Skoči na vsebino

QINGQI QM250


Pel

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

Hja,...kitajska jetra!

Jaz sem ga kupil in vam povem da je skoda denarja.

1. Slabi materjali, vse se lomi in krivi.

2. Slaba izdelava. Cisto vsako, ampak cisto vsako stvar sem moral se enkrat preveriti in zategniti, predvsem bremze, motor (novo olje, svecke, vzigalni kabel, nastavitiev ventilov in fergazerja, ki je bdv. tako razstelan da boli glava) gume puscajo, skratka, ko kupis nov motor ga najprej pelji na servis, da ga popravijo in vsaj pogojno pripravijo za voznjo.

Avspuh in notranjost rezervoarja rjavi!!! in to tako po prvi voznji, krom na vseh delih dol leti!

3. Elektronika slaba, slabi stiki, zaganjac takoj crkne

Stevec ima cricka,.....itd,...skratka sranje. Kar je pa najhuje pa je to da cez 2-3 leti ne bo vec rezervnih delov. prodali bodo par komadov potem se pa tudi za teh par komadov ne bo splacalo nikomur delov uvazat, tako da bodo na koncu (kot e-bajki) lezali poraznih jarkih!

Kitajci zal se nimajo pojma kaj sploh pocnejo,kej sele da bi skrbeli za poprodajo in za ugled pred strankami.

Po ciganski logiki, hitro poberi denar in spizdi, briga te kaj je potem s kupcem!

Skratka skoda denarja! :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!