Skoči na vsebino

problem pri zamenjavi izpuha


runnerman

Priporočene objave

jaz sem menjal original izpuh za športnim izpuhom arrow sicer je izpuh rabljen ampak onemu prejšnjemu lastniku je skuter šel zelo vredu jaz pa sem menjal izpu in končna ni šla več kot 40 km/h pospeškov sploh ni bilo kaj bi blo to krivo jaz mislim da so valjčki ??? :( :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem kok mam zdej not sam nimam nobenih pospeškov tak da so mal težji sam upajmo da bo šlo on prejšnji lastnik tega izpuha je mel 4g jaz pa bom probal dat 3.5 upam da bo štimal

sam sem neke čul da morš še neko fedrco menjat al naštelat a je to res? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trše fedrce kupiš, valčke pa moraš srobavat kateri se najbol ujemajo...najbojše bi blo da bi kupil oni set valčkov in bi te lahko sprobaval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu tut arrowa

pa sm dou not 3.7 gramske valcke pa fedrce sm zamenu na original sklopki ce mas pa kako bolso sklopko dej pa sam nastimat rko da rm k mas srauf na sklopki za fedrce mau zaregn pa bo. drgac pa z ispuhm niti nebi smeu unict masine pomoje a ni tko fantje? :) drgac je pa arrow fulll dobr auspuh bol k ksni leovincijisam ce mas 50 ccm dej raj TT not k arrow je za 70 kubov jst sm meu 50 kubov pa 70 auspuh pa je brez veze k ni maxsimalnega izkupicka:)

mene zanima kok ti auspuh dvigne moc baje ti polini for race dvigne za ene 3-4 kojne? <_<

Ps:kere motorje mate?

Lp:)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!