Skoči na vsebino

Tujec želi 'kupiti' motor - NATEG ???


gregorpi

Priporočene objave

fantje dajte en drug naslov, poberte ček, naložte denar v banko, kontaktirajte preko lažne gsm kartice, dobte se z prevoznikom, prepište motor in adijo

pa ceno nabijte 20% več

brez veze, da debatirate kaj se bo zgodlo, več razen denarja vrnt se vam ne godi B)

Pošlji mi tvoj mail :OK: bom rekel, da naj kar z mojim agentom sodeluje... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite si včerajšnji Dnevnik. Vse ponudbe prihajajo iz IP naslova v Nigeriji. Čeki so brez kritja. Torej ne moreš naložit denarja v banko ampak si z njim lahko obrišeš le r** in hodiš peš, ker si motor že oddal. Mene bo pri prodaji zanimal le keš in ne ček z " mamljivo " številko gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mobile.de je tut opozorilo, naj se ne naseda takim ponudbam...

Cheque fraud with a sale

As a seller, you must also guard against fraud: when selling vehicles, sellers are often given cheques which are not covered. Therefore, we would strongly advise you not to accept cheques as a means of payment!

If you – as the seller – receive a cheque (generally sent from abroad) where the amount is more than the agreed purchase price, then it is more than likely to be an attempted fraud. Do not, under any circumstances, transfer the difference back, as the cheque is most probably stolen or a false one – even if first enquiries do not arouse any concerns."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

no na strani avto, saj veste neprej imam oglas za motor in dobim naslednji mail:

"Danes, dne 3.3.2007 ste prejeli komentar obiskovalca za oglas::

Komentar obiskovalca:

..prostor za komentar

Hello,

I am Kelvin Moore from germany. but

business took me to Greec since 1995 to this moment. Well seller i saw your advert while surfing via the internet and am willing and interested to buy it. I have a client who is interested making immediately payment by a certified Germany order cheque That will cleared in your bank account in 2 to3 days.. I will add my own profit and gains to your own asking price and they are ready to send payment immediately. payment by cheque !!! Any amount that is above your asking price! on the check will be sent back to The shipping Company which will come for the pick up of the car from your location to my location... if you are okay with this conditions i want you to fill in the following information of sending you the cheque.

NAME..................

ADDRESS...................

CITY................

STATE.....................

POSTAL CODE....................

COUNTRY.....................

TEL NUMBER...........

LAST OFFER..........

I will ensure that you recieve payment atleast in 2 weeks. As regards the pick up, as soon as you con firm to me that the cheque is cleared in your account, i will inform my shipper to comefor the pick! up immediatelty. I want you to know that any profit i make from this transaction is what i used to earn my living. Delete the advert from where you placed it on internet because my client is ready to pay it and consider it sold to my client.

and you can contact me on this number:+447045704766

Regards

KELVIN MOORE.

obiskovalec: KELVIN

telefon : 704/5704766

e-mail :kelvinmoore224@yahoo.com

*******************************************************

OK ni mi jasno, njegov kupec nakaže meni denar, razliko pa jaz njemu in on organizira da pridejo prevzet moj AVTO?????

meni diši spet po nekem nategu, je kdo že imel podobno situacijo???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja kaj pa zgubiš, če pride kupec do tebe ali pa on kot posrednik in mu prodaš motor, on pa tebi denar na roke, takoj pri nas naredita prepis in to je to, načeloma to sploh ni problem, če pri nas takoj urediš prenos LASTNIŠTVA in odjavo iz prometa takoj z plačilom, samo tako je varno drugače ne ! Prodaš ga lahko komer koli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih straneh opozarjajo na take ponudbe.

Ce hoces mirno spati, je bolje, da pozabis vse skupaj... :D

Lahko je nateg s ceki...(mogoce kdo ve kako se tocno posluje z njimi - kdaj ga ni mozno vec preklicat itd...) ?

