Skoči na vsebino

No name riders


Thundercat

Priporočene objave

a se motim, al za ta motozbor ni hudega zanimanja? :hmm:

Sem šel pred nekaj leti :BUA: , sem rekel ZADNJIČ.

Sem šel lani, ker si je moja draga zaželela našitek. Na vhodu so mi sveto zatrdili, da z boni od plačane konzumacije lahko kupim tudi našitek - čista natega, plačati sem ga moral s kešom :angry2: . Da ponucam konzumacijo, sem šel za šank: za mizami cca 5 ljudi, pa en pod mizo, že čista koma (od vsega mi je bil še najbolj simpatičen). Bila je sobota, cca pet popoldne, muzike ni bilo nobene. Za šankom, tri metre stran od mene ena kelnarca, pokadil sem cel cigaret, da me je sploh vprašala, kaj bom. Naročil sem čevapčiče samo s čebulo, ker kečapa ne maram. Dve porciji sem vrnil, šele tretja je bila brez kečapa. Vzel sem še dva ledena čaja in konzumacija je izpuhtela. Bogato !!! :BUA: :?

Potem sem se ves 'zadovoljen' vsedel na motor in šel nazaj v LJ, ker sem imel zvečer službo. Takrat sem rekel DEFINITIVNO ZADNJIČ.

Take so moje izkušnje z No name riders zbori. V očeh koga drugega jim morda delam krivico, a mene sigurno ne bodo videli nikoli več. Morda ne bi bilo napak, če bi si fantje (oz. njihov gospodar) ogledali zbore še kakih drugih klubov in morda malce 'kopirali' ideje in način izvedbe. Da nas ne bo vsako leto preveč ŠOKIranih. :nono: :eek: :cry: :SS :angry2: :wallbash:

Upam, da bom po zboru bral bolj vzpodbudne besede in se bo stvar zboljšala. Kdor pa bo šel, mu želim, da bi imel lepše izkušnje, kot sem jih imel jaz dosedaj.

Pa lep pozdrav vsem skupaj. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem.

super pol se bomo pa srečali

ampak mi not ne gremo.bomo pa pred vrati

zbor je eno in koncert je drugo. za koncert plačaš vstopnino, za na moto zbor pa dobiš aperitiv po mojih izkušnjah.

da za na zbor plačaš vstopnino ali pa konzumacijo pa je meni totalno nesmiselno dejanje organizatorja.

sej je res da porabiš bone za ta denar, in več - ampak mi je sam pristop na zbor veliko bol všeč če tega ni.

za pešadijo se razume da je vstopnina za motoriste pa se ne spodobi?

ali kdo ve kaj o letošnjem vstopu na n.n.r. bo tud treba kej keširat?

cof BRAVO se čist strinjam s tvojo ugotovitvijo

tole v hruševju je tako. kluba že davno ni več,samo šoki še dela .

ampak čist za svoj žep.

tam že dolgo ni več moto zbora.ampak koncert s pretvezo moto zbor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem.
Pol pa jest ne bom.

Dve leti nazaj sem sel cisto slucajno past firbec, ker sem se ravno peljal mimo.. Vstopnine nisem placal, piva nisem pil, muzike nisem poslusal, sotorov nisem podiral, motorjev nisem razbijal.

Beda.

Sem pa na pumpi v Novi Gorici srecal dva tipa, ki sem jih potem videl na zboru. Kaj sem povedal? Nic, razen tega, da za pol ure postanka ne bom placeval.

Mogoce bi pa spil kaksno vodo. Samo ne za 500 SIT. Tko da, ce malo pomislim...... mene ne bo.

In ne nazadnje, me niti ne ne bo noben pogresal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s kritikam, mene tut nebo tam, se bom pa kam drgam zapalu.

Ja včasih je bil to MOTO zbor ki ga nis smel zamudit, zdaj pa je kar je na žalost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super pol se bomo pa srečali

ampak mi not ne gremo.bomo pa pred vrati

cof BRAVO se čist strinjam s tvojo ugotovitvijo

tole v hruševju je tako. kluba že davno ni več,samo šoki še dela .

ampak čist za svoj žep.

tam že dolgo ni več moto zbora.ampak koncert s pretvezo moto zbor

ja in če se bomo srečali? itak vas ne mislim niti pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in če se bomo srečali? itak vas ne mislim niti pogledat.

