Skoči na vsebino

Novi statusni nivoji (zvezde & zvezdice,clan itd.)


Priporočene objave

Do sedaj smo imeli torej

Novinec: do 50 objav

Član: 50 objav

Uporabnik: 500 objav

Vseved: 1000 objav

Car: 2500 objav

Legenda: 5000 objav

Predlagajte zamenjavo in število objav za vsako stopnjo, lahko je tudi več stopenj (manj pa ne!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bila lestvica glede na pametne objave, ker eni kr neki objavljajo oz. je forum včasih kot chat.... No ja, sam tezko bi to bilo, da bi se en ukvarjal s smiselnostjo objav... Kakorkoli: zdi se mi je, da je ful dela, da prides od 50 do 500.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 50 objav....ciciban

50 objav.........pionirček

500objav........pubertetnik

1000objav......mladinec

2500objav......čvekač

5000objav......nakladač

:twisted: :twisted: :evil: :evil: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 50 objav....ciciban

50 objav.........pionirček

500objav........pubertetnik

1000objav......mladinec

2500objav......čvekač

5000objav......nakladač

nad 5000 pupa (za zenske), Ice (za moske)

nad 15.000 ostalim nedosegljivo samo original pupa in Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bila lestvica glede na pametne objave, ker eni kr neki objavljajo oz. je forum včasih kot chat.... No ja, sam tezko bi to bilo, da bi se en ukvarjal s smiselnostjo objav... Kakorkoli: zdi se mi je, da je ful dela, da prides od 50 do 500.  

LP

Se močno strinjam s tabo . Za mene ni pomembno koliko objav nekdo objavi , pač pa koliko so te objave in nasveti koristni . Boljše 1 pametna , kot 50 nekoristnih . Merilo za napredovanje , bi bilo lahko mnenja naših članov , ki bi glasovali , kdo si v resnici zasluži napredovanje v višji nivo . Vparšanje pa je sevaeda tudi , če so ti nivoji sploh smiselni ??? ( Novinec z 100 000 km ima verjetno veliko več izkušenj , kot pa vseved brez motorja ) . Upam , da bo tole prebral kdo od moderatorjev !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam , da bo tole prebral kdo od moderatorjev !

Ja, je kdo izmed moderatorjev prebral. In?! Saj tukaj ne gre za motoroznanstvo, ampak za zafrkancijo... torej!? Malo sale pa mora biti...

@ Easyrider: ehehehehe.... ja, motoratorji imamo pa 5 zvezdic.. zasluzenih! Lahko jih pa ti tudi takoj dobis... reci, da zelis cistiti, pa takoj dobis 5 zvezdic... ampak ne samo zvezdice, tudi delo te caka... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je kdo izmed moderatorjev prebral. In?! Saj tukaj ne gre za motoroznanstvo, ampak za zafrkancijo... torej!? Malo sale pa mora biti...  

Vsekakor mora biti tudi malo zafrkancije , vendar nekdo , ki ima resne težave si želi tudi resnega odgovora in bi znal take odgovore tudi ustrezno oceniti . Še vedno čakam odgovor Administratorjev , kaj menijo o ocenjevanju odgovorov s strani uporabnikov .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je kdo izmed moderatorjev prebral. In?! Saj tukaj ne gre za motoroznanstvo, ampak za zafrkancijo... torej!? Malo sale pa mora biti...  

Vsekakor mora biti tudi malo zafrkancije , vendar nekdo , ki ima resne tezˇave si zˇeli tudi resnega odgovora in bi znal take odgovore tudi ustrezno oceniti . Sˇe vedno cˇakam odgovor Administratorjev , kaj menijo o ocenjevanju odgovorov s strani uporabnikov .

JanezD, moj nasvet... ne glej po zvezdicah, scasoma bos locil nabijalce postov od ostalih. :roll: Sicer pa topic Motorizem je vedno zgledno urejen in zglancan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bila lestvica glede na pametne objave, ker eni kr neki objavljajo oz. je forum včasih kot chat.... No ja, sam tezko bi to bilo, da bi se en ukvarjal s smiselnostjo objav... Kakorkoli: zdi se mi je, da je ful dela, da prides od 50 do 500.

(v FAQ foruma itak piše, da se v resnih temah (področje Motociklizem) brišejo neumne objave - z izbrisom objave pa se število objav za 1 zmanjša)...

Torej se s smiselnostjo ukvarjajo moderatorji, zaradi česar jih tudi imamo. Bogu hvala.

Ful dela od 50 do 500? Seveda, saj ni poanta foruma da postaneš legenda v enem mesecu,...