Obstaja pa se ena "filmska" opcija, ki se ji rece pranje denarja... :xx:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale s čeki je pa dobra fora.On tebi pravi nemški ček,ti čakaš tri dni na denar potem pa nema ni avta ni para :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen denar on ti da ček ki na banki nima kritja,to je ravno tako kot da jest pridem po avto pa ti rečem da ti denar prinesem čez tri dni,če bi mel on pošten namen kupit avto bi prišel z OJROTIv denarnici :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil isto dne 26.2.2007 ste prejeli komentar obiskovalca za oglas:: .. da ne bom še 1x vsega kopiral

obiskovalec: kelvin

telefon : 704/5704766

e-mail :kelvinmoore224@yahoo.com

*******************************************************

meni deluje tole vse skupaj kot en velik nateg, čeprav sem bil na začetku kar prijetno presenečen da bi pa nekdo brez "bidanja" kupil motor :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dobil danes tega modela :eek:

Hello,

My name is Sebasten...I am an Engineer and i am dealling in all used Auto's

and Moto's in SPAIN and i travel alot for bussiness.Right now am in UK for

some auto part's bussiness and i would soon get back to Spain as soon as possible.

You place an advert online about selling your above mention car i am

interested in buying it from you and i would like to know the present condition

of the car and how often the car has been used..if you have the pictures

available for the car you can send them to me also..i live here in SPAIN get

back to me through email let see if we can make a deal, what is the last

offer?

YOU CAN CALL ME ON THIS NUMBER: +447024069302

obiskovalec: Sebasten

telefon : +44/7024069

e-mail :sebastenlenoxco@yahoo.ca

:lol1: :lol1: :lol1:

škoda ker avto.*** ne filtrira takih oglasov oziroma meilov :slap:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJROTIv denarnici

as simple as that!!! :closedeyes:

btw to je prva stvar , ki nam je prinesel vhod v EU...EU nategovalce... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY!

A veš, kako se taki stvari streže?

"Da gospod Europejec! Na omenjenem naslovu se nahaja Vaš bodoči avto. Nestrpno čakam človeka s kešem v žepu! Me veseli, da ste to Vi"!

...Pa boš videl, da se zgodba s tem konča!

V takšnem ali drugačnem primeru, bo moral priti človek k tebi po ropotuljo... :hmm: :hmm: :yes:

Veš kako pravi tisti stari slovenski rek, ki se ga držijo pravniki kot pijanec plota:

"Ti meni luč, jaz tebi ključ"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega dobil podobno povpraševanje iz Španije za staro kamp prikolico. :blink:

komedijanti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja,. svašta maš na netu,.. jaz sem neki časa nazaj dražil tipa ki je "kao" v Nemčiji prodajal Passata, za smešne pare,.. ampak ker tip "živi in dela" v Londonu bi mu moral posalti 2-3jurje € kao avansa, da vidi da sem resen.

....u glavnem tkole sva se mailala par dni, pa k sem mu rekel, da pridem po avto in ga vzamem za tako ceno v kakršnemkoli stanju je, samo da jaz poslujem "keš na roko". Kakorkoli, hotu je na vsak način da mu nakažem vsaj 1000€ za potne stroške iz Londona pa da rajš pol še spusti ceno za par 100€, k se dobiva...

Folk pač proba, in verjamem da jih velik jih tut nasede... če se najde samo 1 bedak na mesec, k ti nakaže 2-3jurje, je lepa plača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jadate - raj pogruntajte način, kak o vi njih nategnete

če so oni nateguni, sigurno ne bodo šli na policijo jokcat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

tut js sm dobu en tak mejl. kva mente?? pomoje hoče en nategnt še pa še :angry:

Komentar obiskovalca:

Hello,

good day ,please...am Eng slamtos i do fuond your information about the selling of your used auto product from this page ,and i have gone through all the all the full information ,i mean the detail of the item ,

so am kindly intrested in buying it from you so i will like to know the below information

1...THE PRESENT CONDITION...

2 ..YOUR FINAL PRICE...

3.. HOW OFTEN HAS IT BEEN USE

SO I WILL BE LOOKING FORWARD TO HEAR FROM YOU AS SOON AS POSSIBLE

regards

slamtos

obiskovalec: Eng.slamtos

telefon : 345/3456781

e-mail :fumiedam84@yahoo.com

*******************************************************

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobby smith <bobbysmith005@yahoo.com>

mi je poslal mail rad bi kupil mojega pucha 250 :lol1:

bobby smith bi rad tud mojga viragota kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fantje vse kar govorijo o čekih ne verjet ala ste naivni.

Jaz ko sem šel kupit motor sem mel poune dve kuverte sabo, v eni roki kuverto dal v drugi vzel kljuce. pa zdravo

ne nasedat na bolane finte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!