Skoči na vsebino

No name riders


Thundercat

Priporočene objave

in kaj se bo fantič naučil iz te lekcije? :hmm:

da lahko počne kar želi, ker mu tako nihče nič ne more in ne sme. :kva2:

konc koncev bo mogoče ugotovil, da se nepošteno življenje še bolj splača k pošteno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj se bo fantič naučil iz te lekcije? :hmm:

da lahko počne kar želi, ker mu tako nihče nič ne more in ne sme. :kva2:

konc koncev bo mogoče ugotovil, da se nepošteno življenje še bolj splača k pošteno :whistle:

Ah dej dej ... čisto pošteno je povedal, da ve, da ni naredil prav in čisto pošteno je povedal, da se človeka zaradi tega ne prebuta ... če pa si tolko želiš koga prebutat se pa vpiši v kakšen boksarski klub ali pa še bolje med kakšne feministke pa tam svoje želje sproščaj ... sovražim vsako fizično nasilje ... lahko je imeti nabildane mišice, sam problem je, ker ponavadi takšnim še možgani fajn zraven natečejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lahko je imeti nabildane mišice, sam problem je, ker ponavadi takšnim še možgani fajn zraven natečejo ...

... in pol še drugi bule dobivajo zaradi tega.

Tudi jaz ne podpiram teh zadev, ampak Burek naj vseeno dobro razmisli, koliko bo zdržal, če se bo ukvarjal s tožbo in podobno. You have to pick your fights carefully.

Poleg tega se s tem dela reklama 'njim'. Drugo leto bo zagotovo manj obiskovalcev prišlo na idejo, da bi šli notri brez karte. To je pa namen vsega skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega se s tem dela reklama 'njim'. Drugo leto bo zagotovo manj obiskovalcev prišlo na idejo, da bi šli notri brez karte. To je pa namen vsega skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoga prefukat kr tko, ker pač ni kupil karte je isto kot prefukat ženo, ker je premalo solila juho ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej dej ... čisto pošteno je povedal, da ve, da ni naredil prav in čisto pošteno je povedal, da se človeka zaradi tega ne prebuta ... če pa si tolko želiš koga prebutat se pa vpiši v kakšen boksarski klub ali pa še bolje med kakšne feministke pa tam svoje želje sproščaj ... sovražim vsako fizično nasilje ... lahko je imeti nabildane mišice, sam problem je, ker ponavadi takšnim še možgani fajn zraven natečejo ...

sorry, tud jz sovražim nasilje, vsako, fizično in psihično :angry2: in ne zagovarjam fizičnega obračuna kot tudi ne dejstva, da ni kupil karte.

povedat samo želim, da je treba vsako nespametno dejanje premislt in ne potem iskat krivce, ko že nastanejo posledice.

in ne rabš mi dajat nasvetov ker me niti ne poznaš, jz svoje želje znam sproščat in prav sigurno ne na fizičn, ne na nesramen način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, tud jz sovražim nasilje, vsako, fizično in psihično :angry2: in ne zagovarjam fizičnega obračuna kot tudi ne dejstva, da ni kupil karte.

povedat samo želim, da je treba vsako nespametno dejanje premislt in ne potem iskat krivce, ko že nastanejo posledice.

in ne rabš mi dajat nasvetov ker me niti ne poznaš, jz svoje želje znam sproščat in prav sigurno ne na fizičn, ne na nesramen način.

Pisala si v stilu kar je iskal, to je dobil ... iz tega se da sklepat, da podpiraš varnostnike ...

Potem si pisala, da naj ga ne "zagovarjamo", ker poznamo eno plat zgodbe ... ne vem, mogoče res poznaš obe plati zgodbe, ampak iz tvojih komentarjev to ni razvidno ...

