Skoči na vsebino

300km/h in še več..................


amise

Priporočene objave

Ah ne nabijajte, valda da gre S-line 275, sej ma valda S!!!! Včeri sem bral, da gre Octavia TDI 105 KM 193 km/h (velja za Comfort). Če vzameš ELEGANCE gre tudi do 240km/h, ker ma notri mal več opreme, pa CD changer. Največ na končno hitrost pa vplivajo športni sedeži, zato tolikšna razlika v hitrosti. Lahko pa vzameš tudi bluetooth povezavo, za boljšo domišlijo... jst sem že na ''liniji''. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj ste se zdej obesli na ta S-line. Itak je to oprema ja. A sm kje napisala, da gre zato kej več :blink:

Uglavnm če ne verjamete da gre tolk, je to pač vaš problem. Jaz sem se z mojim pelala tok in pa z A6 od kolega (glih tko 3.0 TDI Quattro).

Mogče je vaš problem sam u tem, da nimate tok jajc, da bi ga tok prtisnl, če že mate slučajn priliko vozit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prodaja se ta audi če te zanima. 48.000 € pa je tvoj.

Te pa z veseljem povabim, da prisedeš v tega audija k mojemu dragemu in ti bo pokazal. Sej je skor k F1-ma namreč F1 prestave na volanu

ej, skorposlanka, a to se hvališ, al si samozavest dviguješ za kandidaturo? :P

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem svizec zavije cokolado... :grim

oziroma - si da voznik kondom na ror, pa gremo ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol gre 335 km/h :kva2:

Pikica.....če števec laže pri 275 km/h za 50 km/h v minus, potem gre tak avto 325 km/h, a ne? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so tisti lepi časi, ko sem še imel Clia sport, kolega pa rajnglo od bmwja 325. Na Rogli sem spil 2 pijači, preden je prikolovratil zadaj....

Je pa res, da me je potem na avtocesti spizdu. Mi je potem ob piru razlagal, da ta mala kanta pa res leti ko svija in da me do 250 ni folgal. Čudno, ker moj števec ni kazal več kot tovarniških 220? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, skorposlanka, a to se hvališ, al si samozavest dviguješ za kandidaturo? :P

:naughty:

Hvalim :?

Nimam se kej hvalit, ker ni moje. Sem samo kolegu posredovala info, k se je zanimal za tak avto. Cena pa tko ni skrivnost, ker če avtonet odpreš vidš kako pa kaj :rolleyes:

Pa hvala za tvoje optimistične napovedi(skorposlankapress) :P

Pikica.....če števec laže pri 275 km/h za 50 km/h v minus, potem gre tak avto 325 km/h, a ne? :winkiss:

Sej wind ni omenil da laže v minus :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj ste se zdej obesli na ta S-line. Itak je to oprema ja. A sm kje napisala, da gre zato kej več :blink:

Uglavnm če ne verjamete da gre tolk, je to pač vaš problem. Jaz sem se z mojim pelala tok in pa z A6 od kolega (glih tko 3.0 TDI Quattro).

Mogče je vaš problem sam u tem, da nimate tok jajc, da bi ga tok prtisnl, če že mate slučajn priliko vozit :rolleyes:

tak audi več kot 250 ne gre

realnih seveda

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem samo kolegu posredovala info, k se je zanimal za tak avto.

aaa ja, tako se po novem temu reče. ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematika ti nije jača stana, a? :krneki:

O je je, bolj kot kej druzga :winkiss:

tak audi več kot 250 ne gre

realnih seveda

:closedeyes:

aaa ja, tako se po novem temu reče. ... :whistle:

Da B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O je je, bolj kot kej druzga :winkiss:

Da vidimo:

275 + 50 = 325

275 - 50 = 225

Od kod torej rezultat 335? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod torej rezultat 335? :naughty:

Če maš hot bejbo not, se še dodatno prišteje 10 km/h... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš hot bejbo not, se še dodatno prišteje 10 km/h... ;)

Hot bejba je v S-line serijsko ali za doplacat? :?

Kaj pol kaki napis Tunning freaks tudi doda kaj k koncni Audija S-line 3.0 quattro TDI za svetlovijolicnim I-jem? :?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bejbe dobiš kaj kmalu po nakupu avta ;)

pač niso kaj preveč brithne, so pa ambiciozne in nekoliko preveč samozavestne glede na realno stanje, pa odidejo tudi ko gre avto od hiše (oz. če se finančno stanje poruši), saj so zaradi tega konc koncev bile ob tebi ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač niso kaj preveč brithne, so pa ambiciozne in nekoliko preveč samozavestne glede na realno stanje, pa odidejo tudi ko gre avto od hiše (oz. če se finančno stanje poruši), saj so zaradi tega konc koncev bile ob tebi ;)

.... grejo drugam dodajat hitrost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bejbe dobiš kaj kmalu po nakupu avta ;)

pač niso kaj preveč brithne, so pa ambiciozne in nekoliko preveč samozavestne glede na realno stanje, pa odidejo tudi ko gre avto od hiše (oz. če se finančno stanje poruši), saj so zaradi tega konc koncev bile ob tebi ;)

Kakšen bednež :doze: . Sory, sam take izjave so bolj ali manj žaljive za veliko populacijo žensk. Kaj zdaj pomeni, da sem glupa, ker ima fant M3 in pomeni, da je First glupa, ker ima njen fant Audija?? As ti mal čudn??

Sej ne rečem, seveda obstajajo ženske, ki "padajo" na ne vem kaj, ni nas pa treba metat vseh v isti koš!

