Skoči na vsebino

300km/h in še več..................


amise

Priporočene objave

Kakšen bednež :doze: . Sory, sam take izjave so bolj ali manj žaljive za veliko populacijo žensk. Kaj zdaj pomeni, da sem glupa, ker ima fant M3 in pomeni, da je First glupa, ker ima njen fant Audija?? As ti mal čudn??

Sej ne rečem, seveda obstajajo ženske, ki "padajo" na ne vem kaj, ni nas pa treba metat vseh v isti koš!

In ja, obstajamo samozavestne, optimistične, amibiciozne ženske. A je s tem kaj narobe mogoče? Ali si eden izmed tistih, ki ima tisti tipični slovenski sindrom zavisti? :BUA: :BUA: :angry:

Pa da ne bom OT...najvišja hitrost je bila, končna hitrost M3ja, brez blokade. Številko vejo tisti, ki so že prej nekaj pisali o tem...

haha nisem rekel, da si glupa ker ma fant m3. ne bi se rabla sama metat v ta koš... nisem hotel nikogar metati v ta koš, prav tako se noben moj post ni navezoval na tebe, če pa si se sama naenkrat počutila ogroženo pa me skrbi da je res kaj na tem... še najdlje sem od tega da bi imel sindrom zavisti, ker zavist pri meni ni bila nikoli doma :) niti pa nimam nič manj od tebe da bi sploh lahko bil fouš ;)

Sem pismena in sem zadevo prebrala. Nisem nič komentirala in niti ne bom .) .

Koji k*** pa je on, da bo govoril, da s(m)o ženske glupe, ker imajo fantje pač malo bolj "eksotične" avtomobile?!?

Kaj bi rekel na to, da imam jaz M3ja? ---> verjetno bi bil odgovor : da sem si napraskala denar od tipa. :headbang:

@nekdo aha pardon si me že ti prehitel nisem videl...

Aja..vi tipi ste vsi svetniki :ninja: V nos vam gre, ker tudi nekatere ženske vejo (mo) kaj o avtomobilističnih in motorističnih zadevah. In če se zmoti pri seštevanju, še ne pomeni da si glup :angry: .

Kr neki..sicer pa, po ogledu njegovega profila ( beri.. ima 16 let), drugačnega komentarja sploh ne bi pričakovala. Upam, da dobi enkrat žensko, ki ga bo zmolzla do kosti. Če ga bo sploh katera povohala :doze: :doze:

še enkrat povem, da te nisem metal v noben koš. oprosti če si bila prizadeta, vzamem nazaj post ker si se takoj našla v njem. aha pa smo spet pri 16 letih... punca ne trudi se priti na moj nivo, ker mi tvoj iq, ki se najbrž sklada s tvojo velikostjo modrca, ni kos ;) ne skrbi glede punc in mene, nimam s tem težav :) no pa vsaj vseeno ne bom se mešal v tvoje poste, ti se ne rabiš v moje, ahh po toči zvoniti je prepozno... hitro napiši še nekaj v vsej moči svojega obrambnega mehanizma, ki najbrž ne premore nekega posebnega besednega zaklada... čao

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nisem rekel, da si glupa ker ma fant m3. ne bi se rabla sama metat v ta koš... nisem hotel nikogar metati v ta koš, prav tako se noben moj post ni navezoval na tebe, če pa si se sama naenkrat počutila ogroženo pa me skrbi da je res kaj na tem... še najdlje sem od tega da bi imel sindrom zavisti, ker zavist pri meni ni bila nikoli doma :) niti pa nimam nič manj od tebe da bi sploh lahko bil fouš ;)

še enkrat povem, da te nisem metal v noben koš. oprosti če si bila prizadeta, vzamem nazaj post ker si se takoj našla v njem. aha pa smo spet pri 16 letih... punca ne trudi se priti na moj nivo, ker mi tvoj iq, ki se najbrž sklada s tvojo velikostjo modrca, ni kos ;) ne skrbi glede punc in mene, nimam s tem težav :) no pa vsaj vseeno ne bom se mešal v tvoje poste, ti se ne rabiš v moje, ahh po toči zvoniti je prepozno... hitro napiši še nekaj v vsej moči svojega obrambnega mehanizma, ki najbrž ne premore nekega posebnega besednega zaklada... čao

hahaha, brodar, nea se kregaj z lepotičkami, pa se raje vsaj delaj prijaznega, da ne bo pol spet levanka rukić...hehehhe

by _Nejko_

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nočem se kregat, saj je lušna punca pa vse ampak nisem ji nič napisal temveč nasplošno neke o teh "pleh pičkah" pa se je takoj našla vmes pa se počutla prizadeto... nisem vedel da se bo oglasla ker nisem nje mislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z "pleh pičkami" nimam slabih izkušenj; pravzaprav jih sploh nimam ker se mene in mojega starga dizelčka ogibajo kot hudič križa :rolleyes: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pismena in sem zadevo prebrala. Nisem nič komentirala in niti ne bom .) .

Koji k*** pa je on, da bo govoril, da s(m)o ženske glupe, ker imajo fantje pač malo bolj "eksotične" avtomobile?!?

Kaj bi rekel na to, da imam jaz M3ja? ---> verjetno bi bil odgovor : da sem si napraskala denar od tipa. :headbang:

Aja..vi tipi ste vsi svetniki :ninja: V nos vam gre, ker tudi nekatere ženske vejo (mo) kaj o avtomobilističnih in motorističnih zadevah. In če se zmoti pri seštevanju, še ne pomeni da si glup :angry: .

