Skoči na vsebino

Katerga freerida kupit?


Racing

Priporočene objave

Torej odločil sem se da zamenjam kolo, pa me zanima če imate kake izkušnje s freeridi...zelo fajn bi bla kaka informacija iz prve roke, kaj priporočate itd.! Najbrz bom vzel rabljenega tam nekje do 400k!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem vozu ablea in fobio v razmaku 1 ure. Bolj všeč mi je bil Able, zaradi nekoliko bolj naravnega položaja me je rahlo spominjal na XC, Fobia je s svojim extreme freeride okvirjem mal prekratka za kaj drugega kot spuste. Je pa precej bolj okretna od ablea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boš spuščal s Kanina?

Žal ti ne morem dat pametnega nasveta, ker se jaz tudi gor vozim in sem si zato kupil malo bolj univerzalno kolo (C-jekil).

Ma ja....sej ves da se oprimemo vsake neumnosti k je na vidiku :whistle: Zdej ko se noga še počasi flika je treba mislt že naprej :D Bo pa Kanin ziher na sporedu, ampak prvo bo treba kolo nabavit :)

Popravljeno . Popravil Racing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si ta kolesa, ki jih imaš v izboru že kaj vozil? Ugibam, da imajo v bike parkih kar nekaj izbire na izposojo. Pojdi sprobat.

Sem že vozil, tudi able ona...bi se ze kr malo odločil za elana ker se jih dobi po dokaj ok ceni, me pa zelo skrbi da slišim da jim rušti pokajo...in sedaj ko elan ne dela vec koles je garancija pod velikim vprašajem.....namreč ne bi rad dal 400k+ in se kasneje tolkel po glavi :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!