Skoči na vsebino

Motosvet baby boom


Priporočene objave

Vsaj uradno priznanih ne. :devil: :P

Očitno pa tudi nima še imena. Potrebuješ kakšen predlog? :)

Ima tudi že ime... Katarina je! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi.... :OK: :OK: :OK:

Itaq sem vedela, da si pravi :K

Čestitke in lupčka tudi lepi mamici in prav tako (ne dvomim) lepi hčerkici.... :OK:

p.s.

Naš Aleks se že slini :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kratek, ker še nisem dosti spal.

Jao jao jao, zdaj se pa lahko nadejamo nove invazije fotk v love/adult, ker Funakoshi kako leto ne bo spal... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi čestitke, mami in hčerkici pa želim obilo zdravja, mleka, in zdravih glasilk. :OK: :OK: :OK:

Se pozna lansko deževno leto. So bli dedi manj na furah in več doma.

Sedaj bo pa treba malo manj zvijat desno zapestje in pokazat malo več odgovornosti. Bo treba skrbet za klone. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še en pozdrav vsem gušterjem od 16 mesečne veteranke Ele ... .)

[attachmentid=78767]

post-71-1155857956.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena samo za teto pupo ;) B) , ker je tako lepo prosila... (a meni teško... :P ) - direkt iz domačih "toplic".... :)

post-635-1155880164_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena samo za teto pupo ;) B) , ker je tako lepo prosila... (a meni teško... :P ) - direkt iz domačih "toplic".... :)

Ja to pa še lepše zgleda kot jaz, ko sem bil tolko star. Čestitke. Se vidi, da sta si vzela cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena samo za teto pupo ;) B) , ker je tako lepo prosila... (a meni teško... :P ) - direkt iz domačih "toplic".... :)

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wub: :wub: ; a čš da se še zjokam, a ti sploh veš v kakšnem stanju sm jst trenutno :P

P.s.: a se teli čebrički obnesejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena samo za teto pupo ;) B) , ker je tako lepo prosila... (a meni teško... :P ) - direkt iz domačih "toplic".... :)

Šiiiit kake :eek: . Še dobro, da bo še nekaj cajta minilo, dokler bo mali babe začel jagat. :fredy: :grim B)

evo še en pozdrav vsem gušterjem od 16 mesečne veteranke Ele ... .)

Jap. Mala bo metalka, že vidim. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wub: :wub: ; a čš da se še zjokam, a ti sploh veš v kakšnem stanju sm jst trenutno :P

P.s.: a se teli čebrički obnesejo :hmm:

Tvoje stanje je najlepše stanje, ki lahko doleti žensko :K (poleg ločevalne diete, seveda :grim :grrr )

Glede čebrička : ful se obnese, mali se počuti varnega, ker mu ritkica ne drsi, lepo sedi (in prdi), pa vodica dlje ostane topla....je pa res, da je patronažna pri prvem kopanju hotela imet BANCO!!!! in sva tut to kupla... in je tudi res, da ga je vsaj prvi mesec lažje držat v banci in umit, kot pa v čebričku.... zaradi glavce... zdaj pa čebriček rula. Tudi laske nekak splaknemo, ga pač navajamo na to, da mu voda čez glavo teče.... :unsure: Če boš kupila čebriček, priporočam Bebejou, obvezno s stojalom, ker je bolj praktično...banco ti pa lahko že odstopim... :)

p.s.

Pa pri kopanju obvezno ati zraven... :worship:

Motobaby, lepe nosečnostne dneve ti želim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, trije tedni so za nami..

mala raste,

ima navade kot ati (pogosta prehrana, podzavestna navezanost na zize, ipd.)

govorit še ne zna (zdaj jo šele pisat učimo)

B)

p.s. mala je že dobila svoj prvi motoristični brezrokavnik.. slike jutri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje stanje je najlepše stanje, ki lahko doleti žensko :K (poleg ločevalne diete, seveda :grim :grrr )

Glede čebrička : ful se obnese, mali se počuti varnega, ker mu ritkica ne drsi, lepo sedi (in prdi), pa vodica dlje ostane topla....je pa res, da je patronažna pri prvem kopanju hotela imet BANCO!!!! in sva tut to kupla... in je tudi res, da ga je vsaj prvi mesec lažje držat v banci in umit, kot pa v čebričku.... zaradi glavce... zdaj pa čebriček rula. Tudi laske nekak splaknemo, ga pač navajamo na to, da mu voda čez glavo teče.... :unsure: Če boš kupila čebriček, priporočam Bebejou, obvezno s stojalom, ker je bolj praktično...banco ti pa lahko že odstopim... :)

p.s.

Pa pri kopanju obvezno ati zraven... :worship:

Motobaby, lepe nosečnostne dneve ti želim B)

Hvala za tako lepo napisano izčrpno poročilo :worship: :OK: .

Tamali je pa res tak :wub: .

Čebriček in banjico smo pa že podedovali, tako da vseeno tnx .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber in njegova Nežika

v najbolj

žlahtni izvedbi.. :devil:

post-685-1156396999_thumb.jpg

post-685-1156397007_thumb.jpg

post-685-1156397017_thumb.jpg

post-685-1156397026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :inlove:

P.s.: čaki, ko bo stara enih 16 let, me prou zanima, če se bosta še tko gledala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he seveda se bosta, sej bo vedno atijeva hčerkica. Mene sam zanima kako bo ati gledal potencialne snubce :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he seveda se bosta, sej bo vedno atijeva hčerkica. Mene sam zanima kako bo ati gledal potencialne snubce :devil:

skozi nišan B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob podpori bikerskih kolegov, boga mala, nihče si ne bo upal blizu. :krneki:

P.S. Mam feeling da bo Jaka izjema :lol1: (od dedka, prek ata do sina)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!