Skoči na vsebino

Hyosung GV 125 Aquila


blackman

Priporočene objave

jst sm s tem delu izpit...sej je lušn motorček sam menjalnik je bil mal pretrd .)

em.. nevem kaj pomeni da je pretrd :? sem še novi v tem :D Pri keri avto šoli pa si delo izpit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola Petka Tolmin :D ja napram mojmu daelimu je res trd...pr aquili skor nism mogu menjat z all-starkami (enkrat sm drugič sm meu pa bulerje :D ) pr daelimu lahko pa u papučih menjaš čist komot...če že zbiraš čoperčka rajš uzem daeilima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega fura ta motor :) Res lušna zadevca... sediš k grof.... špegli so :OK: edin glih hitrostnih rekordov ne moreš podiraat :BUA: pa še motor je kr pocen :OK:

Glede trdega menjalnika.... probi od aprilije menjalnik pa tega pa boš drgač razmišlu .) boš pol vidu kaj je trd menjalnik :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se navadit se morš na menjalnik :) pa zanima me če za njega tuji vela "malo dnara dosti muzike" se drugi teden ga rem poglejat k avto Šrbinek kr toti tedn me ni :P pa se jaz nena mislim nekih hitrostnih rekordov podirat :) rajši uživam v vožni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se navadit se morš na menjalnik :) pa zanima me če za njega tuji vela "malo dnara dosti muzike" se drugi teden ga rem poglejat k avto Šrbinek kr toti tedn me ni :P pa se jaz nena mislim nekih hitrostnih rekordov podirat :) rajši uživam v vožni :P

zaenkrat mu dela vse kul... motor ima čez 20000km pa dela tko kot more :OK: .. ja edin kar je mogu menjat je potrošni material (disk ploščice, žarnice).. pomojem se ga kr splača uzet če imaš rad počasno vožnjo :OK:

p.s. imaš možnost akrapovič izpuha oba izpuha za 160.000 :wacko:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. imaš možnost akrapovič izpuha oba izpuha za 160.000 :wacko:

eh tolko dnara pa spet nimam :D pa se glavno da uživam v vožni pa če res sediš ko grof gor pa tak ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut delu izpit s tem motorjem (isti kot ga je vozu DSBlackDoc) pa nism mev kašnih broblemov z menjalnikom.Sam to je motor od avtošole pa ga 1000 ljudi vozi in lohk prčakuješ kaj nenormalnga...

Tut jst lohk potrdim da se je fletno z njim vozit.Če ti res ni do kšne 130km/h pa če ne pališ tok na znamko (NE PRAVM da je slaba)se ti pomoje kr splača ga vzet.Men se je talepš pelat z 125-ko tam okol 100km/h in tako hitrost doseže...se mi zdi (nism smev sprobat ker sm največ vozu po cestak kjer je bla omeitev 90)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je šou 130 po avtocesti, klanec pa še veter v rit :D

jAH no s klancem pa vetrom gre tud men 150km/h (beri 11kw .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey blackman

un moj kolega k sm ga omenju prodaja ta motor če te zanima... uglavnm motor je kot nov nikoli paden, brez praske in ima nekaj čez 18.000 prevoženih (letnik 2000).. drgač pa je menju disk ploščice pa olje... cena je pa okol 430.000 sam bi dou tudi kaj cenej... tko da če te zanima napiši tukaj ali pa mi pošl PM :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey blackman

un moj kolega k sm ga omenju prodaja ta motor če te zanima... uglavnm motor je kot nov nikoli paden, brez praske in ima nekaj čez 18.000 prevoženih (letnik 2000).. drgač pa je menju disk ploščice pa olje... cena je pa okol 430.000 sam bi dou tudi kaj cenej... tko da če te zanima napiši tukaj ali pa mi pošl PM :)

LP

uf če še morm prvo dnar zbrat pa izpit narejit sicer me pa bol zanima novi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf če še morm prvo dnar zbrat pa izpit narejit sicer me pa bol zanima novi :P

aha... ja pol pa nič... ti čim prej izpit nared pa kupi motor da se bomo šli pelat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... ja pol pa nič... ti čim prej izpit nared pa kupi motor da se bomo šli pelat :OK:

seveda nasledo sezono toto nevem kak bo morm 500k našprat ostalo mi dajo stari :D pa registracijo pa zavarovanje pa to tuji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saos...ja js sm kupu ta motorčk 1 tedn nazaj...pa sm full zadovoln za enkrat...motor mi gre 100,105 če se fajn nagnem...je pa še čist zaprt zato tud zvoka nima neki glih lepga :D 6 brzin nevem no...ok motor res...men se bl dopade k pa daelim ...dva celindra...štirtaktr pač :D crkna baje ne nikol tko da je pr teh japoncih pa kitajcih tak vseen ka maš...morš se pač odločt ker ti je lepši! :D

