Skoči na vsebino

FS#12 - 6. julij 2002 - ADRENALINSKI VIKEND NA SOČI


Priporočene objave

Ker bom imel v soboto bolj malo casa, bi sel samo malo pogledat do Bovca. A lahko kdo napise, kdaj se uradno zacne v Bovcu in kdaj bo piknik?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zidarski velemajstor, ki obljublja že mesec in pol, da bo pozidal minimalistično zadevo od vrtnega žara je včeraj zvečer le prijadral in izdavil ugotovitev, da bo v petek začel z deli.

Zato prijavljam le najin obisk na pikniški del brez obveznosti organizatorja do naju, ker ne veva kdaj točno prideva pozdraviti in pogledati druščino (pijača pa menda ne bo na karte).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Perla, dej me briši iz Raftinga, ...ostanem interesent pod vprašajem za bungee, če mi bo uspelo pravočasno priti do Soče, oz. če bo izvedljivo nekje po šesti uri popoldan.

PIKNIK in CAMPING pa velja še naprej.

Fuck It, Life Sucks And Than U Die! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERLA.... pliz... me lahko odjavis za Rafting... tenx... a ti je ze kdo povedal da si prava Mama... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vsi se nekaj odjavljate...:(

... sej smo sam za stalo delat... a ne... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, Macica, folk je ugotovil, da je treba bit gor že ob 13 uri, pa se jim ne da zgodaj vstajat. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Program za FS#12 - 6.7.02:

Zbirno mesto bo ob 13. uri na Zagi v sportnem centru TopExtrema, cca 6 km od Bovca (glej: http://www.top.si/). Motorje pustimo na njihovem parkiriscu, opravimo formalnosti (placilo: rafting: 4.300 SIT, canyoning: 6.000 SIT) in se preoblecemo za akcijo. Sledi start rafta ali canyoninga. Za tiste, ki zelite na oboje, je drugi start ob 15.30. Z raft cilja v Trnovem nas bo nazaj v sportni center pripeljal avtobus.

Nato se odpeljemo na Ganzl ranc pri Kobaridu (glede lokacije glej 2. objavo te teme na prvi strani). Prispemo predvidoma ob 17. uri. Tam dobimo papico (pecenje - meso in zelenjava: 1.500 SIT - pobiram pri prihodu), postavimo sotore (nocitev: 1.460 SIT/os vklj. tur. taksa), nato taborni ogenj in zur do 1. ure zjutraj, ko pademo dol. :wink:

Bungee bo verjetno v nedeljo od 11. do 15. ure na Solkanskem mostu. Izbira dneva za skoke (sobota ali nedelja) je odvisna od vremena in organizatorji nam bodo v petek sporocili, kdaj bodo skoki. Pridete na Solkanski most, poveste, da ste od Motosveta 8) (placilo: 6.500 SIT) in ... 3, 2, 1! :D

Za skupen odhod iz Ljubljane odpiram poseben topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Program za FS#12 - 6.7.02:

... nato taborni ogenj in zur do 1. ure zjutraj, ko pademo dol. :wink:

Ej M.P. ob enih gremo spat al' kaj?! Hallo?!

Huston we got a problem! :shock: :? :lol: :roll: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmm :(

tako je "dolocil" sef kampa, ker naj bi bili obzirni do drugih gostov.

mislim pa, da se bomo umaknili na obalo k Soci in ostali, dokler bomo zmogli :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizator, kdaj je zadnji dan prijave ?

Sosko, pozdravljen!

Samo v vednost: organizatorja ni!

Zadnji dan za prijavo je sicer ze mimo, vendar tocno stevilo udelezencev sporocimo v petek (le za raft je stevilo udelezencev omejeno in se bomo dogovarjali na kraju samem, ce nas bo prevec - za voznjo ob 15.30 ali naslednji dan).

Pridi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, zakaj pa mene ni več na seznamu za rafting?

ker sem tvojo prijavo s 24. razumela kot novo, kjer raft ni bil omenjen.

sorry, lapsus ... hvala za opozorilo, popravljam: v colnu si!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ste pa kar likvidirali iz bunjee-ja??

sicer pa ne bi bilo slabo, da se bunjee premakne na drugi dan.. torej na nedeljo.

razumela sem, da bos sla raje skocit v Avstriji ....

Hvala Perlica za informacije... bom jaz raje razmišljala o Avstirji, ko smo se že menili!!

sorry, popravljeno ... in exta zate dogovorjeno za nedeljo :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, lapsus ... hvala za opozorilo, popravljam: v colnu si!!! :D

yesssssssssssssssss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!