Skoči na vsebino

300km/h in še več..................


amise

Priporočene objave

Wind: Ja ma glej, ni treba vrjet. Sam če gre Audi A6 3.0 TDI Quattro 275 km/h, pol ne vem kje je tle problem.

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Audi A6 3.0 TDI Quattro 275 km/h........

Ja.......Od mojega kolega golf (1,9 tdi) je tut 240 letel....še malo, pa bi blokado rabo....

Malecka, ne ga no srat..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nč težko vrjet, da gre tolko, če mu blokade ven vzameš, celo 340 naj bi premogel...preverjeno na testu, menda tako zagotavlja tudi sama firma .)

samo vsi bemflni so blokirani na 250

http://www.seriouswheels.com/cars/top-2006-BMW-M6.htm

http://www.edmunds.com/insideline/do/Drive...rticleId=106100

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M6

najprej se pozanimaj...potem komentiraj .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nč težko vrjet, da gre tolko, če mu blokade ven vzameš, celo 340 naj bi premogel...preverjeno na testu, menda tako zagotavlja tudi sama firma .)

samo vsi bemflni so blokirani na 250

najprej se pozanimaj...potem komentiraj .)

Zdaj si mi pa res nekaj novega povedal.... Sam me čudi, zakaj naprimer SLR, Enzo, Murcielago in ostali ne letijo tolko, pa nima noben blokad noter? Aja, verjetno ker ni BMW, a ne?

Pa konec koncev je itak vseeno, moj moped je tudi prek 300 letel, pa ga ni več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw ma 507 konjev .)

ferariji z malo prek 400 majo tud končno okol 300, kar poglej, samo noben od teh superšportnikov nimajo prek 500 konjev...razen tistih omejenih serij s kakšnimi posebnimi oznakami (LP640 itd... ) tisti pa tud kar krepko čez 300 letijo...

drugač ap v uradnih podatkih je vedno hitrost, za katero garantirajo, da jo je avto zmožen doseč, kar pa še ne pomeni, da je najvišja :doze:

aja...pa slr, ki ma 620 konjičev ima uradno končno hitros 336 km/h .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej se pozanimaj...potem komentiraj .)

Obljubim, ampak samo, če mi ti obljubiš, da boš preden boš karkoli o kateremkoli avtu komentiral, le tega sprobal. Velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...pa slr, ki ma 620 konjičev ima uradno končno hitros 336 km/h .)

pa še vedno manj kot 340, a ne? In to pri bistveno nižji masi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od najboljšega ponudnika kupim ''avdi'' 3.0 TDI, ki leti 275km/h......

Rabim ga zato, da prijavim moje novo moštvo v F1. Jebeš tiste bolide, kupiš TDI, ki gre itak boljš kot razne Toyote v F1. In še pika na i, porabo na dirki maš sam 7l/100km, tko da bomo hkrati tud ekološki :alien1:

PS: First, a kaj jemlješ drgač??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa občutno boljše pospeške...ni vse samo v konjih in masi...tudi lancia delta s4 je imela prek 600 konjev, ampak končna ni presegala 260km/h...samo pospeški na makedamu so bili pa dobri 2sec do 100 in okoli sekunde na asfaltu...

moji podatki so preverjeni iz več virov, tako, da jim verjamem...90%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem...

sem prebral avtomobilistične literature, da bi lahko en teden kuril z njo...pregledal oddaj, da ne vem kolko, doma mam narjeno tud seminarsko o razvoju avtomobila...celo življenje se zanimam za avtomobile in jih budno spremljam vsak dan...vsaj tiste bolj pogoste znamke

vsakemu svoje, dans se je že težko odločit kaj ti je všeč pa kaj ne, ker je prevelika izbira :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predno se skregate keri avti grejo čez 300 pa keri ne lahko to lepo rešimo :) sorodnik je v stuttgartu pri daimler chryslerju testni voznik, vozil je vsegaboga teh superšportnikov (od slr-a do carrere gt, razne ferarrije. audije rs itd. itd.) napišite za katere avtomobile vas zanima koliko grejo in se bom pozanimal iz prve roke, tako da se neha ta žolčna razprav, ki temelji povečini na prebranem v avtorevijah (ne pa vse) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko gre novi trepiuno. Ga bom jeseni nabavil, zato pa....

dobro, sarkazem na stran... moj post je povečini letel na C4V4L13R-ja, ki so mu še zanimive debate 'kdo gre več' na podlagi prebranega drugje oz. 'baba čula baba rekla' ...