ajde

post-12003-1154622615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saos...ja js sm kupu ta motorčk 1 tedn nazaj...pa sm full zadovoln za enkrat...motor mi gre 100,105 če se fajn nagnem...je pa še čist zaprt zato tud zvoka nima neki glih lepga :D 6 brzin nevem no...ok motor res...men se bl dopade k pa daelim ...dva celindra...štirtaktr pač :D crkna baje ne nikol tko da je pr teh japoncih pa kitajcih tak vseen ka maš...morš se pač odločt ker ti je lepši! :D

ajde

Ful dober je. Čeprav bi jaz mel onega temno rdečega:D sicer pa je finta pri totih malo majn znanih firmah z azije da so poceni pa kvalitetni:D

em... nekja me še zanima. Se vem da je malo izven tema sao vseno. Kolko so te prišli stroški izpita. Vse skup (teorija, praksa, ....) pa kolko prije registracija novega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... nekja me še zanima. Se vem da je malo izven tema sao vseno. Kolko so te prišli stroški izpita. Vse skup (teorija, praksa, ....) pa kolko prije registracija novega :D

stroški izpita :? :hmm: no če narediš vse v prvo (14ur vožnje) je to okoli 110.000 če pa narediš glavni cpp test pa glavno vožnjo v drugo te pa pride okoli 140.000 .) drgač pa je registracija okoli 41.000 (ne vem kako je s tehničnim pri novih motorjih... če ga rabiš je to še + 8.000) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroški izpita :? :hmm: no če narediš vse v prvo (14ur vožnje) je to okoli 110.000 če pa narediš glavni cpp test pa glavno vožnjo v drugo te pa pride okoli 140.000 .) drgač pa je registracija okoli 41.000 (ne vem kako je s tehničnim pri novih motorjih... če ga rabiš je to še + 8.000) .)

aha ok še bo treba malo delat :D tnx pa daj povejte še kaj o totem motorju tisti ko mate kaj izkušn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

odlocam se nakup prvega motorja. nekak je zdaj padla odlocitev za Hyosung GV 125 Aquila.

Razlogi:

- poceni registracija

- nizek sedez (zeloooooooooo pomembn za nas k smo bolj majhni)

- glede na to, da se se prodaja neb smel bit prevelik problem z rezervnimi deli (Daelim pr nas ni v prodaji, Aprillia gre sm 90)

- motor se bo uporabljal bolj za vikende tolk da prevelikih stroskov si ne mislim delat

Zej pa vprasanja:

- kake znane tezave z masino al pa elektonko?

- kak se spopada s klanci?

- kak prenese dva potnika?

- ker letnik se splaca kupit?so novejši letniki sploh kak napredek nardil?

- prodajlci v LJ ali okolici?

- a ga misli kdo od vas prodajat v jeseni?

- kolk pridejo servisi?

Konstruktivni komentarji dobrodosli.

s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa vprasanja:

- kake znane tezave z masino al pa elektonko?

- kak se spopada s klanci?

- kak prenese dva potnika?

- ker letnik se splaca kupit?so novejši letniki sploh kak napredek nardil?

- prodajlci v LJ ali okolici?

- a ga misli kdo od vas prodajat v jeseni?

- kolk pridejo servisi?

Konstruktivni komentarji dobrodosli.

s.

poglej kot sm omenil... moj kolega ga ima... je ful zadovolen :OK: KLIK prodaja ga pa ker gre premal... (beri: vozi se v moji družbi :P ) ni težav z mašino, elektronko... vsaj on jih ni imel... jah s klanci... šli smo na toško čelo... v prvi je šlo sam on ga noče na obratih tiščat tko da ni mogu dat v drugo ker ni pol nikamor šou... 2 sopotnika :hmm: super :yes: :naughty: mal bl gre počas sam un zadi pa sedi k grof :naughty: maš naslonjalo se ni treba nč držat maš obe roki prosti :yes: :yes: bolšga zica za sopotnika skoraj ni ;) novejši letniki so sam ni nobenih razlik... prodajalci :hmm: :P njega poklič :yes: dela res.... vse... :yes: sm se še jst pelu pa je super :OK: pa rečm ti da ni dou nobenmu ... raznm men (sva menala) za furat ker bi mu fotr motor zaplenu če bi vidu koga druzga k se gor fura :yes: je pa brez praske (niti 20 let staremu bratu ga ne da za furat) servisi so zelllooo majhen strošek... ker je motor 4 takt.. jah evo on ga prodaja... je pa iz LJ bežigrada

LP

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem včeraj prišo z morja pa sem ga danes šal k Šrbineku lejat :D zalubo sem se v njega :wub: meni je puna dori. pa kolko sem sedo gor je res ql. nekoga bi mogo najt da mi da en krog al pa da me vsaj pele eno furo. Če je kdo iz mb naj se javi. :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!