Skoči na vsebino

No name riders


Thundercat

Priporočene objave

Ah dej dej ... ... če pa si tolko želiš koga... feministke ... vsako fizično ... lahko je imeti nabildane mišice, sam problem je, ker ponavadi takšnim še možgani fajn zraven natečejo ...

Ne razumem tvoje izjave...er....dooooh....

Za prefukat pa prosim v vrsto. Imam mal muskelfibra, pa bolj počasi opravljam delo.

:devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte no nehat doktorirat zaradi našega Bureka, ki pač ni kupil karte ... kod da je zdej naredil ne vem kaj ... kolkrat smo se že vsi po vrsti švercali kam in verjetno bi se vsak od nas enako grozno počutil, če ga bi pri tem nekdo fajn razbil ... tisti, ki pa imate čisto vest in nikoli ne delate pizdarij ste pa isti kot tisti, ko so Magdaleno kamenjali ... verjetno imate sij nad glavo nafloskan :SS

:OK: :OK:

Se mi kar dozdeva, da je bilo varovanje vsiljeno in ne najeto

po moje je bilo najeto...... :grim

zakaj je pa drugo vprašanje :ninja: :hmm:

pa ne moreš bit tepen zaradi nekupljene karte dejte no....... :slap:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, varnostnikov ni bilo tam sploh. Sem pogledal, če imajo HA CRO licenco za varovanje, pa jih ni na seznamu. Tako, da so udeleženci te žalostne štorije le naključni mimoidoči v rumenih lajbičih.

S to vstopnino pa je vedno tako, da če poznaš tistega na vhodu, morda lahko greš noter po VIP metodi. Kadar pa nekdo hoče zaslužek, pač angažira "vmesnik", kateri nikogar ne pozna, organizator pa nič ne ve in ga ne boli, ker se je distanciral od raje.

Dandanašnji se to imenuje varovanje investicije (podobno se zgodi, kadar prideš z dopusta in te čaka nov informacijski sistem, ki so ga "strateško" kupili pri strokovnjakinji z najkrajšim minićem ali pa vsebina tvojih predalov v škatlah pri recepciji).

Po drugi strani pa so mi simpatična srečanja, kjer so obiskovalci na eni strani, zakon pa na drugi strani "kapije". Pretežno izven lepenaše.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je tisti "varnostnik" d ga nabutam :kva2: je bil velik al kaj... nima veze... veliki so nerodni :krneki: OK OK, šibam O:-)

Se mi zdi pa popolnoma trapasto in bedasto in oh in sploh neumno dejanje varnostnika oz butca ki se je za varnostnika izdajal... če je bil res tako velik bi samo beseda mal gorobo izrečena zalegla... še pest ja... ma d bi naletel na koga druzga k bi mu pokazal dve nazaj...

burek tožbe... pa dva rotweilerja na dvorišče in tablo pozor hud pes na vrata... nej pride not če si upa :devil: vhod na privat zemljišče je na lastno odgovornost in v tem primeru je pes v ogradi free to go :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burek tožbe... pa dva rotweilerja na dvorišče in tablo pozor hud pes na vrata... nej pride not če si upa :devil: vhod na privat zemljišče je na lastno odgovornost in v tem primeru je pes v ogradi free to go :grim

In ta pes je bulletproof ali kako? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa krepko krepko motiš.

Že mogoče. No pa me daj razsvetlit v nasprotni smeri! :whistle: Za dobre argumente sem bil zmeraj dovzeten...... :naughty: Mislim pa , da to letos ni bilo prvič,da so hrvatarji malo "ponujali" svoje usluge. Je pa sila otmeno, da ti en moto zbor čuva "hrvatski ogranak Paklenih anđela".........Za :SS ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa sila otmeno, da ti en moto zbor čuva "hrvatski ogranak Paklenih anđela".........Za :SS ....

Pojdi v njihov clubhouse in to povej na glas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v njihov clubhouse in to povej na glas ...

Verjetno bom to nalogo prepustil tebi (maš vedno kaj za povedat)..... :kva2:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tudi meni ne bo žal za njim, so na isti termin tudi drugje zbori... Je pa škoda, da se je vse skomercializiralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šoki sedaj prireja nedeljske tombole :evilgrin:

Upokojenci ga ne morejo uloviti, hkrati pa tožba prej pade ker tožeča stranka umre od starosti

Kdor meša govno še sam postane govno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šoki sedaj prireja nedeljske tombole :evilgrin:

Upokojenci ga ne morejo uloviti, hkrati pa tožba prej pade ker tožeča stranka umre od starosti

Kdor meša govno še sam postane govno!

Glede na število postov in vsebino le teh, ki smo jih deležni iz tvoje strani tukaj na forumu, se očitno zelo dobro spoznaš na organizacijo tombol in mešanje govna :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na število postov in vsebino le teh, ki smo jih deležni iz tvoje strani tukaj na forumu, se očitno zelo dobro spoznaš na organizacijo tombol in mešanje govna :evilgrin: .

Glede na tvoje število objav in še te samo v NO NAME RIDER in ROCK IN IZOLA temah bi pa lahko rekli da si Šokijeva vikend vagina ali pa bi to rada bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje število objav in še te samo v NO NAME RIDER in ROCK IN IZOLA temah bi pa lahko rekli da si Šokijeva vikend vagina ali pa bi to rada bila.

Hotela sem ti samo potrditi, da se verjetno res spoznaš na tombole in mešanje govna, če pa že pišeš o temu.

Glede vagine (spet neokusno) pa lahko samo ugibaš, se mi je pa kar zdelo, da te muči vsesplošna zavist :headbang: .

Konec, koncev, s to tombolistično-govnarsko temo si ti začel.

Pa brez zamere, nič osebnega, mislim le da to ni predmet tega foruma :topic: .

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Škoda je lokacije in srčno upam,da bo kak pametnejši tam kako zadevo speljal. :evilgrin:

lokacija je fajn, res :rolleyes:

mislm, pa da ni problema o tem, da bi se najdu kak pametnejši za to uštimat..

mogoče pa so ŽE probal :whistle:

pa se je najdu kak nepameten spt :krneki:

ah, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz sm šel đabe motr :whistle:

zakon hehe (pizda pridš z motorjam pa je drgač pa mi ni škoda dat par € za žur)

drgač pa kaj je s temi no nome riders baje da je šlo use u kurac kokr sm slišu...drgač bi pa lohk sping riders (neki takga) s postojene kej nardil :whistle:

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!