Skoči na vsebino

zaklepanje


Priporočene objave

Vso spoštovanje do moderatorjev tega foruma :worship: , kljub temu imam pripombo na iskalnik tem po forumu saj porabiš celo večnost, če hočeš res najti točno določeno temo, iskalnik je tako vse splošen, da lahko dobiš odgovor o krompirju in kokoši. :yes:

Hotel sem dobiti odgovor o Yamahi XVS 650 A DragStar Classic, zadeva je zdaj zaklenjena, pa bi še enkrat prosil, kje na forumu je tema točno o tem motorju :nono:

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri iskanju moraš obvezno obkljukat, da naj išče samo po naslovih tem in tudi starejše teme, ker drugače je neuporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sicer je mene zanima Yamaha XVS 650 A, če pa 10 let ni bilo sprememb na teh motorjih pa nisem vedel se opravičujem.

...tema je namenjena vsem izvedbam in letnikom XVS 650 ... mogoče bi pa bilo res bolje, da se za vsak motocikel odpre svoja tema glede na izvedbo, modelno leto in barvo motocikla - bo bolj pregledno :devil:

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tema je namenjena vsem izvedbam in letnikom XVS 650 ... mogoče bi pa bilo res bolje, da se za vsak motocikel odpre svoja tema glede na izvedbo, modelno leto in barvo motocikla - bo bolj pregledno :devil:

Tudi ta ideja ne bi bila slaba, saj je tipov motociklov veliko in bi bilo mogoče marsikomu v pomoč..če že :OK:

Predlagam pa tudi, po vzoru nekaterih drugih podobnih forumov, odpre še ena nova rubika ...mogoče pod imenov " tehnična pomoč" ali "popravila in okvare" v glavnem kjer bi lastniki iz svojih iskušenj dajali nasvete....sugestije itd , tako bi bil forum tudi bolj pregleden :hmm:

lp

če ti iskanje ne gre od rok, me lahko na pm prosiš, ti bom jaz našel.... .)

Sem našel sam, samo tega tipa motocikla ne, da se razumemo, " prosim pa nikdar" : :nono: : brez z.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tema je namenjena vsem izvedbam in letnikom XVS 650 ... mogoče bi pa bilo res bolje, da se za vsak motocikel odpre svoja tema glede na izvedbo, modelno leto in barvo motocikla - bo bolj pregledno :devil:

glede na nabijanje v temah pa predlagam še, da se teme razsekajo tudi glede na gume, ki so montirane na nek motor določenega letnika in barve ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na nabijanje v temah pa predlagam še, da se teme razsekajo tudi glede na gume, ki so montirane na nek motor določenega letnika in barve ;)

odgovor na nivoju :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na nivoju :worship: :lol1:

Da bo še bolj na nivoju in pregledno, predlagam, da vsak svojo temo odpre za vsak motocikel, tako bomo vedeli, kdo je kaj napisal o katerem motorju.

:kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo še bolj na nivoju in pregledno, predlagam, da vsak svojo temo odpre za vsak motocikel, tako bomo vedeli, kdo je kaj napisal o katerem motorju.

:kva2: :lol1: :lol1:

nima smisla-najbolje ostati v svojih zabetoniranih okopih :yea1: : :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!