Kr neki..sicer pa, po ogledu njegovega profila ( beri.. ima 16 let), drugačnega komentarja sploh ne bi pričakovala. Upam, da dobi enkrat žensko, ki ga bo zmolzla do kosti. Če ga bo sploh katera povohala :doze: :doze:

hm sori sam mogu sm napisat...

sj ni reku da si glupa...reku je da bi bila gulpa ce bi tipa pustila ko bo prodal avto :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK kaj je s tem audijem in koliko gre. Zakaj je potrebno žalit ženske? A se ne da lepo razloži zadeve, brez raznoraznih vmesnih komentarjev? A ne dojameš, kaj sem v 2eh postih napisala? Daj preberi še enkrat...

In ne, meni ni treba prepoznavat sebe v nikomur! In tudi nisem užaljena, le na nek način se borim za žensko dostojanstvo, brez poniževanja, ki po vašem mnenju rabimo tipe, ki imajo hude avtomobile :doze: , ko pa materiala ni več, pa spizdimo...

ne gre za to, da "rabite" take tipe - vsak rabi nekoga, da ga ima rad ;)... ampak se delate pametne o nečem, kar ni ravno vaše področje. Simple as that. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre za to, da "rabite" take tipe - vsak rabi nekoga, da ga ima rad ;)... ampak se delate pametne o nečem, kar ni ravno vaše področje. Simple as that. :)

tako je, isto, kot da bi jaz pametoval, kako se cote lika...heheh .)

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vsem povem to, da če si star 16 ali 17 ali pa 10 let, to nikakor ne pomeni, da nimaš pojma o dotični zadevi in da nimaš "pravoglasa" da govoriš o tem...ravn tko velja za ženska - moški. Pa ne se takoj čutit neke užaljene, če človek samo pove kur*evo mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar !

Ob prebiranju tvojih postov sem dojel da misliva enako, a žal ne smeva tole na javnem napisati. Tudi sam poznam te pupe(Dobesedno-TE! ) in je veliko veliko govora moj fant pa ima to pa to. Mi pa imamo to pa to.

Tako da tisti, ki je bolje premislu bo vedu o čem govoriš, tisti pa ki ni na tako visoki inteligenčni stopnji pač tega ne bo razumel.

Aja, pa še pregovor, ne prerekaj se z bebcem, saj potem ljudje ne bojo opazili razlike..

Smo dojeli bistvo, mislim da se tu lahko debata zakljuci saj nima pomena izgubljati besede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre za to, da "rabite" take tipe - vsak rabi nekoga, da ga ima rad ;)... ampak se delate pametne o nečem, kar ni ravno vaše področje. Simple as that. :)

tvoje pa je?

prosim te... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje pa je?

prosim te... :lol1:

ne vem, kje si to prebral... sta ti spet možganski celici nekontrolirano trčili, pa je zabolelo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sem se jest nasmejala pri teh zadnjih objavah :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

v stilu moj ata je pa bolj močan kot tvoj..... :lol1: :lol1: :lol1:

m3, pa audi 6 ..eksotičen avto :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pismena in sem zadevo prebrala. Nisem nič komentirala in niti ne bom .) .

Koji k*** pa je on, da bo govoril, da s(m)o ženske glupe, ker imajo fantje pač malo bolj "eksotične" avtomobile?!?

Kaj bi rekel na to, da imam jaz M3ja? ---> verjetno bi bil odgovor : da sem si napraskala denar od tipa. :headbang:

no ti že veš kako to gre

Aja..vi tipi ste vsi svetniki :ninja: V nos vam gre, ker tudi nekatere ženske vejo (mo) kaj o avtomobilističnih in motorističnih zadevah. In če se zmoti pri seštevanju, še ne pomeni da si glup :angry: .

nobeden ti ni neposredno napisal da si ena izmed tistih ˇambicioznihˇ, ti pa tukaj kar direktno poveš nazaj kot da smo vsi taki....no hvala lepa

to pa je tudi razlog da sem se sploh oglasil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanj ni nevednega območja...kao Bond varjanta

so stvari, ki jih v življenju nikoli nočem vedeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti že veš kako to gre

nobeden ti ni neposredno napisal da si ena izmed tistih ˇambicioznihˇ, ti pa tukaj kar direktno poveš nazaj kot da smo vsi taki....no hvala lepa

to pa je tudi razlog da sem se sploh oglasil

to je to...očitno, če se že oglaša, se sama tlači v to skupino...

stavim, da če tvoj tip nebi mel M3, da ga sploh poznala nebi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo pa waaaaaaaay off topic :rolleyes:

on topic:

Audi R8, napovedujejo še RS8, ta teden je bila slovenska predstavitev, pri nas je naročenih kar 16 modelov luksuznega športnika

post-12378-1182008804.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ni močnejši od mojega ateja...

to pa zato ker še ni spoznal mojega ateja, ki pa je sploh najmočnejši.............. :naughty: :P :P :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker še ni spoznal mojega ateja, ki pa je sploh najmočnejši..............

ne pa najmočnejšejši............to je več!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo pa waaaaaaaay off topic :rolleyes:

on topic:

Audi R8, napovedujejo še RS8, ta teden je bila slovenska predstavitev, pri nas je naročenih kar 16 modelov luksuznega športnika

a se najdejo kake specifikacije (če se jih lub kirem objavt, da nebo usak zase isku)....sam tok, js sm bl len :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne bod pametn,ta avto gre 340.

Saj nisem rekel da ne gre! Seveda gre...........po števcu, tako kot gre kolegov golf tdi 240.

Daj me no prepričaj v nasprotno in poišči kje uradne meritve, ne pa mi kazat posnetkov idiotov na avtocesti. Čeprav je pa prav luštno slišat, kako sta bila potem vesela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!