Skoči na vsebino

lamo cilinder


yamaha dt 50

Priporočene objave

čolna nisem še nikol popravljal, tako da s prve roke ne vem, ampak tud lamo cilinder nej bi bil v originalu brez tesnila. glava je narejena iz mehkejšega aluminija proti GUSu iz katerga je cilinder. zato se vse neravnine na cilindru vtisnejo v glavo. to nej bi stvar dovolj dobro zatesnilo. Problem se verjetno pojavi pri večkratnem snemanju in privijanju, ker se mejna plast aluminija zaradi plastične deformacije utrdi in se ni več sposobna prilagajat cilindru. v tem primeru ti spet pomaga brušenje da odneseš otrdelo plast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

mene pa zamina pr totem lamo cilindri sem ga dav gor zaj na apn raširo bloke dav gor fergazer od btja in pol to ko sm zagnav vse skup ne dobi svojih tur ko dam pune gas nevem začne te pa te pokne skozi fergazer pa nevem ka bi to blo mi lahko do pomaga za odgovore se ži vnaprej zahvaljujem :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst sploh ne vem kaj hočeš povedat točno. Dej prosim malo bol knjižno piši. Praviš da ti poč skoz frgazer???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst sploh ne vem kaj hočeš povedat točno. Dej prosim malo bol knjižno piši. Praviš da ti poč skoz frgazer???

jaa ko dam čist do konca gas sploh neja tur dobi pokne te pa te skozi frgazer. neke sem brav da morš cilinder podložit z 5-7 tesnili da pol zvišaš mal kanale al neke takiga zaj pa nevem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zamaknjeno odpiranje ventilov. Poskusi podložit. Čeprov se bo potem kar dost zmanjšala kompresija-potem lahko še mal znižaš glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zamaknjeno odpiranje ventilov. Poskusi podložit. Čeprov se bo potem kar dost zmanjšala kompresija-potem lahko še mal znižaš glavo.

hvala za odgovor. bom poskuso pol pa bom vido kak bo :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

sem si nabavil lamo cilinder od kosilnice, montiral bom na apn, zanima pa me če moram menjat fergazer, ali bo v redu tudi tale, kateri je bil na kosilnici?

Popravljeno . Popravil somisebastian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kosilnici je verjetno "15 bing", ni nekaj posebnega ampak če ti ga bo uspelo montirati na apn-a (koleno ipd) bo čisto v redu. Samo poglej kako ima narejeno dodajanje odvzemanje plina, ker običajno ne "vračajo" ročke plina.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!