Forum je dolgoročna zveza, ne afera za eno noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Easyrider: ehehehehe.... ja, motoratorji imamo pa 5 zvezdic.. zasluzenih! Lahko jih pa ti tudi takoj dobis... reci, da zelis cistiti, pa takoj dobis 5 zvezdic... ampak ne samo zvezdice, tudi delo te caka... :wink:

... njet hvala ... saj drugače bi, samo ste že do sedaj postavili tako visoke standarde, da jih jaz niti približno nebi dosegal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 50 objav....ciciban

50 objav.........pionirček

500objav........pubertetnik

1000objav......mladinec

2500objav......čvekač

5000objav......nakladač

:twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:  :D  :D  :D

S tem bos v resnici dosegel samo to, da si bom napisal perl skripto, ki bo v testni forum objavljala in brisala eno sporocilo.

Poleg tega se mi zdi mal neprimerno, da bi me nekdo oznacil za pionircka. Sem pa ze mal prestar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bila lestvica glede na pametne objave, ker eni kr neki objavljajo oz. je forum včasih kot chat.... No ja, sam tezko bi to bilo, da bi se en ukvarjal s smiselnostjo objav... Kakorkoli: zdi se mi je, da je ful dela, da prides od 50 do 500.

Ful dela od 50 do 500? Seveda, saj ni poanta foruma da postaneš legenda v enem mesecu,...  

Po mojem poanta foruma sploh ni, da postanes njegova legenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem bos v resnici dosegel samo to, da si bom napisal perl skripto, ki bo v testni forum objavljala in brisala eno sporocilo.

:lol: Ravno to onemogoča novi sistem. Da se zbrisana sporočila odštejejo. Torej, če bi to naredil, bi na koncu imel isto število objav, kot pred pogonom perl scripte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je zdaj suzuki in ostali, ki pravite, da je treba bolj moto-smešne nazive naredit?

Ajde, s predlogi na dan 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sicer ni *suzuki ampak *250

0 - 50 avtomat

50 - 300 nogošaltač

300 - 600 gasopospešnik

600 - 1000 potazadnjik

1000-2500 neujemnik

2500-5000 raineyrossi

5000-(vodoravna osmica) motobog

malo resneje pa: (št. objav ostaja isto)

mleko pivec

kokto tankač

bambus sekalec

aperitiv požiralec

mnogo goltač

neverjetno konzumnik

čisto krvnik

(besede razčlenjene zaradi lažjega branja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa nazive združiš pa ti ICE postaneš čistokrvni motobog

to je seveda če se odpoveš moderiranju

to pa je neki...

noise npr. postane šele neujemni mnogogoltač kar je le delno pozitivno za uho

da prestopim na mojo ubogo malenkost GASOPOSPEŠNI BAMBUS SEKALEC, ja no...still to lurn much

je pa še varjant

NEVEDNEŽ -50

INTERESENT -300

NADOBUDNEŽ -600

POTROŠNIK -1000

UŽIVAČ -2500

ZMAGADIN -5000

POLITIK -infinite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kar brez strahu ... za osvojenih 5000 postaneš ZMAGADIN, politik pa šele po osvojenih infinity ... me prav zanima, kje je tista meja infinity ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

easyrider-potrošnik c c c c :wink:

politik= izmazljivec (vednoprav-nik, ta dolgopoteg-nik)

je Ice kr politik

ker tista praznina pred črtico se navezuje na prejšnje število

lahko pa njemu na čast (št. postov in to) spremenim politik v diplomat 8)

še ena serija:

UTROBNIK

RODNIK

RASTNIK

UČENIK

SANJAČ

RAZVOJNIK

PREVZEMNIK ali ODPADNIK (odloči komisija)

počasi bom še do ta pametnih prišel :D

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da ce ze MORAMO imeti nove nazive, da najdemo take, ki ne bodo nujno zaljivi za novopecene clane... Ravno tako, se mi ne zdi tolk fajn, da povezujemo stevilo postov z nekimi drugimi navadami - kot npr. vec ko pises, vecji alkoholik si...

Rad bi she cinicno pripomnil, da, ce se bodo res zacele brisat stvari iz kr neki konference, potem bo mnogim mocno padlo stevilo postov, zato razmisljajte v tej smeri, ko boste dajali imena, ker znate za kako kategorijo navzdol past.

Zdej je vsepreveckrat nekak tkole - ce ima predlagalec npr. 510 postov:

1..50 unterluzer

50..499 bednik

500...999 mega car

1000...5000 moje mokre sanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!