In ja, obstajamo samozavestne, optimistične, amibiciozne ženske. A je s tem kaj narobe mogoče? Ali si eden izmed tistih, ki ima tisti tipični slovenski sindrom zavisti? :BUA: :BUA: :angry:

Pa da ne bom OT...najvišja hitrost je bila, končna hitrost M3ja, brez blokade. Številko vejo tisti, ki so že prej nekaj pisali o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen bednež :doze: . Sory, sam take izjave so bolj ali manj žaljive za veliko populacijo žensk. Kaj zdaj pomeni, da sem glupa, ker ima fant M3 in pomeni, da je First glupa, ker ima njen fant Audija?? As ti mal čudn??....

Zakaj bi bil on čuden?

Bom kar citiral:

Hehe, bjondi, a6 3.0 TDI namrec redno vozim, pa ti garantiram, da je tvoj dragi nekaj sfriziral... stevec! :winkiss:
Ja ampak verjetno ne S-line :winkiss:

Wind ji reče, da ta audi ne gre toliko kot ona pravi, ona pa odgovori, da vrjetno ni vozil S-Line. Iz tega lahko sklepamo, da je S-Line neka hitrejša različica z močnejšim motorjem

Ne vem kaj ste se zdej obesli na ta S-line. Itak je to oprema ja. A sm kje napisala, da gre zato kej več :blink:

Ja bohved zakva so se obesl, vsak lahko vid da si ta citat in citat višje nasprotujeta.

Problem:

Stevec vsaj za 50 km/h laze... :whistle:

A pol gre 335 km/h :kva2:

Prvotna hitrost, ki je bila omenjena je bila 275km/h, torej 275 + 50 = 335?

Pikica.....če števec laže pri 275 km/h za 50 km/h v minus, potem gre tak avto 325 km/h, a ne? :winkiss:
Sej wind ni omenil da laže v minus :naughty: :P

...in ona se obesi na minus namesto na svojo očitno matematično napako

A se nebi ti, ToTaLLy_SeXy strinjala, da so te izjave, ki so citirane, vsaj nekoliko glupe?

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bil on čuden?

A se nebi ti, ToTaLLy_SeXy strinjala, da so te izjave, ki so citirane vsaj nekoliko glupe?

Sem pismena in sem zadevo prebrala. Nisem nič komentirala in niti ne bom .) .

Koji k*** pa je on, da bo govoril, da s(m)o ženske glupe, ker imajo fantje pač malo bolj "eksotične" avtomobile?!?

Kaj bi rekel na to, da imam jaz M3ja? ---> verjetno bi bil odgovor : da sem si napraskala denar od tipa. :headbang:

Aja..vi tipi ste vsi svetniki :ninja: V nos vam gre, ker tudi nekatere ženske vejo (mo) kaj o avtomobilističnih in motorističnih zadevah. In če se zmoti pri seštevanju, še ne pomeni da si glup :angry: .

Kr neki..sicer pa, po ogledu njegovega profila ( beri.. ima 16 let), drugačnega komentarja sploh ne bi pričakovala. Upam, da dobi enkrat žensko, ki ga bo zmolzla do kosti. Če ga bo sploh katera povohala :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pismena in sem zadevo prebrala. Nisem nič komentirala in niti ne bom .) .

Koji k*** pa je on, da bo govoril, da s(m)o ženske glupe, ker imajo fantje pač malo bolj "eksotične" avtomobile?!?

Kaj bi rekel na to, da imam jaz M3ja? ---> verjetno bi bil odgovor : da sem si napraskala denar od tipa. :headbang:

Aja..vi tipi ste vsi svetniki :ninja: V nos vam gre, ker tudi nekatere ženske vejo (mo) kaj o avtomobilističnih in motorističnih zadevah. In če se zmoti pri seštevanju, še ne pomeni da si glup :angry: .

Kr neki..sicer pa, po ogledu njegovega profila ( beri.. ima 16 let), drugačnega komentarja sploh ne bi pričakovala. Upam, da dobi enkrat žensko, ki ga bo zmolzla do kosti. Če ga bo sploh katera povohala :doze: :doze:

meni gredo predvsem v nos ženske, ki mislijo da nekaj vejo. Iz postov osebe First se drugega ne da sklepati. Trditi, da gre Audi, ki je elektronsko omejen na 250km/h (morda je čipan, ampak na post v katerem je bila navedena uradna hitrost avtomobila se ni odzvala) 275km/h in da je to zaradi S-Line opreme.....

Ampak očitno ti v njej prepoznaš sebe in se zaradi tega počutiš užaljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gredo predvsem v nos ženske, ki mislijo da nekaj vejo. Iz postov osebe First se drugega ne da sklepati. Trditi, da gre Audi, ki je elektronsko omejen na 250km/h (morda je čipan, ampak na post v katerem je bila navedena uradna hitrost avtomobila se ni odzvala) 275km/h in da je to zaradi S-Line opreme.....

Ampak očitno ti v njej prepoznaš sebe in se zaradi tega počutiš užaljeno.

BMK kaj je s tem audijem in koliko gre. Zakaj je potrebno žalit ženske? A se ne da lepo razloži zadeve, brez raznoraznih vmesnih komentarjev? A ne dojameš, kaj sem v 2eh postih napisala? Daj preberi še enkrat...

In ne, meni ni treba prepoznavat sebe v nikomur! In tudi nisem užaljena, le na nek način se borim za žensko dostojanstvo, brez poniževanja, ki po vašem mnenju rabimo tipe, ki imajo hude avtomobile :doze: , ko pa materiala ni več, pa spizdimo...

Zaključujem, nima pomena :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!