Skoči na vsebino

Navodila za preživetje


Stric Burek

Priporočene objave

Tut sam sm delu izpit na viragotu(250)...nisem vedel kaj je prednja bremza :glare: ,to spoznaš šele na bolj športnem motorju(nečoperju!)

Ne bo držalo, motiš se ti, kot tudi Broj Jedan. Če bosta enkrat peljala čoperja, ki ima 250+ kg, bosta hudičevo hitro spoznala, da je sprednja bremza zakon. Ampak ne peljala 'en krog', ampak par sto km.

Pa teža motorja, verjemite mi, ni pomembna. Tudi pri Pony Expressu je bila sprednaj bremza več vredna kot zadnja, čeprav sta bile obe v bedu. Pa na MZ-ju je bilo isto. Pa na Jawi tudi.

Da pa se čoperja ne da postaviti na sprednje kolo, je kriva teža motorja, pa tudi težišče (ki je običajno nižje) in naklonski kot vilic, kateri je - vsaj običajno - večji kot pri cestarjih.

Preden sem nabavil Intruderja (ki ima, roko na srce, obupno slabo sprednjo zavoro - samo en disk), sem imel Viagro 1100. Je imela spredaj 2 diska, bremzanje je bilo fenomenalno. Sem peljal tudi ekstremnega custom čoperja z zelooo dolgimi vilicami, pa je imel - hvala bogu - spredaj dva diska. Sta mi na tisti furi (cca 250 km) prišla hudo prav.

Torej vas lepo prosim, ne klobasajte neumnosti in uporabljajte sprednjo bremzo! Je ena hudo koristna zadeva, pa če imaš 125 ali pa 1400 ali še več kubikov.

Se vidimo na spomladanskah šolah dobre vožnje, do takrat pa en lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

upam da sem zadel temo :P

js pa frendi smo se odlocli da bomo kupli 250 kubicen motor (supermoto alpa cestak, valda neregistriran) in se malo zabavali z bezanjem policiji in kaj podobnega .. zanima me kasne so kej kazni, ce te dobijo ko bezis policiji, vozis po zadnjem, burnout, se vozis brez izpita .. use naenkrat no :D

kasne kazni kej pridejo ?

LP, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da sem zadel temo :P

js pa frendi smo se odlocli da bomo kupli 250 kubicen motor (supermoto alpa cestak, valda neregistriran) in se malo zabavali z bezanjem policiji in kaj podobnega .. zanima me kasne so kej kazni, ce te dobijo ko bezis policiji, vozis po zadnjem, burnout, se vozis brez izpita .. use naenkrat no :D

kasne kazni kej pridejo ?

LP, hvala

1. si zgresil temo

2. tega ti noben nebo povedal, ker smo tu sami MOTORISTI in ne kreteni, ki to pocnejo

3. ce mislis da si Ghost Rider se motis in ne delaj pizdarij, ker bos ogrozil sebe in ostale udelezence prometa

kreten :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da si mal falil

:BUA:

1. si zgresil temo

2. tega ti noben nebo povedal, ker smo tu sami MOTORISTI in ne kreteni, ki to pocnejo

3. ce mislis da si Ghost Rider se motis in ne delaj pizdarij, ker bos ogrozil sebe in ostale udelezence prometa

kreten :headbang:

pozorno preber replica :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. si zgresil temo

2. tega ti noben nebo povedal, ker smo tu sami MOTORISTI in ne kreteni, ki to pocnejo

3. ce mislis da si Ghost Rider se motis in ne delaj pizdarij, ker bos ogrozil sebe in ostale udelezence prometa

kreten :headbang:

:grim

točno tako, in to ti bo vsak povedov, če hočeš divjat, pejt na dirkališče, pa ne delej iz sebe kretena po cesti pa ogrožaj drugih...

kko ti to sploh pride na pamet...mislm :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da sem zadel temo :P

js pa frendi smo se odlocli da bomo kupli 250 kubicen motor (supermoto alpa cestak, valda neregistriran) in se malo zabavali z bezanjem policiji in kaj podobnega .. zanima me kasne so kej kazni, ce te dobijo ko bezis policiji, vozis po zadnjem, burnout, se vozis brez izpita .. use naenkrat no :D

kasne kazni kej pridejo ?

LP, hvala

Ti samo puna granata pa v drevo.Bo še najmanj škode!