sicer pa ti superšportniki po mojem mnenju niso druga kot kompenzacijo za kakšno 'premajhno' stvar, prav tako ti ogromni pick-upi ala RAM ali pa Hummer... meni je avto utalitarno vozilo, za prevoz od točke A do točke B, ne pa predmet razkazovanja pred drugimi... če bi pa že bil 'prisiljen' izbirati nekaj pretiranega, bi pa izbral Mercedes-Benz R 63 AMG - prostoren, uporaben, hiter (če je potrebno :evilgrin: ) aston martini so pri nas že nekak zelo pogosti, samo v žalcu sta 2 DB9 :krneki:

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wind: Ja ma glej, ni treba vrjet. Sam če gre Audi A6 3.0 TDI Quattro 275 km/h, pol ne vem kje je tle problem.

Problem:

Stevec vsaj za 50 km/h laze... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.......Od mojega kolega golf (1,9 tdi) je tut 240 letel....še malo, pa bi blokado rabo....

Malecka, ne ga no srat..... :winkiss:

Ah tega ne bom komentirala :rolleyes:

od najboljšega ponudnika kupim ''avdi'' 3.0 TDI, ki leti 275km/h......

Rabim ga zato, da prijavim moje novo moštvo v F1. Jebeš tiste bolide, kupiš TDI, ki gre itak boljš kot razne Toyote v F1. In še pika na i, porabo na dirki maš sam 7l/100km, tko da bomo hkrati tud ekološki :alien1:

PS: First, a kaj jemlješ drgač??

Evo prodaja se ta audi če te zanima. 48.000 € pa je tvoj.

Te pa z veseljem povabim, da prisedeš v tega audija k mojemu dragemu in ti bo pokazal. Sej je skor k F1-ma namreč F1 prestave na volanu :naughty:

Problem:

Stevec vsaj za 50 km/h laze... :whistle:

A pol gre 335 km/h :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa z veseljem povabim, da prisedeš v tega audija k mojemu dragemu in ti bo pokazal. Sej je skor k F1-ma namreč F1 prestave na volanu :naughty:

Na zadnjem zicu pa poseben sedež :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah tega ne bom komentirala :rolleyes:

Evo prodaja se ta audi če te zanima. 48.000 € pa je tvoj.

Te pa z veseljem povabim, da prisedeš v tega audija k mojemu dragemu in ti bo pokazal. Sej je skor k F1-ma namreč F1 prestave na volanu :naughty:

A pol gre 335 km/h :kva2:

Hehe, bjondi, a6 3.0 TDI namrec redno vozim, pa ti garantiram, da je tvoj dragi nekaj sfriziral... stevec! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko gre novi trepiuno. Ga bom jeseni nabavil, zato pa....

optimist...novih še prodajati niso začeli, prva serija bo 500 avtomobilov za katere so pa prejeli menda 1700 naročil...pri nas ga vsaj še eno ali celo dve leti ne bo :doze:

dobro, sarkazem na stran... moj post je povečini letel na C4V4L13R-ja, ki so mu še zanimive debate 'kdo gre več' na podlagi prebranega drugje oz. 'baba čula baba rekla' ...

sicer pa ti superšportniki po mojem mnenju niso druga kot kompenzacijo za kakšno 'premajhno' stvar, prav tako ti ogromni pick-upi ala RAM ali pa Hummer... meni je avto utalitarno vozilo, za prevoz od točke A do točke B, ne pa predmet razkazovanja pred drugimi... če bi pa že bil 'prisiljen' izbirati nekaj pretiranega, bi pa izbral Mercedes-Benz R 63 AMG - prostoren, uporaben, hiter (če je potrebno :evilgrin: ) aston martini so pri nas že nekak zelo pogosti, samo v žalcu sta 2 DB9 :krneki:

dobr no...10 različnih virov, priznanih virov po možnosti še video dokazil menda pa že nekaj pove, kar tako si niso izmislili... :krneki:

ne bom več komentiral, takoalitako smo off topic

@jegrmajstr:

no pa povej podatke o končni hitrosti za te avtomobile:

- BMW M6

- Ferrari F430

- Porsche Carrera GT

- Mercedes-McLaren SLR

- Lamborghini Murcielago

da vidimo odstopanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem zicu pa poseben sedež :whistle:

Takrat ga ni not-posebnega sedeža mislim :D

Hehe, bjondi, a6 3.0 TDI namrec redno vozim, pa ti garantiram, da je tvoj dragi nekaj sfriziral... stevec! :winkiss:

Ja ampak verjetno ne S-line :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!