Ne dajem ti nasvetov, ampak samo komentiram tvojo izjavo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno ni način tovrstna komunikacij :BUA:

je pa to sigurno najboljša lekcija, da drugič karto kupiš.

si predstavljaš, da te takšni varnostniki prosijo, pa prepričujejo v smislu: dej no prosim, pa dejno , pa sej ni tako drago.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna lekcija....

to je tko, kod da jest polcaju ne plačam kazen oz rečem da ne bom plačal....

in on me razbije s pendrekom in mi s pištolo razbije čeljust....

da bom za drugič vedu. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno ni način tovrstna komunikacij :BUA:

je pa to sigurno najboljša lekcija, da drugič karto kupiš.

si predstavljaš, da te takšni varnostniki prosijo, pa prepričujejo v smislu: dej no prosim, pa dejno , pa sej ni tako drago.... :lol1:

Če nisi kupil karte in te pri tem dobijo, te enostavno odstranijo in ti preprečijo vstop... brez batin ... That is all ... simpl ko pasulj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna lekcija....

to je tko, kod da jest polcaju ne plačam kazen oz rečem da ne bom plačal....

in on me razbije s pendrekom in mi s pištolo razbije čeljust....

da bom za drugič vedu. :slap:

ne, se bo pa potrudu,da boš kazen fajn plačal in dobil dobro lekcijo za drugič :grim kar skozi prste ti ne bo pogledal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte no nehat doktorirat zaradi našega Bureka, ki pač ni kupil karte ... kod da je zdej naredil ne vem kaj ... kolkrat smo se že vsi po vrsti švercali kam in verjetno bi se vsak od nas enako grozno počutil, če ga bi pri tem nekdo fajn razbil ... tisti, ki pa imate čisto vest in nikoli ne delate pizdarij ste pa isti kot tisti, ko so Magdaleno kamenjali ... verjetno imate sij nad glavo nafloskan :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem hodu zvečer po Slovenski, pa vidm kako redarji tepejo enega bogega fanta. Pa mi ni dal miru. Sem že hotu it naprej, kot da nič ni. Ampak me je preveč žrlo. Tekel sem čez cesto do pretepačev. Kok smo ga zbrcal prasca pijanga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, se bo pa potrudu,da boš kazen fajn plačal in dobil dobro lekcijo za drugič :grim kar skozi prste ti ne bo pogledal :grrr

Soncy.

Zgleda, da so tebi metode seriatskega prava zelo blizu.

Ti kar predlagam da ga gres okusit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prebral, kaj se je zgodilo Stricu....Ne vem no, tudi če je bil brez karte, osebno mislim, da bi se ga dalo na kulturen način pospremit do izhoda. Me je dvignilo nekaj drugega in sicer varovanje s strani MC Hells Angels Croatia. Taka prireditev niti po teoriji ne more biti brez pizdarij. Se mi kar dozdeva, da je bilo varovanje vsiljeno in ne najeto, drugače pač prireditve ne bi bilo. Pač še en razlog več, da ne obiskujem takšnih in podobnih srečanj. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varovanje s strani MC Hells Angels Croatia. Taka prireditev niti po teoriji ne more biti brez pizdarij. Se mi kar dozdeva, da je bilo varovanje vsiljeno in ne najeto, drugače pač prireditve ne bi bilo.

s tem se strinjam, kr se tiče odpovedi prireditve... :mellow:

če ne je še dost uzadi...ne sam keš, pa prireditven prostor... :glare:

čist nč ni več tku ku je blu učasih...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko povedano Šoki dela sramoto slovenskim klubom in motorističnim prireditvam. Sj vam pravim , da ta moto zbor ni vreden obiska moje malenkosti. NO TO JE PAČ MOJE MNENJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko povedano Šoki dela sramoto slovenskim klubom in motorističnim prireditvam. Sj vam pravim , da ta moto zbor ni vreden obiska moje malenkosti. NO TO JE PAČ MOJE MNENJE

Pa še propagando si je na Popinu delal ... kot da gre za ne vem kaj ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi kar dozdeva, da je bilo varovanje vsiljeno in ne najeto, drugače pač prireditve ne bi bilo. Pač še en razlog več, da ne obiskujem takšnih in podobnih srečanj. :BUA:

Se pa krepko krepko motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še propagando si je na Popinu delal ... kot da gre za ne vem kaj ... :SS

jah, njemu se jeočitno zdelo dost pomembno ;)

je pa res, da se še ni logiral na motosvet in začel vsem po vrsti v guzice lest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!