Skoči na vsebino

piaggo zip h2o -problemi-


Priporočene objave

Zdravo!

imam probleme z štati ipd....

zip sp 1998 letnik original cilinder, izpuh polini funky, original sklopka s plavimi ferdci, zadnja jermenica od runnerja(večja), jermen malossi, multivar pravtako, uplinjač 17,5....

s tem skuterjem je skoraj nemogoče štartat! probal sem že vse mogoče varjante od lažjih valjčkov do druge sklopke... šel sem tudi v ekstreme in sicer 3 valjčki od 4 g.. čim dam malo gasa začne sklopka prijemat... motor ne more it na obrate ko je na mestu.. in je praktično mrtev do ene 20km/h

če ima kdo kakšno idejo kaj me zafrkava bi ga bi zelo vesel..

LP :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

imam probleme z štati ipd....

zip sp 1998 letnik original cilinder, izpuh polini funky, original sklopka s plavimi ferdci, zadnja jermenica od runnerja(večja), jermen malossi, multivar pravtako, uplinjač 17,5....

s tem skuterjem je skoraj nemogoče štartat! probal sem že vse mogoče varjante od lažjih valjčkov do druge sklopke... šel sem tudi v ekstreme in sicer 3 valjčki od 4 g.. čim dam malo gasa začne sklopka prijemat... motor ne more it na obrate ko je na mestu.. in je praktično mrtev do ene 20km/h

če ima kdo kakšno idejo kaj me zafrkava bi ga bi zelo vesel..

LP :wacko:

[/quote

kaj do 20 ti noce it in potem od 20 gorgre normalno ce gre tako je pomoje igla prevec dvignjena k tuji jst sm mew taki problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki takega se dogaja....

fedri so pa plavi... in probal sem dat tudi zelene...

efekta skorajda ni,...:(

zdej se bom malo posvetu še karburatorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!