Skoči na vsebino

300km/h in še več..................


amise

Priporočene objave

sanjati ni nikoli greh,..... :D

če bi pa že zbiru med zgoraj 4 naštetih,bi se še pa odloču (al za ferrarija al za lamborginija :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

To je veyron.

Meni mi ni všeč, :nono:

Sicer me pa zanima kateri avto bi imeli,če imeli dnarja,ko dreka od tistih 4-rih zgoraj v prvem postu .)

boli nas kaj ti pričakuješ in če ti je veyron ušeč ali ne...

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me pa zanima kateri avto bi imeli,če imeli dnarja,ko dreka od tistih 4-rih zgoraj v prvem postu .)

aha od tistih 4-h Lamborghinija

a mogoče zbiraš mnenja in izkušnje uporabnikov le-teh, da boš lažje se odloču katerega kupit :kva2:

No pol ti priporočam Porsche GT2 ker iz lastnih izkušenj ti povem, da ni drago vzdrževanje, servisi so dokaj ugodni, rezervnih delov se dobi pri konkurenci kolkr hočeš, gume so standardne in ji ni treba pri nobenem vaškem vulkanizerju v naprej naročat, poraba zelo skormna, pa še na terenu je avto dokaj domač, tako da lahko na izi skočiš "raziskovat" tudi po kakih brezpotjih Mc'Adama :OK: Na parkirnih prostorih ni vpadljiv ker se ga med množico avtomobilov zaradi višine sploh ne opazi, ležeči policaji in grbine na cestah sploh niso problem ker ima kolesa v velikim obsegom, prav tako super opravijo svoje delo komponente podvozja... Kar je pa najbol fajn... nanj lahko namestiš dodatne opreme kar ti srce poželi in ni treba delat homologacije ker naši butli ne vedo niti kaj je serijsko in kaj ne :lol1:

Tolko z moje strani :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli nas kaj ti pričakuješ in če ti je veyron ušeč ali ne...

:devil:

Še dobro,da niso vsi takšni kot ti.Za avte ima pa vsak svoj okus, :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha od tistih 4-h Lamborghinija

a mogoče zbiraš mnenja in izkušnje uporabnikov le-teh, da boš lažje se odloču katerega kupit :kva2:

No pol ti priporočam Porsche GT2 ker iz lastnih izkušenj ti povem, da ni drago vzdrževanje, servisi so dokaj ugodni, rezervnih delov se dobi pri konkurenci kolkr hočeš, gume so standardne in ji ni treba pri nobenem vaškem vulkanizerju v naprej naročat, poraba zelo skormna, pa še na terenu je avto dokaj domač, tako da lahko na izi skočiš "raziskovat" tudi po kakih brezpotjih Mc'Adama :OK: Na parkirnih prostorih ni vpadljiv ker se ga med množico avtomobilov zaradi višine sploh ne opazi, ležeči policaji in grbine na cestah sploh niso problem ker ima kolesa v velikim obsegom, prav tako super opravijo svoje delo komponente podvozja... Kar je pa najbol fajn... nanj lahko namestiš dodatne opreme kar ti srce poželi in ni treba delat homologacije ker naši butli ne vedo niti kaj je serijsko in kaj ne :lol1:

Tolko z moje strani :whistle: O:-)

hm,Porsche GT2,ni napačen,mi je všeč :yes:

post-807-1153990177_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateregakoli izmed štirih ampak kot drugi avto, ker si v tako majhnih ne morem privoščiti popolne erekcije. Za prvobitna stanja bi imel RAM-a ali pa hamvija. Realno pa enoprostorca ali pa velikega karavana.

Hard on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plehpi.ka! :P

zakaj pa ne .) če ne bi bila, bi mi bil mogoče še ti všeč, tako ti pa manjka Jaggi :P

no... pa še kaj drugega tudi :P :devil:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!