Kazni ??.... mislim ,da smrtne!!!!!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo puna granata pa v drevo.Bo še najmanj škode!

tud jaz sem mislo to napisat...pa sem se zadrzal tega komentarja

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem mislo to napisat...pa sem se zadrzal tega komentarja

hvala :D

:grim bolj da se sam prej, ko pa da pol še koga zravn :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da sem zadel temo :P

js pa frendi smo se odlocli da bomo kupli 250 kubicen motor (supermoto alpa cestak, valda neregistriran) in se malo zabavali z bezanjem policiji in kaj podobnega .. zanima me kasne so kej kazni, ce te dobijo ko bezis policiji, vozis po zadnjem, burnout, se vozis brez izpita .. use naenkrat no :D

kasne kazni kej pridejo ?

LP, hvala

Kot so že predhodno napisali fantje...probaj rajše poskusiti zid, drevo je preveč "mehko".

Zarad takih kretenov kot si ti, imamo (jo) ljudje v glavi tole : "motoristi" so norci :angry: . Nič čudnega da nas izsiljuje po cesti, če pa naletijo na kakega podobnega idiota, kot si ti!!

:angry: :angry: če te bom kdaj pobirala po cesti, obljubim da te zbrcam :angry: :angry: , če te ne bo že prej kak policaj zbasal v kiblo in ti dal lekcijo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da sem zadel temo :P

js pa frendi smo se odlocli da bomo kupli 250 kubicen motor (supermoto alpa cestak, valda neregistriran) in se malo zabavali z bezanjem policiji in kaj podobnega .. zanima me kasne so kej kazni, ce te dobijo ko bezis policiji, vozis po zadnjem, burnout, se vozis brez izpita .. use naenkrat no :D

kasne kazni kej pridejo ?

LP, hvala

LOL!no sj nemorm verjet!! :headbang: Dj ti mau preveč san andreas špilaš! :BUA:

Zard takih me je strah na cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj tip je budala sam da na to pomisl...al pa pomoje je str ke ene 12 let pa še igrce špila pa to... :P si misl da j king of the road :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zard takih me je strah na cesto...

Zakaj že? men se zdi pa tko, kot da bi tebe poslušal!

(cestak, prjatli, policija, bežanje, policija, po zadnji, spet policija, burn,..... :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že? men se zdi pa tko, kot da bi tebe poslušal!

(cestak, prjatli, policija, bežanje, policija, po zadnji, spet policija, burn, ukradeni motorji..... :BUA: )

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že? men se zdi pa tko, kot da bi tebe poslušal!

(cestak, prjatli, policija, bežanje, policija, po zadnji, spet policija, burn,..... :BUA: )

Pizda morš vse povedat... :P ey tkrat k sm bežu ni blo namerno pa še ustavl so me na koncu!!!

po zadni veš de sm mogu probat sam sm na dvorišču pr trudnu tko da sm kvečjm sebe ogrožu...brnout sm pa tut za domom pa še to zto k sm novo gumo dobu!! :D Jz pa ne delam pizdarij po cesti...!!Razn Wrha on je izivu policaje k je čez cesto pred njimi skaku xD Pol se je pa dve ur u grmu skrivu!:P Sam pr nas u Dolin je drgač to...pr nas ni prometa sam sm pa ke kak avto...

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pogled mal naslov teme :hmm: Če si tolk pismen, pa brihtn da boš uspel razvozlat :? (Al znaš res sam to k si zgorej napisov?)

Pejd pol rajš nekam buče prodajat, k pa tle gor ene brez veze poste nabijat!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je tema že glede "preživerja".. danes lepo price stric od avto šole, reče tipsonu da je dobr fural.. se usede na novega GSX-a, brez čelade in odpelje.. čez 15 minut pride nazaj, zadi je mal nekga čupavega tipa.. nato sta se odpeljala še nekam, seved oba brez čelade.. Ko sem voznika kakšen zgled so nam.. je samo odgovoril.. Js vozim z glavo, vi pa ne znate drugega kot ga žgat po ravninah. Ni pozabil povedati da je končna motorja 290.. Zgled pa tak, pol pa mene jebejo za vse dokumente ko kje stojim in se po telefonu pogovarjam.. Ah brezveze :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pogled mal naslov teme :hmm: Če si tolk pismen, pa brihtn da boš uspel razvozlat :? (Al znaš res sam to k si zgorej napisov?)

Pejd pol rajš nekam buče prodajat, k pa tle gor ene brez veze poste nabijat!

:topic:

Sj si sam s tem začel! :headbang: :headbang: Tko da ne zj kele men solit pameti sj po forumu si pametn...:P

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mensezdi, da se vidva ne marata kaj preveč ha, iz postov sodeč, tudi v drugih temah. jaz predlagam, da al se napijeta skupaj pa pozabita vse zamere, če pa se res ne moreta pa se stepita na smrt, pa boljši naj preživi...hehehe no, dovolj zaj :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh dneh kmetje gnojijo polja, pa jim kšn kup dreka pade sred ceste dol......in to je mastno k kurba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!