Skoči na vsebino

Italija


dr.looney

Priporočene objave

bil avgusta ni krize :OK: itak grejo vsi na hrvaško morje..... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me predvsem kaj vi svetujete za pogledat - ne muzejčke ker pičimo z motorji ampak najlepše cestice, razgledi, vzhodi, najbolši kofe, dober paradajz .) ,....

Če si že v tistem koncu pojdi vsekakor po čudoviti gorski cesti SS17, ki te pelje čez Apenine.

Pojdi tudi na Sorentski otok, kjer je čudovita cesta Amalfitana ss163 in čudovite plaže!

Več o tem si preberi na moji spletni strani! :) :) :)

Sorrentski polotok; ss17; Amalfijska obala

[attachmentid=97810] [attachmentid=97811] [attachmentid=97812]

post-13414-1179826505.jpg

post-13414-1179826539.jpg

post-13414-1179826564.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam - sploh LORD&LADY-ju/jima k je tud internetna stran zakon!!!

Aja za pot od Benetk dol (mnda res bedna cesta) gruntamo da bi pru dan kr žgal ene 600km da pridemo čez pač-pa pol bl na izi al pa bomo res šli v notranjost - se mormo dobr dol usest!!! :evilgrin:

Aja še to - glede na to da nas ne vleče tolk v muzeje, bl kake ulice lepe pa zalivčki ma zanima ka kej pravte na notranjosti mest - npr. Milano, Genova... (dobr Rim itak treba čez it) - pač kam še ful vredn kej pogledat - za pušat motorje nam predolg ni v mestih. :devil:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
še en tedn :yea1:

spat že ne morem tak norim za to Italijo!!! :grupni:

Kdo lahk svetuje mrbit najlepšo pot od Milana domov čez dolomite (da še 2x spima tu čez)?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Suhi!

Lani sem obvozil Italijo in Sicilijo in ti lahko povem, da je vzhodni del ob obali sama tuga, razen Gargana, kjer se najde tudi mnogo motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Suhi!

Lani sem obvozil Italijo in Sicilijo in ti lahko povem, da je vzhodni del ob obali sama tuga, razen Gargana, kjer se najde tudi mnogo motoristov.

Jih velik prav ja - sam res hočma it v Rimini pa San Marino nočno furico tak da je do tam en dan, drug dan do Foggie pa čez že na Napoli pol se pa začne poezija po zahodni obali!!! :P

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je trenutek najinega odhoda (decks & suhi) že skoraj prišel. Odrinema zgodaj zjutraj naslednji dan.

Mal sem se znašel in sem tank torbo privezal kar na zadnji del sedeža in se da čist lepo pelat pa še ne bo mi treba dol devat za vsako pumpanje.

post-15418-1184418152_thumb.jpg

Torba gre še mal nazaj, je še dost lufta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem slep ali ne obstaja več uredi/edit reply?

To Deki!!!

sicer zgleda smešn da se ti bom smeju ko budalo!!! Važn da bo italija zadovoljna - gledde slepote - pač si bil prepozen!!!

ajd do jutri - 7:00 Branibor!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo doma sma!!!!!

Blo pa je noro da bolš ne bi mogl bit - 3000km, nore cestice, užitki, vzhod, San Marino,jezera,center Rima z motorjem(ubijanje!!!),Pisa=Jesenice, cinkveterre, zahodna obala do Genove, toskana, dolomiti..... :OK: :beer2: Skoz noro res skoz - vreme brez oblakca 7 dni (v dolomitih šele shladi na znosnih 29 pa vidma že 3 oblakce :rolleyes: ) - 37stopinj celzija v en - motorji pregreval, šla sma pošteno, kampi skoz ful dobri, ceste res lepe, kok Italjani divjajo - jao....

Norost - vsak bi mogu vsaj v dolomite it da se res nauči motorja pa da vid zaka je motor neki najboljšga na svet :worship:

Potopis boma še spravla skup sam naj nama PROSIM kdo napiše kak ga objavma na motosvetu pa :drunk: skup

ajd

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Deki-Suhi - potopis Italija

evo ga potopis je tu - sm dal link gor če bo še kdaj kdo iskal in bo iskanje lažje - lp pozdrav pa velik zabave ob branju :naughty:

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!