Toliko pač gre (pa ne zaradi blokade).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!