Skoči na vsebino

300km/h in še več..................


amise

Priporočene objave

VW Golf V 1,9 TDI 105 KM + (chip tunning pri RSR) = cca 140 KM. Zagreb - Bujanovac cca 200 km - tempo 200 km/h s tempomatom - poraba 8,0 l/100 km

Hmm, enkrat sem Tipota spravu iz normalnih 7litrov na okrog 18, bla je pa razdalja enih40-50km, ponoči, ko nisem niti enega avta srečal, mudilo se nam je za znort, in sem ga res imel ves čas do konca, še čez naselja je šlo absolutno preveč...

Tko da o 8 pr 200km/h ne vrjamem. Ko se bom peljal z nekom, ki ima 1.9 avto in gre pri 200km/h samo 8litrov na računalniku bom verjel, alpa če mi slikaš na bemflu. Pa ne povprečne ampak trenutno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da sami v V.A.G. Group pravijo, da so ti avtomobili konkurenca drug drugemu. Zanimivo je, po tvoje, da uporabljajo enake motorje, menjalnike, platforme, interierje...Delniško lastništvo Lamborghinija, Bugattija itd. pa s samo proizvodnjo nima nobene veze. A pri OMV po novem izdelujejo mobilne telefone....

Eh ti pa tvoj zanimivo....beri kaj sm napisu "da to ni negativna konkurenca"...kar pomeni da si s tem ne delajo skode ker gre itak na koncu vse v njihov zep le se kaksnga kupca vec poberejo ,ker zastopajo sirok razpon cenovnih razredov avtomobilov. Dele pa ne uporabljajo vse enake ampak je res vecina podobnih...sicer pa nevem zakaj dele omenjas ki nimajo veze s konkurenco v nobenem drugem oziru kot mogoce v kvaliteti....samo dvomim da bo potencialni kupec audija izbiral tud med skodo in volkswagnom enakega velikostnega razreda...pri bugattiju pa ne gre le za delnisko lastnistvo...jasno pa je vsakem otroku da proizvodnja ni povezana s temi avtomobili.... aja tocno a ves da jih res...spod nafto notr nalijes zakurblas in ze lahko klices....pa se varcni so k so dizlski... :headbang: (je mal razlike...se ti ne zdi)...Pa nevem zakaj neki pises o cemer js sploh nism govoru... :BUA: :BUA: :topic: :topic: :topic:>>>>=gatollina=<<<< :topic: :topic:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

.) ta dva rulata

IPB Slika

IPB Slika

tazadnjega sem svriziral v NSF in je mel mende 400km/h oz 750 hp :zzz: pr ostalih zaspiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups cist spregledal sm mislu, da je mph :slap: what was I thinking :headbang:

Drgac pa so Skyline-i ful stunani, en k ga je Jeremy stestiral, ta je 1000HP, Skyline je zelo priljubljen pri predelovalcih na Japonskem... :)

http://www.youtube.com/watch?v=YyZUQKwxhHg

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREmajhni :devil:

sej ta ne gre lih čez 300

Mitsubishi tsunami (sem dal fotke pa je en error...)

:wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgači pa PORSHE CAYMAN: neki tip naj bi ga ukradu, lastnik naj bi bil doma pri Prestranku (Postojna-pivka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
s tem pa še "mal" prej :D :OK:

gre za najhitrejši street legal avto na svetu - 2200 konjičev in dobra sekunda do 100km/h :blink:

če bi se s takim pelu do portoroža bi pomoje porabu več časa k z yugotom..hehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

k bi se mogu na usaki pumpi ustavt... pa 3 pr vulkanizerju da bi ti zamenju gume:) k bi jih itq skuru hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer BMW M6 309 km/h :naughty:

Ja...........seveda........pa če tut vse možno ven pobereš.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...........seveda........pa če tut vse možno ven pobereš.......

:nono:

Ta avto ma neki čez 500 KM, tko da je to. So se včer pelal :whistle:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Ta avto ma neki čez 500 KM, tko da je to. So se včer pelal :whistle:

Moj kolega ga ima, tako da.......

je pa "solidno", to pa res....

Lahko ti pa zrihtam vožnjo z viperjem.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega ga ima, tako da.......

je pa "solidno", to pa res....

Lahko ti pa zrihtam vožnjo z viperjem.......

M6 je to.

Tvoj kolega je pussy pa ne zna pelat :P

:eek:

Ka si ti nor, veš da se ne grem pelat. Ne zaupam nobeni taki švoh mašini.

Pa zihr nima takih pospeškov pa udobja kot moj piščanček :P

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!