Sam pazi, da se ne bos spotaknila, ce ne bos gledala okoli sebe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pazi, da se ne bos spotaknila, ce ne bos gledala okoli sebe :devil:

oh, brez skrbi da se nebom, pridem z očetom ki gre na un koncert, tko da se me zanesljivo noben nebo niti dotaknu. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, brez skrbi da se nebom, pridem z očetom ki gre na un koncert, tko da se me zanesljivo noben nebo niti dotaknu. :angry:

me je že strah......... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, brez skrbi da se nebom, pridem z očetom ki gre na un koncert, tko da se me zanesljivo noben nebo niti dotaknu. :angry:

jejžeš a z tatkom prideš.... :lol1:

aja sej res grozili so ti...... :lol: :lol1: :lol1: :lol1:

da padeš dol...

kva pa je da se ga morem tako"bat" :hmm:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa na zbor ne hodim že par let....... Ker so gnoji hoteli zaračunati klubu, ki je imel sicer barve gor, ampak niso bili z motorjem ker je deževalo in je bilo mrzlo....... bedaki!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, brez skrbi da se nebom, pridem z očetom ki gre na un koncert, tko da se me zanesljivo noben nebo niti dotaknu. :angry:

ojoj, mal prebiram in sem naletel na tole. Svastika z očkom prideš??????? :slap: , dam staremu za par pirov, :OK:, pa boš vidla kolk ga bo še brigal zate :kva2: , pol bom pa jest tvoj čuvaj :naughty: :wub:

Bom že napraskal za vstopnino :OK: :lol1:

Zgagec...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že parkrat in lahko 100% rečem da me ne vidijo nikoli več. Katastrofa organizacija in živa komerciala. Mene zihr ne bo. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih 10eur nej si vtaknejo nekam! Sva hotla s punco prit malo pogledat v soboto, ampak za 20 eur zagotovo ne! Raje še malo dodam pa jo na večerjo peljem.. .) Ne vem kaj bodo dosegli s to vstopnino. Ok, od tistih ki bodo prišli bo nekaj plusa, ampak ogromno drugih ne bo, ki bi samo prišli malo pogleadt, pojedli čevapčiče spili pajačo ali dve in šli.. Ker 10eur je za tak obisk občutno preveč!!!!!!!!!

Sploh pa bil sem že 2x in nikoli mi ni bilo preveč ok, tako da se ne sekiram, bom šel raje kam drugam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf?????????? za kaki zbor se sploh tu menite?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf?????????? za kaki zbor se sploh tu menite?????????

:blink: :?

Motoristi IN Motoristke :angry: to je ŠTRAJK :BUA:

JEAH :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :devil:

sam veste kej sem zdele ugotovu :angry2: :cry:

d ta vikend ni nobenga zbora razen teh jajc...... :cry: :cry: :cry:

kam nej grem :hmm:

help me :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :?

JEAH :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :devil:

sam veste kej sem zdele ugotovu :angry2: :cry:

d ta vikend ni nobenga zbora razen teh jajc...... :cry: :cry: :cry:

kam nej grem :hmm:

help me :blush:

jah težko bo če ti planirane poti oblikujejo zbori :blink: pa si siguren da nimajo sosednji gasilci veselice??? saj po par pirih je vseeno, pa še večji frajer boš ker boš mel edini motor :devil:

ampak saj si še mlad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :?

JEAH :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :devil:

sam veste kej sem zdele ugotovu :angry2: :cry:

d ta vikend ni nobenga zbora razen teh jajc...... :cry: :cry: :cry:

kam nej grem :hmm:

help me :blush:

jest grem na zbor v avstrijo.prej sm tud jest hodu na zbor od no name ridersov pa so se mi

zasral že ene 5 let nazaj.zdej pa že 4 leta hodm na zbor od mrc pegasus.pivo ti točijo u

krugle tk da jih mam doma že en kup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo oglasu Šoki, tako kot lansko leto, in vas oziroma nas vse spluva. :lol1: :kva2: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo oglasu Šoki, tako kot lansko leto, in vas oziroma nas vse spluva. :lol1: :kva2: :lol1: :kva2:

šoki je šajba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!