Skoči na vsebino

Navodila za preživetje


Stric Burek

Priporočene objave

:topic: :topic: :topic:

A bi lohka moderator te zadnji dve strani zbrisov, k takole kreganje pa res ne paše v to temo.

Je edina v kateri v vsakmu postu zveš kej uporabnega, ne pa sam kreganje pa nabijanje, tk da ne še to vso pospamat.

:topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem z moje strani!! :BUA: Včasih te tut mau zanese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh dneh kmetje gnojijo polja, pa jim kšn kup dreka pade sred ceste dol......in to je mastno k kurba.

Wrong!

Mastno ku drek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi videli vi kako je pri nas, komplet vse razkopano :S Čist cel kraj.. Usrano ko bi se po makedamu fural, še obvoznica je zanč :S Upam da se čimprej spravjo spucat svojo svinjarijo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, no fantje, ne se tolk pizdit... Čez naselja itak več ku 50km/h ne vozš... Sicer pa pomislte je kako lepo je met krompir alpa kruh na mizi ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, no fantje, ne se tolk pizdit... Čez naselja itak več ku 50km/h ne vozš... Sicer pa pomislte je kako lepo je met krompir alpa kruh na mizi ;) :D

S tem se strinjam...še vseeno pa mi ni všeč da mi lahko nekdo serje po dvorišču...Sicer pa pomisli...kako lepo je biti na wc školjki z malo zasebnosti in to opraviti kot se šika! :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je pa sprovociral. :OK:

A ne vidite da naklada .)

to si pa zadel :D

budale, kdo pa je tak cepec da bi kej tazga sou delat ? mislm, ce bi se spravu kej tazga delat nebi drugih sprasvou ce je pametno pa to, ce pa nebi vedu in bi mogu prasat je pa prevec amaterski da bi se kej tazga igral .. ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa zadel :D

budale, kdo pa je tak cepec da bi kej tazga sou delat ? mislm, ce bi se spravu kej tazga delat nebi drugih sprasvou ce je pametno pa to, ce pa nebi vedu in bi mogu prasat je pa prevec amaterski da bi se kej tazga igral .. ne ?

Ti si verjetno še premlad da bi vedu kake budale vsemožne se najdejo na tem svetu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh neveš kako je pri nas.. bognedaj že z odblokiranim skuterjem dat gas do konca, povsod vse koplje :headbang: Sicer pa ja no.. počasi se daleč pride. Da ne omenjam tovornjakarjev.. se se vozil za enim, je nekaj padlo z njega, direkt v masko motorja, pa še men v glavo, nek del zemlje.. pa sm kr držal varnostno razdaljo.. to kar trosi sve i svaštva povsod..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh neveš kako je pri nas.. bognedaj že z odblokiranim skuterjem dat gas do konca, povsod vse koplje :headbang: Sicer pa ja no.. počasi se daleč pride. Da ne omenjam tovornjakarjev.. se se vozil za enim, je nekaj padlo z njega, direkt v masko motorja, pa še men v glavo, nek del zemlje.. pa sm kr držal varnostno razdaljo.. to kar trosi sve i svaštva povsod..

Ja, to je pač predvidevanje... Ne more zdej vsak tovornjakar, kmet, karkoli pač met vsee 100%. Mormo razumet tud te ljudi... Enim je to kruh, eni vozjo stvari zato da je tvoje življenje lepše...

Vem kako je ko se gnoj trosi po njivah... in ne zamerim kmetom, zamerim pa cestarjem, ker je to njihovo delo in je pesek po ovinkih po par dni... Pol pa greš na furo in nagaziš pesek 100m od hiše, in si seveda sam kriv ker si vozu neprilagkojeno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že fura po ceszi nej fura tako da ne leti vse dol.. Če pelje počasi brez da kaj dol pada tudi mene ne moti.. Smo da pa mi zemlja in kamenje leti v motor.. to pa ne more bit tk :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se mi je zgodl (pa ne prvič) da je traktorist dal desni žmigovc in potem zavil levo... :headbang:

hahahahahah, te pa je to bla varka strica marka :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za pokušino kakšno je pri nas. Povsod moraš paziti kako bremzaš in zavijaš.. pa si mislite da vsak dan tole prefuram parkrat, še čistega motorja ne moram met :( in to še niso vse slikce, zgolj za predogled :cry: :)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj si ti ja malo nor, pa vi ja mate take ceste ko v bosni jebote :D :D . to pa je res že višek, ki te mate vi cestarje, pa zakaj se noben ne pritoži nad občino al kdo vam ceste rihta :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tam umes čez trg se nekaj dela.. ampak se dela že pol leta :eek: :headbang: Ni za nikamor no, ampak pustmo to.. Danes me je spet en izsilu, peljem ene 60 gor v breg, pridem na ravnino, nek star rdeč golf, se umika (ni znano komu :headbang: ), mogu sm zapelet na stran, na pesek, lih komej sm se ustavu prav cajt, pa še to je motor raznašalo levo/desno, sprednji in zadnji konec.. Sreča.. ali pač? Enkrat bom mel tega vsega dost, pa se bom pelu za avtom.. pol pa nevem kaj bo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drugič v dveh dneh, sem zaradi traktorista skor odletu... :glare:

Modelu je iz prikolice padlo poleno ... js pa direkt čez njega zapelju... Sm se komaj ujel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fak stari ceste...pr nas je čis ql nimam takih težav..hvala bogu!

Bi blo res dobr kj ukrepat... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ja, no danes so z onmu tovornjačku čistili kamenje ki je ostalo od "zime" z ceste :OK: Ampak tista "dela" pa še niso končana :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ja, no danes so z onmu tovornjačku čistili kamenje ki je ostalo od "zime" z ceste :OK: Ampak tista "dela" pa še niso končana :doze:

praviš da so pri vaš čistli kamenje s ceste? pri nas pa ga je hvalem bogu dež spral, drugače bi itak ostalo še do naslednje zime :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa na krožnem, so tiste spolzke železne kanale na notranjem krogu zalil z betonom :OK: tja sm se dostkrat zahaklu z štenderjem :closedeyes: Nekej pa le delajo no.. upam da čimprej zrihtajo use, da se bo dal kolkr tolk kulturno furat mim nas!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukj so včer čis use spucal :OK: ...vse čisto jz se pa nemorm furat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah al sploh ni čudno da so ceste polne šudra, sploh pa po tem kar sem danes videl :blink:

me je prehitel en avto v naselju (vozil sem okoli 55, in zgleda prepočas zanj) in me prehiti avto, na vratih pa je imel nalepko CGP, pred mano je vozil po čisto vseh bankinah kjer se je le dalo pelat po njih in sipal pesek na cesto :headbang: tudi po ravnini....vrjetno je celo zanalašč ker je videl motorista zadaj

no ja vsako tele ma svoje vesele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah al sploh ni čudno da so ceste polne šudra, sploh pa po tem kar sem danes videl :blink:

me je prehitel en avto v naselju (vozil sem okoli 55, in zgleda prepočas zanj) in me prehiti avto, na vratih pa je imel nalepko CGP, pred mano je vozil po čisto vseh bankinah kjer se je le dalo pelat po njih in sipal pesek na cesto :headbang: tudi po ravnini....vrjetno je celo zanalašč ker je videl motorista zadaj

no ja vsako tele ma svoje vesele :D

More bit pa res skrajno retardiran model... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!