Skoči na vsebino

Anketa za poredna dekleta :)


XRV-rider

Priporočene objave

A fantje tut lahka povemo, kaj nam je pri drugih moških všeč :?

Ne, bi blo preveč homoerotično :D :naughty: No, če vam je pri drugih moških najbolj všeč njihovo ženšče, pol je pa to druga štorija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ej, punce, pol pa vam jaz sploh ne bi bil vsec, ker se ne morem pohvalit z debelo denarnico, dobrim motorjem, manekensko postavo,... :cry: :cry: :cry:

Ponosen sem pa na svojega pitona v hlacah, orng cez 23 cm. :worship: :worship: :worship:

No, saj to ni vazno,pac je kar je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem, verjetno bi ženske zanimal ,če bi mel tiča tako velikega, ampak zakaj za vraga bi si kdo dajal pitonovega mladiča v spodnjice, po moje bolj spada v terarij? Razen če te takšne zadeve interesirajo, potem pa, hmmm, se krog potencialnih kandidatk zelo zoža. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom ze dal pitonovega mladica!!! :angry2: :angry2: :angry2: :nono: :nono: :nono:

Hlace dol, pa tica na mizo!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Bos vido!!! :eek: :eek: :eek:

Sam, da ne bos pol kaksnega kompleksa dobo!!! :cry: :cry: :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom ze dal pitonovega mladica!!! :angry2: :angry2: :angry2: :nono: :nono: :nono:

Hlace dol, pa tica na mizo!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Bos vido!!! :eek: :eek: :eek:

Sam, da ne bos pol kaksnega kompleksa dobo!!! :cry: :cry: :cry: :P

Ti ga že imaš, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga že imaš, a?

TIČA ja!

Kompleksa za enkrat ne, me pa skrbi, ko enkrat pumpa ne bo več pognala dost krvi tja dol! Samo kdaj bo še to :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amapk prav veliko zenske klientele očitno ne pada na gliste v hlačah, če se je treba forumski ona-on oglas objavit :) ...al kako? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIČA ja!

Kompleksa za enkrat ne, me pa skrbi, ko enkrat pumpa ne bo več pognala dost krvi tja dol! Samo kdaj bo še to :hmm: :hmm: :hmm:

Nič bat.....bo stric Klimbra Viagro zrihtal......pol bo pa cel kažin :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amapk prav veliko zenske klientele očitno ne pada na gliste v hlačah, če se je treba forumski ona-on oglas objavit :) ...al kako? :doze:

Sory! Ampak najprej mi razlozi, kaj pomeni ta stvar: ona - On? Je to kak zmenkarski forum? Nimam izkusenj s tem, ti si pa menda expert glede tega? Uboscek, ce si ne mors drgac babe dobit! :cry: :cry: :cry:

Kar se pa gliste tice, bo stric Klimbra viagro zrihtav! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ona-on oglas...tako šolski primer, da bi ga lahko objavil tudi v Oglasniku

Ej, punce, pol pa vam jaz sploh ne bi bil vsec, ker se ne morem pohvalit z debelo denarnico, dobrim motorjem, manekensko postavo,... :cry: :cry: :cry:

Ponosen sem pa na svojega pitona v hlacah, orng cez 23 cm. :worship: :worship: :worship:

No, saj to ni vazno,pac je kar je!

"babo" pa brez sence dvoma dobim prej kot ti - imam eno ogledano na petrolovi pumpi v trzinu B) :wub:

celo brez oglaševanja laznine v hlačah :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :OK:

Matr tale frajer Nagaya pa hude seka. :OK:

:lol1:

"babo" pa brez sence dvoma dobim prej kot ti

Hmmm, ne dvomim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, a si ti sploh orng prebral, kaj sem jaz napisal?

Nisem napisal, da iscem punco, ampak da jim najbrz sploh ne bi bil vsec zaradi teh in teh stvari, ki jih nimam! Je blo tko?

Pa veliko srece z ono bencinkelnarco iz trzina, pa tut na ONA ON ti zelim! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Halls, malo nazaj preberi poste uporabnika Nagaya.

Da boš malo apdejtan.

naj se raje na matra... :photo:

Nisem napisal, da iscem punco, ampak da jim najbrz sploh ne bi bil vsec zaradi teh in teh stvari, ki jih nimam

seveda...+ dodal kot svojo plus točko nekaj kar ženske odvrača ... ampak to je že "advanced level" na maturi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Nagaya če rabš babo sem tuki .) :lol1:

valda je pogoj po 23cm :slap:

ni panike - v quelle katalogu naročim tud daljše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Halls, malo nazaj preberi poste uporabnika Nagaya.

Da boš malo apdejtan.

Prebral poste nazaj, kot si mi svetovala! Zdej mi je pa ful nerodno!!! :blush: :blush: :blush:

Nagaya,OPROSTI! :friend2: Sem mislil, da si dedec. Najbrz premalo prebiram forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

je blo vsaj zabavno .)

Zabavno za tebe? :D Jaz pa sem izpadel popoln tepec! :blush: :blush: :blush:

Pa saj ni panike!!! :kva2: :kva2:

Glavn, da se nekaj dogaja! :OK: :OK: :OK:

Ps: žena se mi ful smeji, ko bereva ta forum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!